Poniedziałek
23.11.2015
nr 327 (3767 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Księstwo GAWŁA  (NOWY TEMAT)

Autor: aurora borealis  godzina: 22:34
WFOŚiGW (szczecin.wyborcza.pl/szczecin/1,34939,12209004,Jak_Platforma_Obywatelska_zawlaszczyla_Wojewodzki.html) Coś koledzy wiecie na ten temat więcej niż piszą w gazecie. Bo mówią w bliskim temu tematowi otoczeniu cos o kopertach a teraz o walizkach tylko nie wiem o co chodzi, ktoś może poszeży temat i otworzy nam oczy.

Autor: aurora borealis  godzina: 22:49
A posłuchajmy co maja do powiedzenia w tej sprawie uczestnicy komentaży: CytujOdpowiedz rum11 28.07.12, 14:43 Złodziej na złodzieju,zlodziejem pogania.PO-paprańcy to wyjątkowo szkodliwa dla Polski i Polaków pratia.To partia ludzi nastawionych wyłącznie na swój indywidualny i partyjny interes.Polska sie nie liczy, liczy się Platforma Obywatelska.Dlatego panoszą sie po wszystkich spółkach i spółeczkach oraz wszelakiego rodzaju radach nadzorczyh i innych lukratywnych stanowiskach ludzie związani z PO o PSL.To partie kolesi a ich Premierzy na czele tego calego niecnego towarzystwa.Trzeba tą zlodziejską ekipę rozgonić na cztery wiatry i zacząć pomalutku naprawiać kraj aby wrócił do normalności ze stanu do jakiego doprowadzili go obecni rządzący. I kilka innych z forum (forum.gazeta.pl/forum/w,70,137777524,137777524,Jak_Platforma_Obywatelska_zawlaszczyla_Wojewodz_.html)

Autor: aurora borealis  godzina: 22:52
A to kolejna wypowedź z forum. Re: Jak Platforma Obywatelska zawłaszczyła Wojewó skasujcieLink CytujOdpowiedz Gość: znający temat IP: *.dynamic.chello.pl 29.07.12, 00:58 w tym funduszu pracuje w sumie w Szczecinie i Koszalinie 48 pracowników w tym szefostwo 10 ludzi- 1 prezes, 3 vice, 2 dyr. i 4 z-ca dyr. co stanowi 20% całości a więc każdy z tej kadry szef, na pewno z pensją min 10 tys na rękę na miesiąc na 5 ludzi !!. Łajdactwo, nawet za komuny czegoś takiego nie było!!!, I jeszcze jedno ciekawe stanowisko - jednoosobowy ekspert ds analiz podlegający tylko pod prezesa- typowa przechowalnia Może Pani redaktor napisze 2 część artykułu o pensjach kierownictwa tego funduszu ? Rozgonić to towarzystwo wzajemnej adoracji. Niech wracają do swoich miasteczek, założą działalność i zobaczą jak żyć na tej zielonej wyspie

Autor: aurora borealis  godzina: 22:56
Jakoś nie chciało mi sie pisać ale myślę że tym funduszom i to co czynią ze społecznymi pieniędzmi ktoś rzeczowy powinien sie przyjrzeć, Przyjrzeć dokładnie by stłamsić przechowalnie [wylęgarnie] zła i wszelkiego robactwa. Skoro ludzie pisza to ludzie wiedzą.

Autor: aurora borealis  godzina: 23:09
Jeszcze jedno słyszałem że WDOŚiGW w swoim czasie dysponował sporymi funduszami w całym kraju za dobrze "skrojoną" dokumentacje otrzymywało sie spore dotacje z których dzieki rozszeżonym znajomościom nie bardzo dokładnie sie rozliczano, niewiem ile w tym prawdy ja nie miałem z tym funduszem kontaktu i z ludźmi tam pracującymi nie miałem ale ludzie tu i tam wiele mówili, że skroił dokument załaczył kopertę i za 200 metrów płotu z 10 m kw polbruku 200 tysiączków wpadło do kasy no cóż w tym był również bakszysz. To tak sie nazywa chyba w Turcji i Syrii a unas "ł.......a". Ludzkie języki wiedzą, kto, kiedy i ile. A kto to sprawdzi? Pis, pis, pis oj to chyba szczury uciekaja z pokładu.