Środa
30.10.2013
nr 303 (3013 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: GIEŁDA POLOWAŃ-do Redakcji.  (NOWY TEMAT)

Autor: Krzyżak /Mirek M./  godzina: 10:20
Tak sie składa,że dzisiaj mija 10 lat mojej bytności na tym portalu. Uważam,że warto stworzyć dział po nazwą GIEŁDA POLOWAŃ/lub inną nazwą/,gdzie Koledzy będą mogli zaprosić na polowanie i przekazać wrażenia z takich polowań.Oczywiście będzie to dział tematyczny, a wszelkie spory,utarczki wybiegające poza temat będa kasowane lub przenoszone do innych działów.Zaproszenia mają być niekomercyjne. Mam nadzieję,że pomysł się spodoba. Darz Bór ps Tak dla przypomnienia to po Forumowym polowaniu w Sobótce poznaliśmy kolegów z KŁ SOKÓŁ w Grójcu,którzy gościli w moim kole na polowaniu zbiorowym na dziki, w rewanżu my polowaliśmy na zające w wymienionym kole.Wrażenia niezapomniane.

Autor: J 60  godzina: 11:20
Kol. Mirku, to jest już praktykowane. Nie mogę się zgodzić z Twoim "ps", a właściwie z ostatnim zdaniem: "Wrażenie niezapomniane." :-))))). Ps. Pomysł przedni - jestem na TAK !

Autor: domiś  godzina: 12:02
To ja pierwszy: Zapraszam kol. J 60 na polowanie indywidualne jak i zbiorowe, odstrzał na co tylko chce i w dogodnym dla niego czasie.

Autor: J 60  godzina: 12:17
Przyjmuję zaproszenie - bardzo dziękuję, a warunek mam tylko jeden - musisz przyjąć moje stałe zaproszenie na wszystkie obwody moich kół - oczywiście z osobą towarzyszącą.

Autor: domiś  godzina: 12:54
J 60 - dziękuję - ja również przyjmuję, byleby tylko żona się nie dowiedziała o tej osobie towarzyszącej ;-)))