Poniedziałek
23.11.2015
nr 327 (3767 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Początek IV RP bis...

Autor: WIARUS  godzina: 12:23
Gdybyście czasem mieli wątpliwości co do przestrzegania i stosowania prawa to przeczytajcie i posłuchajcie (wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/506283,andrzej-duda-w-2011-roku-o-ulaskawieniu-adama-s-wspolnika-marcina-dubienieckiego-wideo.html) a potem trochę dalej o aktualnym sposobie tworzenia prawa (wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/505878,po-ulaskawieniu-kaminskiego-prawo-laski-na-stronie-prezydent-pl-zmiany-w-informacji.html)

Autor: Art-se  godzina: 17:19
POLITYKA wg Arystotelesa: rodzaj sztuki rządzenia państwem, której celem jest dobro wspólne. Czyli cokolwiek robią politycy, a szczególnie prezydent - robią (powinni) to oczywiście dla dobra wspólnego. TYLKO DLACZEGO: Arystoteles wyróżnia 3 ustroje właściwe: - monarchię, arystokrację i politeję i 3 zwyrodniałe: tyranię, oligarchię i DEMOKRACJE!?

Autor: WIARUS  godzina: 21:09
Powstanie nowa służba specjalna. PiS pracuje nad wywiadem elektronicznym (biznes.interia.pl/wiadomosci/news/powstanie-nowa-sluzba-specjalna-pis-pracuje-nad-wywiadem,2207050)
    Dobrze by było, gdyby za dwa, trzy lata w Polsce powstała nowa, odrębna służba specjalna zajmująca się wywiadem elektronicznym i cyberbezpieczeństwem kraju - mówi DGP prof. Andrzej Zybertowicz, doradca prezydenta RP ds. bezpieczeństwa państwa. - Trwają już prace koncepcyjne, robiony jest tzw. inwentarz interesariuszy, czyli instytucji zainteresowanych pozyskiwaniem informacji od takiego nowego podmiotu.


Autor: Art-se  godzina: 21:29
To pozostanie tylko wpisać w Konstytucję przewodnią rolę PIS i mamy zupełnie nowe państwo. Służb będzie więcej jak za PRL-u.

Autor: nacomito  godzina: 22:14
Atr-se Ty taki młody jesteś? Już od dawna jest więcej.