Sobota
26.10.2013
nr 299 (3009 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Wziątkowi pod rozwagę

Autor: domiś  godzina: 08:55
Kol. pięta 25-10-13 21:40 ,,odkryjesz kolejne nicki pod którymi to redaktor Haluk vel Stanisław Pawluk się ukrywa ..." Mówiesz i masz - sam się odkrył! MAUZES - kto to może być? Treści, sposób pisania jest jakoś tak dziwnie znajomy, jako żywo przypominający styl marnego redahtora ;-))))))

Autor: pięta  godzina: 14:28
Kolego domis ...popatrz zapomniałem o tym nicku ...oj skleroza mnie łapie pozdrawiam ale ...znając życie bracie na pewno to nie jest jego ostatni nick o którym jeszcze nie wiemy -choć nick Kulwap został już zlikwidowany /ponoć? / bo tez nie trudno się było domyślić czyj to bywszy był nick .DB

Autor: domiś  godzina: 14:56
Kol. pięta jak zwykle muszę Ci przyznać rację, napisałeś „oj skleroza mnie łapie pozdrawiam, ale ...znając życie bracie na pewno to nie jest jego ostatni nick o którym jeszcze nie wiemy” Oj wiemy, wiemy, bo do brydża trzeba czworga. Zapomniałeś o nocku KRECISKO wprawdzie chwilowo w uśpieniu, ale jak będzie trzeba to wypełznie z pod kamienia. Może jeszcze kibiców ma ………………czas pokaże -:)))

Autor: jooopsa  godzina: 15:24
Jak już w tym wątku wystąpiło zjawisko ortograficznego czepialstwa, to zwrócę jeszcze uwagę na cytat: "wypełznie z pod kamienia". Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich uczestników tej dysputy, bez żadnej złośliwości :-)

Autor: OIOM  godzina: 15:25
Bardziej smutno to wygląda jak pod tym samy nickiem – prowadzi ktoś dyskusje . Jest tu rekordzista pięć swoich kolejnych tez jedna pod drugą wstawionych . I uff ff …....znalazł się klakier …...zacytuję ''tezzzzz... twórcę ''. Co robi klakier nareszcie......'' liże''..... tylko co on liże . Nieopacznie jakiś delegat z ZG PZŁ dopisał zdane – oczywiście durnowate . Natychmiast są warunki brzegowe . '' Jak chcesz ze mną dyskutować to mądrze bo jak głupio to won ''. Delegacie Blocha – masz lizać – żadnego sprzeciwu czy nie daj boże – odmiennego poglądu . Praca tylko na otoku – obroża zaciśnięta na ostatnią dziurkę .

Autor: Haluk  godzina: 20:42
Po zakupie tego obiektu przez PZŁ nawer sztandary napiją się szampana. (odyniec.azartsat.pl/ArchiwumORL/Jubileusze/Gwizd%20Lesna_50lat/Gwizd%20Lesna_50lat_23.JPG)

Autor: Hubert2  godzina: 21:09
Podobno w jednym Kole w Hrubieszowie pili szampana po Walnym Zgromadzeniu Członków Koła .Teraz czekają na sprawę sądową jakiegoś pseudo redaktora S P mają sądzić i mają też szampana tam pić. Podobno nawet z kamerą jeden kolega się wybiera na sprawę. Nie wie kolega Haluk o kogo to chodzi???