Czwartek
24.11.2011
nr 328 (2307 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Druga połowa odnaleziona w lesie?

Autor: Urtica  godzina: 11:35
Oj, Aniu, Aniu, mówiłam, żebyś uważała na mężczyzn, bo to całe towarzystwo funta kłaków (lisich) nie warte ;-))). Ale opowiadanie przednie - jak wszystkie Twoje przygody.

Autor: Kobczyk  godzina: 12:14
Aha, teraz rozumiem - znaczy się ruda , czyli zardzewiała. Ps. Więc, chyba trzeba ją częściej "czyścić", to wtedy nie "zrudzieje" (zardzewieje), może być w sposób opisany powyżej - też dobry i skuteczny, jak wynika z naszych doświadczeń. :)))

Autor: sowa A  godzina: 12:26
Ja już nie muszę uważać ,to oni muszą uważać na mnie :))). Lubię czasem napisać coś innego coś co czasem wybiega po za standard,a i lubię rozmawiać nawet jak dokuczają żartobliwie .Ale wiem jedno nawet jak dożyje 100lat w co nie wieże:) nie pozwolę mówić do siebie przez per pani dlaczego??? Bo już czuje się staro kie dzieci sąsiada mówią mi dzień dobry , zawsze ich upominam mi mówcie cześć i tak też im odpowiadam :))). ps...ten funt kłaków to parszywego czy zdrowego lisa, bo tu mnie pytają czy miękki czy twardy :)hihihihi

Autor: Urtica  godzina: 12:39
Nie warci są nawet funta kłaków z parchatego lisa Aneczko! A "paniowaniem" się nie przejmuj, z niektórymi tak trzeba. Ja się poczułam staro jak mi jakiś młody człowiek w metrze miejsca ustąpił!! :-)))))

Autor: Urtica  godzina: 12:43
O, z takiego lisa funta kłaków nie są warci ;-) (media.lowiecki.pl/zdjecia/wyswietl.php?nr=245542&dszer=614&dwys=390&nocount=)

Autor: sowa A  godzina: 12:46
Kurcze jak już parcha nie są warci to coś musi w tym być.Czekamy zaraz się któryś lisi ogon odezwie :)))Ten dziękuje Koleżance za przepis zając by bomba ,pewno już nigdy mi taki nie spadnie z nieba:)

Autor: Kobczyk  godzina: 12:54
Jednak R.Rynkowski i A.Zaucha chyba mieli racje śpiewając: Tylko spojrzeć się w krąg, tyle pól, tyle łąk tak w słoneczku się mieni i lśni... Aż porywa i rwie, takie piękne są wsie, lecz piękniejsze są bardziej od tych wsi Kochane baby, ach! te baby człek by je łyżkami jadł - bul, bul, bul, bul... Tęgi chłop, co lekko w ręku łamie sztaby, względem baby jest tak, jak dziecko, całkiem słaby. Baby, ach! te baby, czym by bez nich był ten świat... Co tu grać, co tu kryć, spróbuj bez baby żyć, gdy ci uda się taka sztuka, toś jest chwat. Kochane baby, ach! te baby, człek by je łyżkami jadł... Tęgi chłop, co lekko w ręku łamie sztaby, względem baby jest tak, jak dziecko, całkiem słaby. Baby, ach! te baby, czym by bez nich był ten świat... Co tu grać, co tu kryć, spróbuj bez baby żyć, gdy ci uda się taka sztuka, toś jest chwat. Gdy wszystkiego masz dość, kiedy bierze cię złość, a na duszy ci smutno i źle... Kiedyś chmurny i zły, kiedy w oczach masz łzy, jedno tylko rozwieje troski twe: Kochane baby, ach! te baby, człek by je łyżkami jadł... } Tęgi chłop, co lekko w ręku łamie sztaby, } względem baby jest tak, jak dziecko, całkiem słaby. } Baby, ach! te baby, czym by bez nich był ten świat... } Co tu grać, co tu kryć, spróbuj bez baby żyć, } gdy ci uda się taka sztuka, toś jest chwat. } / x 2 Ram dam badam param bamdam, ram dam badam tadam! / solo trąbki / Co tu grać, co tu kryć, spróbuj bez baby żyć, gdy ci uda się taka sztuka, toś jest chwat. Baby, baby... Ech, te baby.......:)))

Autor: sowa A  godzina: 18:48
he he he ach te baby co by bez nich zrobił i odwrotnie :)))Pozdrawiam sowa A

Autor: MAX 508  godzina: 19:19
Rzekla kiedyś pewna sowa przecież jestem mądra glowa trza mi chlopa robotnego co ustrzeli mi rudego co i w śniegu po kolana idzie do mnie aż do rana a gdy dojdzie w dom pielesze to ku jego ,mej uciesze chętnie chwilę z nim pogrzeszę ... Ad Sowa sympatycznie napisane Pozdrawiam

Autor: DZIADBOJ  godzina: 20:15
Sowa Myślę, że znajdziesz kiedyś porządnego chłopa , tak zdrowo myślącego jak ty . Niestety, dzisiaj porządność to artykuł deficytowy . Nawet na kartki go nie dostaniesz . Tak więc nic na siłe , milllość sama przyjdzie . Jakby to powiedzieć : Darz Bór w tych staraniach .

Autor: Urtica  godzina: 21:52
Max 508 - świetny wierszyk :-))))) Może byś noworoczną szopkę lowieckiego zrymował?