Piątek
07.06.2013
nr 158 (2868 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park Corner



Temat: ŁP o zmianach w ustawie  (NOWY TEMAT)

Autor: rycerz  godzina: 16:04
W jakim stosunku można byłoby postawić zakłady na to, że lipcowy Łowiec Polski nie poinformuje, że Senat składa do Sejmu projekt zmian ustawy 'Prawo łowieckie' i co proponuje, tak jak nie zająknął się na ten temat od początku roku. Ja stawiam 1:100, że nie zajmie się tym we wstępniaku P.Gdula, ani czołowy felietonista A.Brachmański. A ten ostatni przecież praktyk sejmowy i ma kompetencje, żeby wytłumaczyc nam maluczkim paragraf po paragrafie, jakie to zło spływa na nas myśliwych od senatorów Gorczycy lub Jurcewicza. PS - pół roku mija, a zło nie opanowało jeszcze PZŁ, pomimo braku rzeczników i sądów łowieckich.

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 18:07
Prostuję: nie "pól roku" a osiem miesięcy czyli prawie rok i nic złego łowiectwa z tego tytułu nie spotkało. Zakładu nie przyjmuję (nie lubię przegrywać!).

Autor: J 60  godzina: 19:11
A co to jest Łowiec Polski??? Czy to jest to pismo, które w ostatnich kilku latach podrożało o 50%??? Mogę mieć nie aktualne dane, bo od roku nie kupuję i nie czytam.

Autor: kiryk  godzina: 19:12
Za 4 dni będzie równo pół roku, jak NRŁ zawiesiła sądy łowieckie. Miedzy wyrokiem TK, a uznaniem tego w PZŁ minął dobry miesiąc, podczas którego rzecznicy i sądy działały w najlepsze.

Autor: domiś  godzina: 19:30
Tak Stanislawie, osiem miesięcy to prawie rok. Równie dobrze można powiedzieć, że osiem miesiecy to trochę więcej jak kwartał.

Autor: lelek_nowy  godzina: 19:41
Tuba propagandowa Nowego Światu. Tylko nie bardzo rozumiem dlaczego Mareczek tam publikuje. Może za wysoko go oceniam.