Poniedziałek
23.11.2015
nr 327 (3767 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Kobiety o myślistwie

Autor: mam nick jak nikt  godzina: 01:43
@jooopsa No widzisz joopsuniu, największe lewaczki to są te co się rzekomo deklarują jako konserwatystki :))) @Piórko Sorry, że to powtórzę, ale naprawdę uważam, że masz za długi łańcuch... Powinien się kończyć na kuchni a sięga do komputera...

Autor: dilettante  godzina: 22:00
Hm, a wydawało mi się, że miało być "kobiety o myślistwie".............;-) nawet niektórzy powołują się na tak odległą historię, że jej opisywanie przez naukowców jest czystą teorią czy też fantazją literacką..... podrzucę inną kontrowersyjną tezę: a co jeśli jak twierdzą niektórzy naukowcy na wielu ziemiach w tym również tych obecnie należących do Polski panował matriarchat......? .............................................. a może przykład wielu plemion żyjących obecnie w Amazonii.....? a może Amazonki z mitologii greckiej........? a może tarczowniczki z sag skandynawskich....? a może jednak plemiona indiańskie z Ameryki Pn...? itd. zatem Pax, Pax et ab ovo ;-)

Autor: lzb  godzina: 22:19
ad Pomorski Łowca to nie tylko sposób ale i część życia jakże zacnego. DB

Autor: Piórko  godzina: 23:05
mam nick jak nikt Wpis jak petarda kupiona na bazarze pod stadionem dużo huku EFEKT MARNY! Tylko pozostaje drażniący zapach ............... po wszystkim ;) Widzę, że trzeba powtarzać DRUKOWANYMI LITERAMI ŻEBY DOTARŁO! NIE PISZ DO MNIE ANI POD MOIM ADRESEM! Wyjaśniałam dlaczego jakiś czas temu i nic w tej kwestii nie uległo zmianie. DB Ps. A swoje sugestie pozostaw dla kogoś kto się z nimi liczy jeśli w ogóle ktoś taki istnieje. Na pewno nie jestem to JA!