Piątek
22.11.2013
nr 326 (3036 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Komisja Europejska próbuje zabrać nam prawo do broni

Autor: ULMUS  godzina: 00:22
Dzięki . Jedno jest pewne , komunistyczne CCCP przy komunistycznej Unii Europejskiej to było "małe miki". Próbki tego co czeka nas, lub naszych potomków w lewackim totalitaryzmie już mamy ... miejmy nadzieję że to g@wno po prostu zbankrutuje bo dobrowolnie bestia już nas nie puści.

Autor: azil II  godzina: 08:53
Tak............... Popierajcie głupków i złodziej dalej......... Popierajcie złodziei w PZeLe. Pozwalajcie takim g.....m jak Gdula, Bloch, albo Kwaśniewski rządzić. Wpuszczajcie głupków w celu kontrolowania sposobu przechowywania broni przez was. Przyjmujcie ban.........e postępowanie co niektórych przedstawicieli prawa jako zgodne z prawem. Nie popierajcie takich jak np. Korwin Mikke. I tak pogrobowcy NKWD i PZPR-u dopinają to czego dopiąć chcieli..........

Autor: jaktia  godzina: 09:09
W końcu Stalin, Hitler, i najwięksi zbrodniarze tego globu zawsze byli przeciwko dostępowi do broni praworządnym obywatelom. Nie załatwi nas myśliwych żaden grinpis, kruczynski, szczygieł, mucha czy jakieś ludzie przeciw myśliwym, załatwi nas UE. Szybko i legalnie, w białych rękawiczkach. Broń będą mieć za to: policja obywatelska, bandyci i inni ekstremiści, ale oni nie potrzebują papierów, szaf na broń, i innych dupereli.

Autor: Dzikarz07  godzina: 09:18
Aby wyjść na przeciw chorym kut...m w parlamencie UE oddawajcie głos na Nową Prawicę i normalnego faceta z jajami p.Korwina Mikke!!! On ma program prosty i przejrzysty. Czarne jest czarne, a białe jest białe! Uprości podatki,zlikwiduje ZUS,każdy obywatel będzie mógł posiadać broń - jesli spełni odpowiednie warunki -, skończy się samowola i rządzenie urzędasów! Obywatel będzie panem, a urzędnik będzie służył obywatelowi i państwu. Bo jak do tej pory, to obywatel służy urzędasom. DB

Autor: azil II  godzina: 09:27
Polecam komentarze.............. również........ (www.youtube.com/watch?v=IrPLVcGFbjw)

Autor: azil II  godzina: 10:00
Sowietyzacji już doznaliśmy. Dzięki nim wkraczamy w epokę integracji i tolerancji................ (www.youtube.com/watch?v=k6r0g1SkESo)

Autor: azil II  godzina: 10:10
Tolerancja i integracja (www.youtube.com/watch?v=sg72rIfLiuw)

Autor: Rolnik  godzina: 10:27
E tam, to pewnie dopiero przygrywka. DB

Autor: Jerzy 030  godzina: 17:03
Nie wierze aby ujednolicenie prawa dostepu do broni w jakikolwiek sposob utrudnilo polskiemu mysliwemu dostepu do broni. Ujednolicenie w miom przekonaniu oznaczac bedzie napewno trudniejszy dostep do zakupu broni przez obywaleli niektorych panstw zachodnich, a wszczegolnosci dostepu do broni krotkiej.Nie wyobrazam sobie aby w ktorym kolwiek kraju zakazano prawa posiadania broni w tym rowniez mysliwskiej. Panowie bez jaj i paniki. Rozumiem obywy kolekcjonerow i pasjonatow wszelkich strzeladel ale wierzcie mi, tego typu poczynania wladz w spolecznosciach bardziej cywilizowanych europy zachodniej sa nie do pomyslenia, a ten ktory odwazy sie na taka smialosc moze byc pewnym ze bedzie to jego ostatnia decyzja. D.B.

Autor: jooopsa  godzina: 18:01
@Jerzy 030 "Nie wyobrazam sobie aby w ktorym kolwiek kraju zakazano prawa posiadania broni w tym rowniez mysliwskiej." Ależ znając lewackich brukselskich zamordystów jest to jak najbardziej możliwe, wręcz tego się spodziewam wraz ze stałym wzrostem zlewaczenia społeczeństw UE. Tak samo, jak żołnierz wychodząc z koszar do domu zdaje broń i idzie na przepustkę bezbronny, tak samo lewactwo brukselskie może wykombinować, że myśliwy idąc na polowanie pobiera z posterunku broń myśliwską, a po zakończeniu polowania zdaje broń i wraca do swojego domciu bezbronny. Głupie? Hehehe, jeszcze głupsze pomysły przeszły i EU się nie zawaliła... Przejdzie bez problemu, jeszcze głupki będą klaskać z radości, bo najłatwiej się głupkami manipuluje pod pretekstem ich rzekomego "bezpieczeństwa". Tylko trzeba poczekać na jakąś serię wypadków z bronią myśliwską jako pretekst, by głupki łyknęły ściemkę... W Korei Północnej myśliwy po zakończeniu sezonu zdaje broń do depozytu policyjnego. W Korei Północnej (w tym kierunku zmierza UE) myśliwy (może nim być tylko wysokiej rangi aparatczyk komunistyczny) dostaje broń do ręki od ichniejszej bezpieki tylko na czas polowania... Tak trzymać towarzysze brukselscy!

Autor: jooopsa  godzina: 19:07
Errata - do depozytu policyjnego po zakończeniu sezonu oddaje myśliwy broń w Korei Południowej.

Autor: Piotr 30.06  godzina: 22:25
Dobrze, że jeszcze kobietę można bez instrukcji obrabiać (tu papież patrzy, tam bóg, jeszcze komisja UE)... a tak na serio to mieliśmy ZSSR, mieliśmy 5 minut demokracji i sprzedawania wszystkiego jak leci, a teraz jesteśmy UE i co nam karzą, to ryży i reszta w biegu robią, smutne to wszystko bo stajemy się republiką bananową UE, nawet Grecy zarabiają 1,5 raza więcej od nas, co do broni, łowisk, populacji zwierzyny, każda zmiana jest na gorsze, mamy jeszcze Wierchuszkę z PZPR która w zasadzie w całości jest w PZŁ, zamordyzm... Marszałek Piłsudski powiedział "Naród wspaniały, tylko ludzie Qrwy" Wszystko w temacie, ostatni gasi światło DB

Autor: Ksawer  godzina: 23:57
Ja się czasami zastanawiam czy lewactwo to jest pogląd jeszcze czy to już zaraza jakaś. Z poglądami dyskutować można, zarazę tępić tylko.