Środa
07.08.2013
nr 219 (2929 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Piotrusiowo

Autor: Lesław  godzina: 08:49
:) a w kótrych to regionach Sudeckiej Krainy Łowieckiej ( ponoć nie istniejącej wg niektórych czołowych osób z Piotrusiowa ) Kolega zamierza przebywać ? Wszak kraina duża i dośc zasobna a chociażby piwo utrudzonemu łowcy by się należało ? O ile rewolucja przeważnie pożera swoje dzieci to zawsze i bez wyjątków ojcowie rewolucji niszczeni są przez własne dzieci. Jeśli ci walczący o wolnośc i demokrację myślą że będą przyjmowani z otwartymi ramionami w łowiskach prywatnych lub komercyjnych to się bardzo mylą. Zasada jest prosta - nie ufaj nigdy srającemu w gniazdo, nasrał w tym gnieździe, to nasra i w nastepnym. I wszystko.

Autor: Haluk  godzina: 10:15
Lament nad rozlanym mlekiem. A wystarczyło aby władza postępowała uczciwie, aby nie dopuszczała do patologi w strukturach władzy, ukruciła mafijne układy i zapewniła dostęp do polowania tym, co teraz "rozrabiają" a do takiej sytuacji by nie dosżło. A tak: psy szczekają a walec porusza się do przodu.

Autor: Lesław  godzina: 10:34
No tak, władza. Jaka piękna wymówka, władza. Jest na kogo pluć, wieszać psy i nic nie robić, bo przeciez władza zrobi wszystko, nawet bedzie oddychać za coniektórych.

Autor: Haluk  godzina: 11:29
No właśnie robią.

Autor: domiś  godzina: 11:35
Haluk Prowdy są trzy: 1. Nic się nie rozlało ! 2. Tacy, co dzisiaj nie polują, to i w przyszłości polować i tak nie będą. Szkoda tylko tych, co dzisiaj polują a jutro w nagance będą chodzić. Możecie ich dalej uszczęśliwiać na siłę – skoro chcą ! 3. Gdy się coś zmieni w PŁ i przyjdzie nowe - to ci, którzy dzisiaj się pienią, zaczną się od razu pienić na to nowe. Dla niektórych, ważne jest tylko by móc się pienić, powód nie ma znaczenia.

Autor: Haluk  godzina: 11:43
domiś! Twoje teorie spiskowe mnie nie dotyczą. Polowałem, poluję i będę polował. A mafijne zasady funkcjonowania łowiectwa należy wypalić gorącym żelazem.

Autor: domiś  godzina: 12:14
Stasiu - ależ oczywiście, polowałeś, polujesz, i ..... nad tym ,,będę" to powinieneś się dobrze zastanowić. Teraz jesteś potrzebny, ale kiedyś ...............;-)) Tak to bywa w piotrusiowie !

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 12:31
Haluk ma zupełnie inaczej na imię. Ale choremu wybaczam wskazywanie na mnie.

Autor: domiś  godzina: 12:36
Ale jajo. Autor: Stanisław Pawluk Data: 07-08-13 12:32 CYT,, Mam zupełnie inaczej na imię. Jednak choremu wybaczam." STANISŁAW OGŁOSIŁ ŚWIATU, ŻE MA INACZEJ NA IMIĘ I NIE JEST STANISŁAWEM Nicki się pomyliły ?? Miałeś to napisać jako HALUK !!!!

Autor: domiś  godzina: 12:39
nie jestem Stanisławem - Stanisław Pawluk (forum.lowiecki.pl/read.php?f=11&i=425305&t=425066) To na wypadek, gdyby nagle post został zmieniony lub zniknął O już: Stasiu szybki jesteś jak błyskawica !! ale to brzmiało tak: Autor: Stanisław Pawluk Data: 07-08-13 12:32 CYT,, ." Mam zupełnie inaczej na imię. Jednak choremu wybaczam No i mleko się rozlało, jak raczyłeś napisać w innym temacie.

Autor: LECH-GAJOWY  godzina: 12:40
Modne jest takie pisanie, ze wszelkiemu zlu winni sa zydzi, komuchy, ubecy, esbecy etc. Nie, to nie prawda, my sie sami rozwalimy od srodka, sami sie na wzajem wykonczymy, sami siebie puscimy z torbami.

Autor: pięta  godzina: 14:08
Widziałem w życiu kilka walców co ...spadły ze skarpy w dól w niektórych przypadkach trzeba było wywieź na złom ..bo nie dało się naprawić. A tak przy okazji jak już jesteśmy przy nickach by nie było pomyłek lub przejęzyczeń proponował bym aby każdy każdy z uczestników tak po męsku jak na spowiedzi podał te swoje jakimi się tu posługuje w dni parzyste stosowałby ze dwa a nieparzyste trzy kolejne jeśli taką ilość nicków ma bo przecież regulamin portalu zezwala mieć a jak się zezwala to Polak chętnie korzysta DB

Autor: Haluk  godzina: 14:26
Wniosek? Kierujący był nieudacznik i nie przestrzegał zasad. Jak w PZŁ, któremu także skarpa zaczęła się obsuwać.

Autor: drago  godzina: 16:06
ad. pięta... jeszcze prościej- w profilu umieścić swoje imię i nazwisko....

Autor: pięta  godzina: 18:11
Kolego Haluk ja pisałem o przypadkach prawdziwych a nie o metaforach z tymi walcami .DB

Autor: pięta  godzina: 18:20
Kolego drago już kiedyś o tym dyskutowaliśmy w takim temacie transparentność o ile dobrze sobie przypominam wtedy Cię w dyskusji nie było . więc powtórzę mam jeden nick nazwisko i imię zna Admin a jak obligatoryjnie wszyscy uczestnicy tegoż portalu podają swoje to i ja włączę się do tejże grupy i to chyba jest jasne i zgodne z regulaminem którego na szczęście ja nie układałem.Dyskutujemy o nickach nie o nazwiskach i imionach żeby było jasne a iloma Ty nickami dysponujesz na tym portalu ? pozdrawiam DB

Autor: drago  godzina: 18:49
ad.pięta.. dysponuję jednym imieniem i nazwiskiem i - jednym nickiem.. pozdrawiam...DB..a jeśli chodzi o dyskusję nt jawności,przejrzystości to konstatuję z przykrością ,- musiałem ją ominąć...a zdanie na ten temat mam takie jak ty..-i jeden nick.. ;-] DB..

Autor: LECH-GAJOWY  godzina: 20:33
ja rowniez posiadam tylko jeden nick i pod nim pisze.