Czwartek
10.11.2011
nr 314 (2293 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Na tropie - Program myśliwski Tv Trwam

Autor: Pszczoła  godzina: 08:39
Predator II To jest przykład na to że TVN (szczególnie TVN) jedynka czy dwójka to reżymowe stacje działające zgodnie z wytyczonym poprawnie politycznie i jedynie słusznym kierunkiem. Wpisują się w aktualnie panującą modę w Polsce na tępienie myślistwa. Wczoraj w wiadomościach rzucono od tak dla ludzisków że żubry pod ścisłą ochroną a myśliwi sobie do nich strzelają. To był sygnał dla "zielonych na umyśle" do ataku. Myślę że za kilka dni coś w tym temacie zacznie się dziać.

Autor: ULMUS  godzina: 09:21
Poparłbym nawet Rydzyka, Palikota czy bacię transwestytkę i mam głęboko czy oni są czerwonym, czarnym czy cwanym czy cacnym, gdyby ich propaganda łowiecka była lepsza do PZŁowej . Ta z Trwam jest dobra . Lepsza od gadzinówek w politycznie poprawnej publicznej TV i TWNach czy innych Polsatach. 1000 tysia potencjalnych odbiorców w dobrym czasie reklamowym to łakomy kąsek.

Autor: Turlaj  godzina: 13:00
ad Pszczoła: czy określenie "zielony na umyśle" jest Twojego autorstwa? Jeśli tak, to gratuluję i kupuję.

Autor: mokrzec  godzina: 20:35
Jak by na to nie patrzec to "Ostoja" emitowana za nasze pieniądze o nieludzko wczesnej porze w dodatku w dzień wolny od pracy kiedy większośc odpoczywa to kicha. Trochę propagandy potem Russak trochę pogada i tyle. Generalnie o niczym byleby coś. W tej naszej "Ostoi" najbardziej podoba mi się głos pani lektor. W telewizji Trwam program co prawda katolicki, ale zrobiony o wiele lepiej dla przypadkowego widza. Ksiądz mówi ciekawie i co najważniejsze prostym i zrozumiałym językiem. Jeśli jest coś ciekawego do obejrzenia kanał nie ma znaczenia Takie jest moje zdanie DB