Środa
30.10.2013
nr 303 (3013 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Order Lenina dla prof. Szyszki!  (NOWY TEMAT)

Autor: Haluk  godzina: 15:49
Profesor Szyszko (PiS) okazuje się jedną z najbardziej zasłużonych osób dla wsparcia byłych struktur komunistycznych. Profesor Szyszko (PiS) nie kryje swego zauroczenia Polskim Związkiem Łowieckim dowodzonym przez byłego pułkownika Służby Bezpieczeństwa (prezes NRŁ), tajnego współpracownika Służby Bezpieczeństwa (prezes NSŁ) i tajnego współpracownika Służby Bezpieczeństwa "Kazimierza" (łowczy krajowy - przewodniczący Zarządu Głównego PZŁ). Nikt nie zrobił tyle dobrego dla utrzymania wpływów tych osób co prof. Szyszko. Czy jego zwierzchnik ojciec Rydzyk wie o takiej postawie swego wykładowcy? Czy nie obawia się, że znajdujący się pod silnym wpływem byłej Służby Bezpieczeństwa prof. Szyszko może "przeflancować" reżimowe i represyjne zasady zamordyzmu jakie panują w PZŁ do uczelni ojca Rydzyka i do Radia Maryja? Cokolwiek by nie myśleć medal Lenina profesorowi należy się jak drut i żadne "za zasługi dla łowiectwa" tego nie zastąpią.

Autor: Jurekel  godzina: 16:03
Haluk - to już nie są żarty, przez Ciebie prof. Szyszko i ojciec Rydzyk są w stresie. Już wiedzą, sprawiedliwość nadchodzi. Pewnie dostali rozwolnienia ze strachu. J.

Autor: domiś  godzina: 16:05
Z orderem Lenina może być kłopot, bo już chyba nie robią. Stasio jedyne wyjście abyś odstąpił mu swój! No sam pomyśl, na co ci go dalej nosić w klapie marynarki?

Autor: Haluk  godzina: 16:10
domiś! Który ze "Stasiów" jest posiadaczem orderu Leninu? Pytam jako znawcę przedmiotu sprawy.

Autor: OIOM  godzina: 17:43
Staszku czy połowa rolki to mało??. Potrzebujesz całej by ten medal Lenina wypolerować . Jak czytam marzy ci się by ojciec Tadeusz tobie'' żopu'' podcierał . (www.youtube.com/watch?v=MmU_Rqy23RU)

Autor: Haluk  godzina: 18:02
Adaś! Czy ty zawsze masz takie kloaczne skojarzenia? Jeśli tak to pora na badania. Załatwić?

Autor: OIOM  godzina: 18:24
Staś adekwatnie do tematu ty o kloace to niby ja co '' Nie nazywajmy szamba perfumerią '' cytuję Rydzyka ...

Autor: Hubert2  godzina: 19:42
Do prof. Szyszki który jest człowiekiem wykształconym i inteligentnym to kapralowi Halukowi daleko. Zawsze takiego kaprala brali i z dołu i z góry kto w wojsku był to wie o co chodzi.

Autor: Haluk  godzina: 19:49
Hubert2! Wiesz to od swego syna Huberta, któremu usilnie załatwiasz karierę "kaprala" w Narodowych Siłach Rezwerwy? Ps. Ile zaliczyłeś wczoraj o godzinie 10.30 w Sądzie Rejonowym w Hrubieszowie za fałszowanie faktury na szkodę Koła Łowieckiego nr 45 "Ponowa" w Hrubieszowie w którym jesteś (jeszcze) łowczym? Ps. Nigdy nie byłem kapralem!