Poniedziałek
23.11.2015
nr 327 (3767 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Szczują księdza...

Autor: Wojciechus  godzina: 11:03
Redakcja Braci Łowieckiej również popiera naszą akcję! BRAĆ ŁOWIECKA (www.braclowiecka.pl/Nagonka_animalistssw_na_parafizo_w_gnubczycach,strona-4277.html) P.S. FrYcU - dzięki za podlinkowanie.

Autor: ULMUS  godzina: 11:11
Zdumiewające że językiem nienawiści posługują się osoby z francuską flagą na avatarze co ma rzekomo znaczyć poparcie dla ofiar ludzi którzy kierują się nienawiścią i nietolerancją. Przyznam że język obrońców zwierząt nie różni się niczym od języka fundamentalistów. Słuchajcie zamiast do kurii może byśmy wysłali do PZŁ takie pisma z pytaniem co zamierza robić z takimi sprawami .

Autor: Wojciechus  godzina: 11:26
ULMUS, na początek proponuję poruszyć struktury lokalne: ZO PZŁ w Opolu. Możecie zacząć wysyłać zapytania. DEVANA już to zrobiła. Efekt? Pożyjemy, zobaczymy.

Autor: aurora borealis  godzina: 16:01
To co dzieje się w mentalności niejednego człowieka trudno ogarnąć i trudno zrozumieć jak świat światem człowiek związany jest ze zwierzętami , pierw wykorzystywał je jako pokarm potem gospodarczo a następnie jako żywe eksponaty w zamkniętych ogrodach. To co zostało w myślistwie jest połączeniem działalności gospodarczej i wystawienniczej jedynie z szacunku dla tych zwierząt. Inne elementy wymieniane przez obrońców tak zwanej przyrody nie mają znaczenia. Wydaje mi się że myślistwo w Polsce powinno być sferą zamkniętą dla niektórych grup ludności, może wówczas zmieniło by się coś w mentalności pozostałych ludzi. Ja osobiście uważam że działalność wystawiennicza właśnie w okresie obchodów 3 listopada jest jak najbardziej wskazana. Popieram takie działanie tym bardziej, iż w wielu parafiach księża ustępują i zmienia się charakter tego święta w kościele tylko patrzeć jak obchody celebrowane w kościołach zaczyna być archaiczna przeszłością wrzucona w zapomnienie.