Środa
15.07.2015
nr 196 (3636 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Kłamstwo niezbędny element władzy?

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 06:48
MARS "Tajemnica" czy twoje łgarstwo? Czy tajemnicą objąłeś ten dokument w załączniku? Ps. 1 Może przynajmniej jako zorientowany w sprawie wyjaśnisz mi o jakich "kompleksowych kontrolach" pisze Tadeusz Łukasiewicz bo nie "kumam". Ps. nikt Bezczelnie (w swoim stylu) usiłowałaś wyłudzić informacje dodatkowe i poboczne do zasadniczego problemu. Na dyskusję z tobą przyjdzie czas na innej płaszczyźnie. Ps. 3 jager.jack Twoje bezpodstawne teksty Redakcja toleruje ale nie koniecznie taką tolerancję znajdziesz wszędzie. Zbieraj dalej i tkwij w przekonaniu, że jesteś anonimowy.

Autor: MARS  godzina: 08:54
W 2008 Bronek zdaje się prezydentem nie był...

Autor: jager.jacek  godzina: 08:55
pawluk napisał; "Twoje bezpodstawne teksty Redakcja toleruje ale nie koniecznie taką tolerancję znajdziesz wszędzie. Zbieraj dalej i tkwij w przekonaniu, że jesteś anonimowy." pawluk, Czy ty próbujesz mnie zastraszyć ? .. ha,ha,ha, "Wielki" bojownik, walczący m.in z zastraszaniem kolegów w Kołach, używa takich samych metod co jego wyimaginowani wrogowie, ... żałosne są te twoje argumenty. Ale chyba nie zaprzeczysz, że to ty niedawno pisałeś na Forum, iż publikowanie czyjejś korespondencji bez zgody jest chamstwem i prostactwem, .. czyż nie tak było pawluk ? Co do meritum, to czy możesz wyjaśnić Forumowiczom dlaczego piszesz te swoje donosy ? Ponieważ ja też nie wiem dlaczego, Dla wyjaśnienia sprawy, powinieneś tu również opublikować swoje "zawiadomienie" z dnia 08,05,2015, Forumowicze maja prawo znać przyczyny i motywacje twojego działania. JJ.

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 09:10
MARS Pisz na temat. Odpowiedz na pytanie, które sam wywołałeś. Ps. A kto mówi, że był prezydentem w 2008 roku?

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 09:14
Nie pajacuj! Naucz się odróżniać prywatną korespondencję od pism urzędowych (dokumentów). Zanim napiszesz o moim donosie na "prezydenta" (kolejne pomówienie) to zastanów się, czy będziesz w stanie to udowodnić. Bo być może będziesz musiał. Przypominam: tematem wątku są kłamstwa "wadzy" PZŁ tutaj: prezesa Koła Łowieckiego nr 76 w Parczewie Tadeusza Łukasiewicza.

Autor: MARS  godzina: 09:19
Sam piszesz że Łukasiewicz kłamie mówiąc iż prezydent RP nie polował a przytaczasz na dowód pismo że w 2008 był dla Bronka wydany odstrzał.

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 09:22
MARS W którym miejscu w tej sprawie użyłem słowa: "prezydent"?

Autor: MARS  godzina: 09:26
Przeczytaj raz jeszcze pierwszą notatkę którą wkleiłeś w tym temacie a o której piszesz że zawiera kłamstwo. Tam znajdziesz słowo "prezydent"

Autor: a.kry  godzina: 09:34
"Autor: MARS Data: 15-07-15 08:54 [Wersja do wydruku] W 2008 Bronek zdaje się prezydentem nie był..." O tototot.......ooooo Prezydent Bronislaw Komorowski nie mogl od szczelic kozla 26.05,2008 w zadnym obwodzie zadnego kola w Polsce poniewaz w tym dniu Przezydentem RP nie byl Bronislaw Komorowski. I klamstwem byloby oraz jest twierdzenie, ze Pan Prezyden strzeli ca pa w tym dniu w jakimkolwiek obwodzie. Oczywista oczywistosc dla kazdego kto posiada IQ wyzsze niz m alpa waskonosa. Ale niestety - jak widac - nie wszycy tak maja i licza na to, ze ich czytelnicy posiadaja nizsze. W Polsce jest ok 6062 Komorowskich - upublicznienie danych osobowowych Komorowskiego, ktory w maju 2008 za je bal sarenke w jakims miejscu w Polsce, bez zgody tego obywatela (najprawdopodobniej) nasuwa watpliwosci czy nie ma tutaj miejsca naruszenie dobr osobistych kogos, kto nie byl osoba publiczna w czasie i miejscu ktorego dotyczy ujawnianie tych danych. Ze szkoly podstawowej w Obornikach Slaskich pochodzi m.in inormacja ze niejaki B.K (imie i nazwisko znane Redachcji) wybil pilka szybe w oknie pokoju nauczycielskiego. Laczenie tego faktu z Urzedem Przezydenta Rzeczpospolitej Polskiej , zeby calemu swiatu zakomunikowac iz polscy prezydenci wybijaja szyby w pokojach nauczycielskich jest wyrazem dziennikarstwa smiesznego i strasznego.(choc moze zjednac naszym politykom sympatie dzieci z calego swiata.....) Konsumentom takiego dziennikarstwa wypada goraco zalecic przed lektura tego rodzaju tfurczosci, jak i po jej lekturze pi er dol nie cie czolkiem w najblizszy stojacy do dyspozycji betonowy murek. Od tego co prawda IQ nie wzrosnie ale mozna sobie w ten sposob wyrobic zdanie na temat dziennikarza i dziennikarstfffa.

Autor: MARS  godzina: 09:49
Autor: a.kry Data: 15-07-15 09:34 [Wersja do wydruku] W Polsce jest ok 6062 Komorowskich - upublicznienie danych osobowowych Komorowskiego, ktory w maju 2008 za je bal sarenke w jakims miejscu w Polsce, bez zgody tego obywatela (najprawdopodobniej) nasuwa watpliwosci czy nie ma tutaj miejsca naruszenie dobr osobistych kogos, kto nie byl osoba publiczna w czasie i miejscu ktorego dotyczy ujawnianie tych danych. No i teraz po tym wpisie mam zagwozdkę czy ten temat to:... - naruszenie dóbr osobistych osób trzecich czy też - podawanie niezweryfikowanych faktów godzących w osoby trzecie

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 09:55
Manipulujesz! Czy ja pisałem tą notatkę? Chyba ze chcesz wmówić czytelnikom, że nie potrafię odróżnić marszałka sejmu od prezydenta? To do ciebie podobne.

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 10:07
MARS Może ten dokument przekona cię, że nie warto konfabulować i uświadomi jakiej osoby publicznej dotyczyły dociekania w ramach ustawy o dostępie do informacji publicznej i jakiego rodzaju "poświadczenie nieprawdy" dochodziła policja. Jak przeanalizujesz wszystkie dokumenty obiektywnie to będziesz miał czarno-na białym o kłamstwie prezesa wyrażanym nie tylko w piśmie wyżej. Moje pytanie nadal pozostaje aktualne: Czy kłamstwo władz PZŁ jest nieodłącznym elementem i czy "wadza" potrafi funkcjonować bez kłamstw?

Autor: PaSta  godzina: 10:08
Pawluk Informuje cię, że prezes Koła Łowieckiego nr 76 "Jeleń" w Parczewie Tadeusz Łukasiewicz w załączonym przez ciebie piśmie Autor: Stanisław Pawluk Data: 14-07-15 09:51 napisał prawdę, gdyż Prezydent RP Bronisław Komorowski nie polował na terenie tego KŁ. Więc gdzie to kłamstwo, które innym zarzucasz? Jak zwykle twoje pisanie, to jak trzecia prawda ks. Tischnera

Autor: jager.jacek  godzina: 10:16
powluk pisze " Manipulujesz ! " ha.ha Wklej "zawiadomienie" z 08,05,2015r, zobaczymy faktycznie kto i jak manipuluje. JJ.

Autor: a.kry  godzina: 10:16
No wienc Marsie - przeprowdzimy pod tym katem tajne sledztwo dziernikarskie publiczne zeby swiatu ujawnic naruszanie prawa i doprowadzic do ukarania winnych.....:))) Tylko po co ?. "Kun jaki jest, kazden widzi " - jak to powiada staropolskie przyslowie.... A piskorz juz zaczyna sie wic i rznac glupa.......to w zupelnosci wystarczy. Tym bardziej, ze nie naruszono ani Twojego ani mojego dobra osobistego (tzn, ja jestem pewien, ze nie nazywam sie Bronislaw Komorowski i nie pelnilem Urzedu Przezydenta Rzeczy pospolitej Polskiej - wydaje mi siem przynajmniej. oraz nie szczelalem w 2008 roku kozlow na jakims zadoooopiu w Polsce B/C )

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 10:16
PaSta To pisał policjant a nie prezes KŁ nr 76 "Jeleń" Tadeusz Łukasiewicz. Mataczenie, że to nie prezydent jest naiwne i typowe dla propagandy PZŁ. Szukanie wykrętów mało logicznych zwłaszcza, że chodziło o "osobę publiczną Bronisława Komorowskiego". Dopisywanie sobie w wypowiedziach do policji tytułów dla zakamuflowania faktów jest zwyczajnym krętactwem!

Autor: PaSta  godzina: 10:26
Krętactwem?? Pawluk daj "se" spokój, bo już śmieszniej być nie może! No chyba, że napiszesz, że ten rogacz strzelony przez jakiegoś Bronka K. w 2008 roku był rogaczem obustronnie koronnym! :-))) Zmiana tytułu tematu - Kłamstwo niezbędny element freelacera - dziennikarza??

Autor: PaSta  godzina: 10:26
2x

Autor: Jurekel  godzina: 10:28
Szczerze mówiąc ja nie rozumiem istoty sporu . Czemu zaprzecza bądź nie prezes Jelenia ? Nie wiem jaka jest treść zawiadomienia i nie wiem czego dotyczą czynności sprawdzające . 1) Tego czy Bronisław Komorowski polował . 2) Tego co powiedział na WZ prezes . Domyślam się jedynie ze chodzi o wypowiedź na WZ prezesa jako odpowiedź na zadane pytanie którego treści nie znam i nie wiem kto je zadał . Mam nadzieje że ta wypowiedź nie zostanie rozpoznana jako a atak i manipulacja czy pomowienie lub chęć wyciągnięcia informacji ? Nie mam takich intencji .

Autor: kujawiak pomorski  godzina: 10:32
Jedno jest pewne....strzela rownie "dobrze" jak ja......;)

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 10:33
Informuję, że w dniu 8 maja 2015 r nie pisałem i nie wysyłałem żadnych doniesień. W tej dacie (i dacie zbliżonej) nie sporządzałem żadnych pism dotyczących tej sprawy. Jest to data pisma adresowanego do mnie i podpisanego przez prezesa KŁ nr 76 "Jeleń" odpowiadająca na wniosek o udostępnienie informacji publicznej z dnia 23 kwietnia 2015.

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 10:35
PaSta Nie miej do mnie pretensji, że "wadza" ośmiesza się na każdym kroku.

Autor: PaSta  godzina: 10:37
Wybacz. Nie wiedziałem, że jesteś, aż tak blisko "wadzy"

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 10:39
Od tej pory wiesz, że nie należę do grupy silnie się kompromitującej.

Autor: PaSta  godzina: 10:42
Skąd ty możesz wiedzieć, co ja wiem??? To, że się nie kompromitujesz, to oczywiste ......... ale nie napisałeś, czy ten rogacz strzelony przez Bronka K. był koronny czy też nie.

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 10:46
W tej sprawie zwróć się do myśliwych ze Szczecina. Tam są specjaliści od "obustronnie" lub "jednostronnie koronnych" - ja się na tym nie znam. Nie wykluczone, ze ten był "czterostronnie koronny" i z tego powodu wymagał aż trzech strzałów z dobrze przystrzelanej broni i przez wytrawnego strzelca jakim bez wątpienia był marszałek Bronisław Komorowski.

Autor: PaSta  godzina: 10:49
I znowu muszę się z tobą zgodzić i w pełni potwierdzam twoje słowa, o te: cyt " ja się na tym nie znam."

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 10:50
Dziękuję.

Autor: Jurekel  godzina: 11:03
W notatce jest napisane ( pierwszy zalacznik w wątku ) ze pan Pawluk skladal jakieś zawiadomienie 8.06.2015 r. Notatka urzędówa podpisana przez st. asp. Adama Krasickiego datowana jest ba 9.06.2015 r . Nie bardzo rozumiem kto składał zawiadomienie i czego dotyczyą czynności sprawdzające ? Tego że prezes nie potwierdził faktu polowania zapytany o to na WZ a następnie to przyznał pisząc odpowiedź do pana Pawluka ? Czyli dopuścił się czynu z art 271 kk ? O to chodzi ? Art .271 kk § 1. Funkcjonariusz publiczny lub inna osoba uprawniona do wystawienia dokumentu, która poświadcza w nim nieprawdę co do okoliczności mającej znaczenie prawne, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. § 2. W wypadku mniejszej.... Dobrze rozumiem ?

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 11:48
Nie! Chodzi o to, że poświadczył nieprawdę sporządzając dokument udzielający informacji publicznej a następnie udzielajac informacji policjantowi.

Autor: a.kry  godzina: 12:02
No to w koncu kto popelnil ten zly uczynek ? Pan Pawluk Policjant Prezes kola Inni Czy nalezy wlasciwie powiesic niekakiego Bronislawa Komorowskiego ? Bo gdyby tej sarny nie zaszczelil to calego problemu by nie bylo ? A moze to koziol wszystkiemu winien ? Co Panowie na to ?, Czy moglibyscie z wlasciwym Wam samozaprciem, przekonaniem, wiedzom, fahowosciom oraz godnosciom osobistom wyjasnic ten problem gorzej w egzystentcjalnych problemach myslitfffa polskiego uswiadomionym? Z gory - Bog zaplac towarzysze....

Autor: Jurekel  godzina: 12:50
Ja dalej nie rozumiem . Kto zawiadomił i kto co poswiadczyl i kiedy i co bada Policja . Słowo daję nie czepiam się .

Autor: mam nick jak nikt  godzina: 13:27
@Wluk "Wyłudzić informacje"... Błuhahahahahahaaaaaaaaahahahahahahahaha, najpierw musiałbyś je mieć. Kompromitujesz się na każdym kroku, a jak bardzo chcesz się spotkać w sądzie to dalej czekam na Twój pozew. Szczekaj dalej...

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 16:33
nikt Większego popisu dać nie mogłaś. Zaiste godny damy. - Skoro wiesz, że nie posiadam informacji to po co z takim uparciem pytasz? - Jednak tą informację posiadałem bo jak widzisz zawarta jest ona w zamieszczonych dokumentach. Jeśli chodzi o "szczekanie" nie będę brał z ciebie przykładu. Twoje w zupełności wypełnia ten portal.

Autor: jager.jacek  godzina: 16:58
Mnjn "wlik" to taki specjalista od forumowego savoir-vivreu,. .. forumowy genetlem jak widać pow. ;o) JJ.

Autor: sur  godzina: 17:09
Najbardziej niezbadaną choroba jest schizofrenia.Każdy kontakt z nią to jak kopntakt z demonami.Niesamowite jest to że na tym forum jeden facet prowadzi rozmowę z innymi linkami przez siebie zarejestrowanymi,kłócąc się z nimi,ale w końcu się z nimi zgadzając.pIERRDOLEC W CZYSTEJ POSTACI