Niedziela
28.06.2015
nr 179 (3619 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: I po bizonach

Autor: jooopsa  godzina: 09:57
Mnjnuś, czemu zarzucasz narzynaczowi że czepia się rzekomo koloru skóry "ciapatych"? Przecież nic o kolorze skóry "ciapatych" nie wspomniał, a samo słowo "ciapaty" pochodzi od placków capati (dziennik.lowiecki.plhttps://pl.wikipedia.org/wiki/%C4%86apati) jedzonych w Indiach, Pakistanie, Bangladeszu i krajach arabskich. P.S. Ciekawe, czemu nie razi Cie słowo "kacap" które użył narzynacz? I czemu razi Cię słowo "redneck", skoro same rednecki z dumą używają wobec samych siebie tego określenia? (theredneckcountryclub.com/) Politpoprawność zawsze prowadzi do śmieszności. Takie jest zdanie białasa jooopsy :-)

Autor: sumada  godzina: 12:25
placki capati po naszemu podpłomyki to ja robię na patelni teflonowej jak chleba zapomnimy kupić. Mieszam mąkę z wodą do konsystencji kleju do kafli i na patelnię takie z pół cm grube. że rozwinę temat bizonów. Smaczne, szybko znikają zwłaszcza jak ciepłe.

Autor: mam nick jak nikt  godzina: 14:05
No właśnie o tym joopsa miałam pisać, że używający tego określenia nie rozróżniają Indusa od Araba, że o Persie nie wspomnę. Używanie takich określeń ma jeden jedyny cel: podreperowanie sobie własnego ego. I nie pieprz o politycznej poprawności, bo to nie ma nic do rzeczy. Ty się możesz nazywać jak chcesz- nic mi do tego. @logis i narzynacz Ale może CIę rozjechać na molo autem... (www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1195087,Wjechal-w-tlum-na-molo-w-Sopocie-Prokuratura-byl-niepoczytalny) W Tunezji akurat nigdy nie byłam, ale mam w paszporcie 26 pieczątek z krajów Arabskich i jakoś udało mi się przeżyć... cud!

Autor: narzynacz  godzina: 14:41
mam nick jak nikt chodzi ci o to że 26 razy byłaś w Egipcie na tanich wakacjach z żarciem i picie wliczonym w cenę biletu ? przeżyłaś tylko dlatego bo pilnowali cię najemnicy czy policja opłacana z twoich pieniędzy a ośrodki turystyczne są lokowane z dala od miejscowego żywiołu i grodzone podwójnym drutem kolczastym

Autor: mam nick jak nikt  godzina: 14:54
@narzynacz Tak, między innymi były to wakacje w Egipcie, no i? Akurat wyjazdy nurkowe to jest trochę inna specyfika niż to co opisałeś, ale niech Ci będzie. A teraz realia: praktycznie wszystkie ataki terrorystyczne miały miejsce albo właśnie w strzeżonych hotelach jak w ostatnim przypadku w Tunezji albo w "atrakcjach turystycznych". Ty za to mieszkałeś przez 10 lat na pustyni z Beduinami jak rozumiem i stąd Twoja "ogromna wiedza"...

Autor: narzynacz  godzina: 15:49
mam nick jak nikt byłem na kilku wycieczkach ,a 2 lata tam mieszkałem , co do sedna to się mylisz ,bo zamach są codziennie , o Syrii czy Libii nikt nie mówi a trwa tam regularna rzeż , (dzięki polityce obłudnych lewackich rządów ) w kurortach jak zginie kilku kilku białych to nagle wielkie halo jak lądujesz samolotem ,fajnie widać podwójne druty kolczaste które cię chronią w każdym hotelu bramki z uzbrojoną ochroną , autobusy z wycieczkami w konwojach pod osłoną ,ośrodki strzeżone jak bazy wojskowe tylko dlatego żyjesz a nie rozmnażasz się w haremie ,ewentualnie twoja głowa nie kończy na płocie ,jak tego nieszczęśnika z Francji i nie wynika to z gościnności tylko pieniędzy które tam zostawiasz

Autor: bfgj  godzina: 16:29
A ja myślałem ,że to temat o bizonach i dlatego tu nie zaglądałem. A tu taka ciekawa dyskusja. Ciekawe czy wiecie co to jest „rasizm”

Autor: mam nick jak nikt  godzina: 16:31
narzynacz Przysięgam, że się staram dyskutować merytorycznie, ale naprawdę już z sił opadam. O co się Tobie rozchodzi???? Bo ja się sprzeciwiłam nazywaniu kogokolwiek "ciapatym". Czy widzisz jakąś różnicę między regularną wojną, a zamachem terrorystycznym na hotelowej plaży w Tunezji? NIe? No to jakby nie bardzo już wiem z czym Ty dyskutujesz... Z Twojej perspektywy przecież "ciapaci" mordują "ciapatych" to z czym masz problem? Jeżeli tam mieszkałeś przez 2 lata to jest po prostu skrajnym hipokrytą, po co się pchałeś poza "swój krąg kulturowy"? Przecież to wszystko co się dzieje na bliskim wschodzie to jest właśnie pokłosie takiego samego myślenia po tamtej stronie "ciapaci niech siedzą u siebie".

Autor: bfgj  godzina: 16:39
Muzułmańskie dziecko w Skandynawii pyta mamę: - Mamo, co to jest socjalizm i co to jest rasizm?. Mama: - No więc tak, Mohammad. Socjalizm jest wtedy, kiedy biali ludzie pracują codziennie, żebyśmy my mogli przyjechać do ich krajów i dostawać zasiłki. no wiesz – dopłaty do czynszu, kupony na jedzenie, darmowe leczenie i takie tam. Na tym polega socjalizm. Mohammad: - Ale mamo, czy ci biali ludzie nie wściekają się, że tak jest? Mama: - Oczywiście, że tak, kochanie. I to jest właśnie rasizm!!!

Autor: bfgj  godzina: 16:39
Muzułmańskie dziecko w Skandynawii pyta mamę: - Mamo, co to jest socjalizm i co to jest rasizm?. Mama: - No więc tak, Mohammad. Socjalizm jest wtedy, kiedy biali ludzie pracują codziennie, żebyśmy my mogli przyjechać do ich krajów i dostawać zasiłki. no wiesz – dopłaty do czynszu, kupony na jedzenie, darmowe leczenie i takie tam. Na tym polega socjalizm. Mohammad: - Ale mamo, czy ci biali ludzie nie wściekają się, że tak jest? Mama: - Oczywiście, że tak, kochanie. I to jest właśnie rasizm!!!

Autor: mam nick jak nikt  godzina: 17:26
bfgj A nazywanie Araba "ciapatym" rozumiem jest definicją prawactwa?

Autor: jooopsa  godzina: 17:36
To ja pogodzę oba wątki: Rasistowscy naziści wyrzucają bizony z Polski, bo te są obce czyli "ciapate", a dokonują tego niecnego czynu by zrobić Lebensraum dla żubra "białasa" ... ...i nie dopuścić do żubrzego Rassenschande :-) (dziennik.lowiecki.plhttps://pl.wikipedia.org/wiki/Rassenschande) Emenjotenuś, taka interpretacja z pewnością Ci podpasuje :-)

Autor: bfgj  godzina: 17:59
Ciapaty Ahmed w Londynie mieszka. Głowę ci uciąć chce ten koleżka. Ostrzy maczetę przez całe ranki. Czyta z Koranu co lepsze wzmianki. O tym , co zrobić ma z niewiernymi Gdy na ulicy spotka blond w mini. A gdy ze szkoły do domu wraca , bomby buduje , to jego praca . Aż mama krzyczy : "Ahmed łobuzie" Kiedy dynamit chowa w swej bluzie. Mama powiada : "Poszukaj żony" . Ale on w kozy wciąż zapatrzony. Lecz mamy miłość jest ciągle czysta. Bo dobry z niego jest terrorysta. Dobrze , że Ahmed z islamistami Nie chodzi tutaj do szkoły z nami :)

Autor: mam nick jak nikt  godzina: 20:07
bfgj Rozumiem, prawdziwy prawak gwałci żubry, nigdy kozy :) Dzięki za wytłumaczenie różnicy... Mam nadzieję, że chociaż w stosunku do zwierząt jest nieco bardziej "człowieczy".

Autor: narzynacz  godzina: 22:19
mam nick jak nikt odpowiadam ; "po co sie pchałem poza swój krąg kulturowy "? bo granice na zachodzie były zamknięte a ja lubię przygody i nie jechałem się tam osiedlać tylko dla $ w tym czasie do Irlandii sprowadzali czarterami muzułmanów z bangladeszu bogata Skandynawia importowała Somalijczyków ,a w Niemczech o legalną pracę było ciężko chyba że byłeś azylantem ,najlepiej czarnym za to Polaków kopali w d... i ganiali jak psy ciapaty to skrót myślowy więc daruj sobie ,bo pakistańczyka i tak nie rozróżnisz od syryjczyka czy egipcjanina w Niemczech były robione ciekawe badania i wyszło że 40 % "rasy panów" to Słowianie jak myślisz dlaczego nie ma tam 40 % mniejszości słowiańskiej ..........bo się integrują i zostają po nich tylko nazwiska spójrz na cyganów ..........tysiąc lat w Europie i dalej izolacja to samo ciapaci dlatego nie powinno się ich wpuszczać bo tworzą getta , nie ingerują się i jeszcze trzeba wydawać miliardy $ na ich pilnowanie .........słowem nie wnoszą żadnych korzyści do naszego społeczeństwa ale lewica z wypranymi mózgami ich wpuszcza ,w odmóżdżonej Szwecji dla wracających z Syrii morderców chcą dawać socjal w ramach resocjalizacji takich głupków jak nami rządzą jeszcze nie było w historii europy mieli spokój z emigrantami , dogadali się z Kadafim , robili świetne interesy ,była spokój i stabilizacja to go barany zaczęli bombardować , kraj w ruinie ,dziesiątki tys zabitych a bezmózgie lewusy robią sobie szczyt jak zatrzymać emigrantów w Syrii to samo , rozwalili kraj . wspierają terrorystów i narzekają na emigrantów jedynym arabskim krajem gdzie bez obaw mogła byś sobie pojechać bez ochrony ,to jest lżony i pluty przez wszystkich szyicki Iran , stoi w gardle żydom to cały zachód na niego pluje sunicki reżimy sa klepane po plecach ,ale jakbyś chciała sobie sama pozwiedzać to twoja głowa wisiała by na płocie obłuda ,odmóżdżanie i zakłamanie

Autor: mam nick jak nikt  godzina: 23:55
@narzynacz No widzisz... sam przyznajesz, że komunikat "ciapaty" jest idiotyczny, bo ich nie odróżniasz- cieszę się, że to w końcu przyznałeś :) O Persach pisałam już Data: 28-06-15 14:05 więc nie zamierzam się powtarzać więc przestań pier... kocopoły, że to określenie ma cokolwiek do czynienia z lewactwem/prawactwem/sunnitami/szyitami/kurdami czy ISIS to jest czysto rasistowskie określenie obcego, jakbyś zobaczył metysa to też to będzie dla Ciebie "ciapaty". Zaiste zabawnym jest, że Niemcy byli dla Ciebie bardziej wrogo nastawieni niż "ciapate"... Może sam "ciapaty" jesteś?? ;)))) i nie potrafisz się "zintegrować"??? Bardziej lewackiego bełkotu to ja dawno nie słyszałam...jakem LEWACZKA!!!