Niedziela
28.06.2015
nr 179 (3619 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Jak opluwają … to i ja se skrobnę na Berdyczów ...  (NOWY TEMAT)

Autor: OIOM  godzina: 12:12
Och … jak to pęknie wybrzmiało spod paluszków redakcyjnego '' jeszcze nie wywalonego '' . Co to ma być za '' myk '' redakcjo ??? Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: Brak zgody autora na publikacje zdjęcia na forum. (forum.lowiecki.pl/read.php?f=21&i=107498&t=107498) To dlaczego wisi ten post w zakładce   '' Wiedza i edukacja '' ??? Czy może redakcji aż tak bardzo zależy by tekst opluwacza '' modelu '' nadal mnie '' obrońcę modelu '' jednak edukował i utrwalał moje przekonanie - o co plującemu chodzi i w kogo celuje . Cytat ; ''Jako syn łowczego okręgowego (a do niedawna prezesa koła) pozwala sobie na wiele w tym na olewanie obowiązującej selekcji.'' Do rozpierdalających ten model - wentylator na ful i chlust w niego fekaliami . Uczcie się jak to robić publikując ; - to są te '' nowo modelowe '' wzorce medialnego łowieckiego koleżeństwa . No to proszę - rozpierdala-cze tego modelu odwracajcie kota ogonem i '' słodko pierdząc '' napiszcie coś o walce z patologią ….

Autor: Kowalski Leszek  godzina: 12:51
OIOM, nie da się wycisnąć z "Prawdy" ani ksztyny prawdy wszak prawda jest jak d.pa każdy ją ma i wie do czego służy. Będziemy więc dalej pisać na Berdyczów, jak mówią kropla drąży skałę, - może kiedyś........!

Autor: jooopsa  godzina: 17:45
OIOM, kompletnie nie rozumiem o co właściwie Ci kaman, ale proponuję - daj se siana z tymi bzdetami i chodź wreszcie się napić z wujem!

Autor: Wojciechus  godzina: 17:54
Jooopsa, myslisz, ze OIOM po pijaku przestanie posuwac bzdety jakby byl po pijaku? :)))

Autor: kuraś  godzina: 18:03
jooopsa posuwa (bez względu na poziom c2h5oh), więc nie zadawaj takich pytań !

Autor: Kowalski Leszek  godzina: 19:54
Redakcja tego portalu też nie co czyni a mimo to istnieje, a OIOM-a nie da się przepić to nie możliwe:-))) Prawda Adamie?

Autor: Kowalski Leszek  godzina: 20:05
Uciekło mi słowo (wie)

Autor: mam nick jak nikt  godzina: 20:11
Wojciechus Ale jakże nudnym i smutnym byłby ten świat gdyby wszyscy trzeźwi jak, z przeproszeniem, Stanisław?

Autor: Wojciechus  godzina: 20:13
Mnjn, :)))

Autor: Wojciechus  godzina: 20:34
Jezd Gdupcio, jezd zabawa :))