Wtorek
15.10.2013
nr 288 (2998 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Prezes KŁ "Knieja" w Mogilnie wyabortowany!

Autor: Robert K.  godzina: 11:28
Czy Czapla z Orchowa czy Czapla z Bydgoszczy - jeden pies. Zważywszy na ten i wieeeele poprzednich kulwapich "lapsusów" do gratulacji dla kolegów z KŁ "Miś" z Kocka dołączam się !

Autor: domiś  godzina: 13:34
Jak Kalego wyrzucać to być bardzo źle, Kali płakać i na Statut się powoływać. Jak innych wyrzucać to być dobrze i Kali śmiać się a Statut mieć w dooopie. Może warto Kalego już na zawsze "wyabortować"? To być pomysł mniam,mniam!

Autor: J 60  godzina: 15:44
Nie lada sztuką jest odróżnienie tych, co szkodzą łowiectwu od tych, co stają się niewygodni dla waadzy. Ja obiektywnie widzę różnicę w postępowaniu jednych i drugich bez uprzedzeń do kogokolwiek. Z klasyka : "Nie idźcie tą drogą".

Autor: domiś  godzina: 17:26
J60 "Nie idż tą drogą" tu nie ma co odrózniać - Kali szkodzi łowiectwu a przez to jest niewygodny dla waadzy. Gdzieś w innym temacie czytałem, że strzeliłeś dzika - gratulacje!

Autor: domiś  godzina: 17:27
J60 "Nie idż tą drogą" tu nie ma co odrózniać - Kali szkodzi łowiectwu a przez to jest niewygodny dla waadzy. Gdzieś w innym temacie czytałem, że strzeliłeś "poważnego" dzika - gratulacje!

Autor: J 60  godzina: 18:04
Domisiu, napisałeś : waadza, a więc się rozumiemy, a dzik? czasami i mnie się udaje - nikt nie musiał go przywiązywać do drzewa. Za szczere gratulacje - bardzo dziękuję. Ps. Podaj adres na priv, a kurier poda Ci paczkę z kiełbaską "dziczą" z domieszką jelenia.