|
|
Piątek
07.06.2013nr 158 (2868 ) ISSN 1734-6827 Hyde Park Corner Temat: ŁP o zmianach w ustawie (NOWY TEMAT) Autor: rycerz godzina: 16:04 W jakim stosunku można byłoby postawić zakłady na to, że lipcowy Łowiec Polski nie poinformuje, że Senat składa do Sejmu projekt zmian ustawy 'Prawo łowieckie' i co proponuje, tak jak nie zająknął się na ten temat od początku roku. Ja stawiam 1:100, że nie zajmie się tym we wstępniaku P.Gdula, ani czołowy felietonista A.Brachmański. A ten ostatni przecież praktyk sejmowy i ma kompetencje, żeby wytłumaczyc nam maluczkim paragraf po paragrafie, jakie to zło spływa na nas myśliwych od senatorów Gorczycy lub Jurcewicza. PS - pół roku mija, a zło nie opanowało jeszcze PZŁ, pomimo braku rzeczników i sądów łowieckich. Autor: Stanisław Pawluk godzina: 18:07 Prostuję: nie "pól roku" a osiem miesięcy czyli prawie rok i nic złego łowiectwa z tego tytułu nie spotkało. Zakładu nie przyjmuję (nie lubię przegrywać!). Autor: J 60 godzina: 19:11 A co to jest Łowiec Polski??? Czy to jest to pismo, które w ostatnich kilku latach podrożało o 50%??? Mogę mieć nie aktualne dane, bo od roku nie kupuję i nie czytam. Autor: kiryk godzina: 19:12 Za 4 dni będzie równo pół roku, jak NRŁ zawiesiła sądy łowieckie. Miedzy wyrokiem TK, a uznaniem tego w PZŁ minął dobry miesiąc, podczas którego rzecznicy i sądy działały w najlepsze. Autor: domiś godzina: 19:30 Tak Stanislawie, osiem miesięcy to prawie rok. Równie dobrze można powiedzieć, że osiem miesiecy to trochę więcej jak kwartał. Autor: lelek_nowy godzina: 19:41 Tuba propagandowa Nowego Światu. Tylko nie bardzo rozumiem dlaczego Mareczek tam publikuje. Może za wysoko go oceniam. |