Piątek
13.03.2015
nr 072 (3512 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Dzieci i polowania.

Autor: o.m.c. stażysta  godzina: 13:14
Panie Łoś78 ty za to wiesz swoje. Już wykasowałem galerię, która mówiła o tym i o owym a dokładnie o dzieciach i polowaniach i nie chce mi się znowu jej wklejać dla waści wyłącznie. Poczytaj pan "Brać... z tego miesiąca to może się co dowiesz. Widzę że kolega i Kurator i Lekarz(pewno psychiatra jak mniemam) i Adwokat w jednej osobie i zna się na wszystkim więc gdzie mnie z kolegą się konfrontować... P.S. rozwody mi nie obce kolego, przerabiałem z niezłym skutkiem ;) ale dzięki za fantastyczne koleżeńskie rady :))))) Z mojej strony to by było na tyle w tym temacie. Pozdrawiam.

Autor: jooopsa  godzina: 13:50
Podsumuję lewacką "logikę": Lewackie watahy powołujące się w swoich załganych nazwach na "ochronę praw dziecka" chcą te dzieci POZBAWIĆ PRAWA uczestniczenia w polowaniach :-) Lewactwo to ideolo albo dla schizofreników i sprawnych umysłowo inaczej w stopniu znacznym, albo dla wyjątkowo perfidnych zamordystycznycyh s... synów i s...córek. Ale skoro lewactwo uważa pozbawianie praw za ochronę praw, to proponuję zaj...ć tych gnojków ich własną bronią przez założenie Komitetu Ochrony Praw Lewaka, Fundację Lewactwo Niczyje, oraz Stowarzyszenie na Rzecz Przeciwdziałania Przemocy w Lewackich Konkubinatach „Różowa Linia”. W/w organizacyjki w ramach "ochrony praw lewaka" będą lobbowały za następującymi działaniami: Zakaz prowadzenia samochodów, motocykli i rowerów przez lewactwo. Zakaz posiadania noży, kuchenek i piecyków gazowych, wszelkich urządzeń elektrycznych. Oczywiście dla ich lewaków dobra, by jakiś lewak nie zginął w wypadku :-) A na koniec, by nie było śmiertelnie kończących się porodów i przemocy w lewackich konkubinatach - każdego lewaka się profilaktycznie wykastruje. I tym samym dokona się Ostatecznego Rozwiązania Kwestii Lewackiej :-)

Autor: Łoś78  godzina: 19:22
@stażysta Bardzo madre posunięcie.Gratuluję zdrowego rozsądku.Bez sensu jest jedynie uszczypliwy cynizm pod moim adresem i deprecjenowanie mojej osoby. Działasz Kolego emocjonalnie jak "zieloni" na zasadzie "nie...bo nie" i kpisz Kolego nawet w innych tematach. Czasem człowiek nabiera do siebie większego szacunku przyznając się do błędu nie mówiąc juz że ta cnota doceniana jest przez innych. Usunięcie z galerii nie powoduje usunięcia fotki z sieci. Mam nadzieję że ten człowiek (samorzad.zse.bydgoszcz.pl/wp-content/uploads/2011/04/fot_Marek_Michalak_RPD_4949046.jpg) go nie widział. Pozdrawiam

Autor: o.m.c. stażysta  godzina: 20:35
Łoś to jednak Łoś, galeria była dedykowana dla ciebie Łosiu i był to artykuł z Braci Łowieckiej z tego miesiąca o dzieciach, fotkach i polowaczce, bo sądziłem że zechcesz się dokształcić , ale Łosie jak to Łosie nawet ironii nie zrozmieją zadufani w swym Łosiostwie.

Autor: o.m.c. stażysta  godzina: 21:26
Łoś do galerii wrzuciłem ponownie fragment artykułu poczytaj , przemyśl... bo nawet podlinkowany przez waszeć artykuł z Łowca sprzed 3 lat mówi zupełnie co innego niż waść piszesz. Sam sobie przeczysz. Przeczytaj na spokojnie coś podlinkował ;) A pan Michalak to kumpel z ławy...;)))) Rozumiem, że żarcik zrozumiany? :) Jak nie to spokojnie, usiąść, przetrawić...;) I jeszcze raz przemyśleć... boli czy nie? Adin, dwa, ... Darz Bór :)))))) P.S zachęcam wszystkich do przeczytania artykułu z Braci Łowieckiej o dzieciach i polowaniu.