Środa
11.12.2013
nr 345 (3055 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Twardogłowi w ZK  (NOWY TEMAT)

Autor: Led  godzina: 19:22
Tu na forum czytamy o różnych przypadkach nepotyzmu łowczych przy wydawanych odstrzałach myśliwym w kole. Przykrym zjawiskiem jest, że z tego powodu wielu kolegów nie poluje w ogóle (o tym się słyszy i zna przypadki). Może Admin przgotuje kolejną stosowną ankietę w tej sprawie, co uwidocznie pewnego "RAKA" w PZŁ gnieżdżącego się w twardych łbach nepotyków mieniących się Kolegami a uprawianiem przez nich kolesiostwa? Proszę o przykłady z Waszych kół i ZO. Niech członkowie ZK, ZO, ZG, rad lowieckich i Naczelnej poczytają także o sobie. Przykłady:

Autor: OIOM  godzina: 19:33
Kpisz czy o drogę pytasz??? – na tym portalu biorąc wszystkie tematu tu drążone – masz 90 % właśnie tego badziewia . To niezwykle zajmujące i żywo interesujące tematy forumowiczów – życzę sukcesów w pławieniu się w fekaliach tego związku – jakby co to PZŁ – się zwie.

Autor: Led  godzina: 19:36
Z tego co wiem, organizm zaatakowany przez "nowotwór" zajmujący 90% organizmu powinien już dawno nie żyć. Więc nie bredź OIOM. Masz przykład, to podaj.

Autor: OIOM  godzina: 19:41
Wybacz w rubryce zawód – nie wpisuję'' szambo nurek'' . Dodam ......Piotr Gawlicku .uniemożliwił mi sklonowanie się …hmmmmm - ''.Led''.

Autor: Led  godzina: 19:46
Nikogo to obchodzi co tam wpisujesz? Ważne, aby od Ciebie nie śmierdziało z daleka np. na zbiorówce. DB

Autor: OIOM  godzina: 19:49
Nio nio - jak czytam – stara dobra szkoła – w akcji ...

Autor: harap  godzina: 20:28
No i w dodatku " łeb" to ma... , i chyba założyciel tematu!

Autor: trucizna  godzina: 21:53
U mnie , jest i był zawsze porządek i żadnego nepotyzmu nie ma i nie było. Na pewno jest u Stanisława P. , azila i innych jeszcze paru ,,prześladowców ,, betonu ad.Led Szlak trafić powinien tych wszystkich cymbałów co nie umieją porządku w swoim gnieźdźie zrobić . To oni są zarodkiem jak to piszesz ,,nowotwora,, . Twój temat jest co najmniej śmieszny .

Autor: marys  godzina: 21:59
Czy takie słownictwo przystoi ludziom dorosłym , w większości mającym żony , dzieci, czy ich też uczycie takiego języka, czy w pracy też tak rozmawiacie .Czy mówienie o fekaliach,twardych łbach, o szambo nurkach to takie sympatyczne. Proponuję zacznijcie mówić ludzkim językiem, szukajcie sposobów na rozwiązanie wielu trudnych spraw które nas wszystkich gnębią , ale w duchu powagi i koleżeństwa . Bardzo wszystkich o to proszę.

Autor: J 60  godzina: 22:04
Podam Ci koło i umożliwię stanie się jego członkiem. Zapłacę wpisowe - żądają 3000 PLN. Jeśli nie zrobisz porządku przez dwa lata - pomyślisz, jak ma Cię "szlak trafić", ale wcześniej zwrócisz mi za wpisowe plus odsetki, jak w "provi dęcie". Udowodnisz, że nie jesteś cymbałem, którego szlak powinien trafić???

Autor: Led  godzina: 22:07
... to sie śmiej, śmiech to zdrowie. może coś zrobisz w kierunku uświadomienia "twardogłowych", że swoim zabuceniem łamią prawo i powinni się edukować w tym co jest ich pasją? Wiedz, że nie musisz. Też jestem tego świadomy, że z rakiem jeszcze nikt nie wygrał, chyba że wykryto go w pierwszym stadium (G1). Z tym przypadkiem dają sobie radę ci, co mają odpowiednią wiedzę w temacie i potrafią. Więc nie przeszkadzaj i nie lukruj, że wszędzie jest tak jak u Ciebie. Życz im tego i motywuj. Wiedz, że nie musisz. Jak będziesz zbierał kopniaki od paru wyrostków po paru głębszych na jakimś przystanku PKS i nie będzie nikogo, kto się za Tobą wstawi z gapiów, to pamiętaj, że tak własnie jest w niektórych kołach. Oni też niczego nie muszą. Znieczulicą się to nazywa.

Autor: marys  godzina: 22:13
Zawsze należy zacząć od siebie, następnie namówic innych kolegów do wprowadzenia koleżeńskiej atmosfery , bo w takim kole należy zmienic atmosferę. " Zgoda Buduje " Ja wiem że niemożna tego zrobic od zaraz , ale spróbój i zobaczysz jeszcze mi podziękujesz. Pozdrawiam.