Piątek
21.12.2012
nr 356 (2700 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Moje Łowy

Autor: El3ctr0  godzina: 11:42
Czy serwis w przyszlosci ma byc platny czy utrzymywany z reklam?

Autor: wojtekzgi  godzina: 11:56
Witam. Dostęp do niektórych funkcji (tzw. funkcji premium) będzie płatny. Nie chcieliśmy opierać naszej strategii finansowej na umieszczaniu reklam w serwisie. Chcemy, aby Moje Łowy było dla Was przyjemnym miejscem do powracania wspomnieniami, analizowania leśnych przygód i dzielenia się emocjami z kolegami. Uważamy, że reklamy tylko przeszkadzałyby Wam w zabawie. Jedynym miejscem, gdzie możecie się dowiedzieć z kim współpracujemy i dzielimy się doświadczeniami jest baner ‘Nasi partnerzy’, pod filmem na stronie głównej.

Autor: Misiek69  godzina: 12:15
Kolego a co będzie zawierała funkcja premium a do czego będzie miał dostęp zwykły szary użytkownik że tak sie wyrażę. Sama idea według mnie bardzo fajna i wydaje mi się przyszłościowa choć jak trzeba za coś płacić to traci to swoją atrakcyjność. DB

Autor: wojtekzgi  godzina: 12:25
W darmowym koncie użytkownicy będą wciąż mieli dostęp do map swoich łowisk, aktualności, przeglądania map kolegów, podstawowych statystyk no i oczywiście szczegółowej prognozy pogody i faz księżyca. Użytkownicy kont Premium, oprócz tego, będą mieli dostęp do kalendarza swoich polowań, historii łowów swoich jak i kolegów, swoich szczegółowych statystyk, statystyk kolegów oraz portalowych, dostęp do modułów ‘Wspomnienia’ oraz ‘Pokój z trofeami, Szafka na broń, Koledzy i Zegar myśliwski’. Portal Moje Łowy chcemy nieustannie udoskonalać w oparciu o Wasze sugestie, ale niestety tworzenie nowych modułów czy udoskonalanie już istniejących kosztuje nas dużo pracy. Właśnie dlatego prosimy Was o finansowe wsparcie poprzez odpłatny dostęp do tzw. funkcjonalności Premium.

Autor: megaton  godzina: 13:20
No i zapaliło się żółte światło! Koledzy myśliwi, ostrożnie!

Autor: wojtekzgi  godzina: 13:57
Nie mamy nic do ukrycia. Chcemy tworzyć dobrej jakości portal, który będzie dla myśliwych interesującym rozwiązaniem do analiz polowań i przede wszystkim dobrej zabawy. Aby portal był naprawdę dobry to potrzebne są pieniądze. Do pieniędzy są dwie drogi: reklamy lub opłata za dodatkowe usługi. My odrzucamy pierwszą opcję, bo nie chcemy aby użytkownicy naszego portalu byli zarzucani tańcząco-świecącymi reklamami i wybieramy niewielkie miesięczne opłaty za dostęp do przydatnych funkcji. Gramy w otwarte karty, Moje Łowy to produkt - kupujecie coś profesjonalnego, płacicie i wymagacie. Za darmo niestety nie powstałoby nic nowego, innowacyjnego i wartego uwagi. Darz Bór!

Autor: zbig_kot  godzina: 14:46
Sprawdziłem, przejrzałem, pobawiłem się trochę i przyznam, że jest to całkiem ciekawy pomysł. Co prawda nie mam teraz na to czasu, bo wklepanie wszystkich moich danych zajmie mi z 3 dni, ale po Świętach pewnie do tego usiądę i zacznę bawić się tym serwisem i sprawdzać go bardziej szczegółowo. Póki co, po pierwszych oględzinach, podchodzę do tego trochę sceptycznie i sprawdzam tą nowinkę bardziej z zaciekawieniem i lekkim dystansem czekając co inni napiszą. Choć przyznam, że możliwość wglądu w swoje szczegółowe statystyki, na podstawie wprowadzonych polowań, zrobiło na mnie pozytywne wrażenie. ad. Misiek69: "jak trzeba za coś płacić to traci to swoją atrakcyjność". Tu się raczej z Tobą nie zgodzę. Jeśli chcesz mieć coś profesjonalnego i atrakcyjnego, co spełnia Twoje wymagania to musisz za to zapłacić - bez względu czy chodzi o zakupy w internecie czy w świecie niewirtualnym ;) Z resztą Kolega wojtekzgi, który ma wyraźne konotacje z twórcami tamtego serwisu już to napisał ;) Nie widzę, w tym nic dziwnego, że serwis czy niektóre opcje mają być płatne, ważniejsze dla mnie jest w jakiej będą cenie i co za to dostanę.