Środa
06.03.2013
nr 065 (2775 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: BŁ dała plamę!

Autor: puchaty mis  godzina: 03:17
Kol._39 Racz zauważyć, że nie polujący którzy kupuja czasopismo sticta łowieckie zdaja sobie sprawę co tam mogą zobaczyć, przeczytać , znależć. Nie baw się więc w manipulacje.... Kiedy kupujesz Playboya ,to nie szukasz w nim przepisu na sałatkę z marchwi. To raz! Dwa , to to ,że w czasopismie łowieckim pokazano że skuteczny strzał nie kończy jeszcze naszej przygody z polowaczką , to bardzo dobrze . Bardzo przydatne rady , poparte sesją foto. Ubliżanie Kolegom po strzelbie nie tylko, że nie potwierdza Twoich argumentów ale wprost im zaprzecza , powodując takie a nie inne ich wnioski. Poluj ,obielaj, trzeb, patrosz.... Nie przejmuj się tym jak to wygląda, bo twój obowiązek. Jeżeli się z nim nie zgadzasz , to , sorry,... nie powinieneś być myśliwym. puchaty

Autor: przemus401  godzina: 20:05
_39... Powiem Ci chłopie, że to przez takich jak Ty my myśliwi mamy złą prasę. Tak - przez takich jak Ty, bo zarzuca nam się się to, co Ty tak zażarcie propagujesz - obłudę, rozmywanie prawdy, nieszczerość. Jesteś zwolennikiem przemilczania faktów i tego, o czym pisało tu już wiele naszych Koleżanek i Kolegów. To przez Ciebie i Tobie podobnym ludzie nie wiedzą z czego robi się cynadry, bo to przecież takie wstydliwe i nie poprawne. Do dziś widzę minę dzieciaków i żonki jakiejś rodzinki w knajpce, gdy im kelner to wyjaśnił :))).To przez Ciebie jesteśmy nazywani dewiantami lubującymi się w zabijaniu i babraniu w krwi, bo tacy jak Ty skrzętnie ukrywają, że kotlet schabowy zanim nim został, żył, chodził po chlewiku, potem ktoś go zabił, zadbał żeby odpłynęła z niego krew, bo inaczej mięsko wyglądało by nieestetycznie. Tacy jak Ty chcą ukryć to, że istnieją ludzie, którzy później z całej reszty zwierzęcia wycinają ten kotlecik i że robią to wprawnie i fachowo. Tylko po co to chcesz ukrywać? Zależy Ci na robieniu z ludzi idiotów? Wielu spośród nas myśliwych, nie ma wiedzy jak prawidłowo rozebrać tuszę. W BŁ może ją zdobyć. Jakiś czas temu był artykuł o prawidłowym patroszeniu i studzeniu tusz. Też bardzo pouczający. Nie zbulwersował Cię? Dlaczego? Przegapiłeś, czy może wtedy jeszcze nie interesowałeś się tym? Na koniec wywodu - więcej dystansu do świata i samego siebie. Więcej tolerancji i zrozumienia dla innych i ich zdania. Przywyknij do tego, że jako ludzie mamy prawo do własnego zdania i obowiązek poszanowania go u innych. Myślę, że powinieneś zdobyć się na kilka słów przeprosin, bo naobrażałeś tu wielu ludzi,a nie wiele masz na swoją obronę. Pozdrawiam Cię serdecznie :)

Autor: faja1  godzina: 20:55
społeczenstwo ma nas za oprawców,nie ma co gadać jest to nasza wina,39 chciał zahaczyć o ten temat tylko trochę się pogubił. nie linczujcie Go. ps łowiectwo nie jest dla wszystkich,pamiętajmy o tym,niektóre sprawy nie powinny wychodzić po za nasze grono.mam na myśli filmiki na yuotube,zdjęcia na portalu itp.