|
|
Piątek
07.06.2013nr 158 (2868 ) ISSN 1734-6827 Hyde Park Corner Temat: I tak sobie myślę...i czarno to postrzegam Autor: bobofrut godzina: 16:13 Pieta na myślenie już chyba za późno trzeba było mysleć w tedy gdy styropiany rozwalały kraj pamiętasz (www.imagebanana.com/)
za dużo pracy było , dzisiaj to brzmi jak dobre fantasy :) :) :)Autor: faja1 godzina: 16:34 Andrzej (www.youtube.com/watch?v=IB8KSnfYOJM) Autor: bobofrut godzina: 16:50 czapka i za Ural :) Autor: narzynacz godzina: 17:34 bobas gadasz bzdury styropiany kraju nie rozwalił tylko Jaruzelski z twardogłowym betonem jakbyś znał historię w stopniu podstawowym to byś wiedział że komuna wykończyła się sama główną przyczyną były zbrojenia i zimna wojna ,potem brak wolności gospodarczej przed stanem wojennym było wyjście ,reformy i taka sama droga jaką poszły Chiny lub zamach stanu przeprowadzony przez tępych politruków zawdzięczających swoja pozycje tylko i wyłącznie 100 uległości i służalczości wobec Ruskich czego kanalia Jaruzelski jest najlepszym przykładem 89 rok to była ustawka , ci co mieli władze oddali ją w zamian wzięli gospodarkę i forsę zresztą tam połowa tzw opozycji siedziała w kieszeni Kiszczaka Autor: faja1 godzina: 18:17 słyszałem że komuna skończyła się bo już nie było co zaje.ać :-o Autor: domiś godzina: 19:33 faja1 Taaaaaaaaa, a to ciekawe, to co oni je..ia do dzisiaj??? Autor: kuraś godzina: 20:10 temat polityczny - co znaczy narzekać :( święto niepodległości - co znaczy nie cieszyć się tylko pikietować przeciwko wszystkiemu :( stadiony - po chooolerę nam stadiony, drużyny i tak się nie nadają :( trochę się chce wymiotować słuchając takiego malkontenctwa ale to już chyba taki narodowy charakter, a był czas żeby przywyknąć :))) DARZ BÓR Autor: kuraś godzina: 21:21 ...tak na marginesie, "Blaser - co sie dzieje Autor: bojerko Data: 06-06-13 21:24 [Wersja do wydruku] Bardzo pożądana przez wielu naszych mysliwych bron marki Blaser, budzi coraz wieksze moje watpliwości. Być moze jestem w błędzie, stąd też proszę kolegów znających temat o kilka wyjaśnień. Otóz od jakiegos czasu na kilku potralach, jest wystawianych na sprzedaż coraz więcej prawie nowych egzemplaży broni marki Blaser. Zaczynam szukać powodów dla których właściciele tak cudownych jednostek chcą sie ich pozbyć. Co jest na rzeczy ? (...)" chyba faktycznie w tym kraju coś się pokręciło skoro "bojerko" nie jest zmuszony do kupienia (swego czasu) jedynej dostępnej jednostki znaczy - iż-a - i jest pełen podejrzeń co do Blaser-a - bo ruch na rynku :))) normalnie w głowach się poprzekręcało, żeby nie powiedzieć inaczej :) P.S. pięta pamiętasz te czasy ? DB Autor: narzynacz godzina: 22:40 kuraś po meczu z Mołdawią faktycznie nie ma co narzekać zwłaszcza jak się pomyśli ile miliardów wpompowali w piłkę nożną PZPN do likwidacji ,stadiony przerobić na targowiska ,może choć w 10% zwrócą się te miliardy wywalone na stadiony i "polskie orły " Autor: pięta godzina: 22:45 A jak przyznali Ci z komitetu sklepowego broń kulową to trzeba było jeszcze flaszeczkę Biełego Ajsta kierownikowi na zaplecze wnieść by zezwolił Ci zamiast " zwykłego " nabyć ZKK-600 w wersji Monte carlo .....kierowniczek już kilka lat gryzie ziemię a sztucerek jeszcze strzela Komu tam w głowach były wtedy jakieś Blasery czy Krighofy ?.DB |