Czwartek
10.12.2015
nr 344 (3784 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Karabin maszynowy Kukiza  (NOWY TEMAT)

Autor: 28rafal  godzina: 07:42
Rano TV poinformowała, pokazując artykuł w jakiejś gazecie, że MYŚLIWY Kukiz kupił sobie KARABIN MASZYNOWY. Odczytano zapewnienie Kukiza, że jest za powszechnym dostępem do broni. Na pytanie: "Czy strzela do zwierząt?" Odpowiedział: Jestem myśliwym ale nigdy nie zabiłem dzika ani sarny,,,a miałem okazję. Co zabija,,,nie odpowiedział :-) Teraz jako myśliwi będziemy zapewniali i przekonywali, że nie strzelamy z karabinów maszynowych do sarenek i dziczków. Dojdzie jeszcze jedno Ku-ki-zu do wytłumaczenia społeczeństwu :-) skoro można być tak szlachetnym maszynowym myśliwym i nie zabijać, sarenek i dziczków, dlaczego pozostałe 120tyś. zabija? Piszę z pamięci ,,,

Autor: quattro  godzina: 07:58
Superexpres to podał a rzetelność tego brukowca jest dosyc niska, podobno kupił beryla. Dla mnie jak ma ochote to czemu nie.....

Autor: FMJ  godzina: 08:10
Broń to kwestia gustu, zaś mówienie o sobie, że jest się myśliwym i nie zabija, to tak jak by palić ale się nie zaciągać. Jeśli nie poluje, to nie może mówić, że jest myśliwym tylko człowiekiem który udaje myśliwego aby móc legalnie posiadać broń do celów łowieckich. Jeśli chciał mieć broń wyłącznie do rekreacji, to mógł wystąpić o pozwolenie zupełnie do innych celów. Dla mnie to żałosne tłumaczenie na poziomie Bronka.

Autor: 28rafal  godzina: 08:25
quattro,,jak myślisz czy jest to "ful-auto" czy samopowtarzalny? Pan Kukiz autoryzował chyba swój wywiad? Karabin maszynowy w rękach myśliwego,,to brzmi dumnie :-)

Autor: quattro  godzina: 08:41
Myśle że ma przełącznik.

Autor: 50 BMG  godzina: 09:41
Pewnie, że ma przełącznik: zabezpieczone-odbezpieczone. Moja dubeltówka tez ma przełącznik :-)

Autor: jager.jacek  godzina: 10:10
Niestety, Kukiz to następny polityk-myśliwy, który wypiął się na swoje środowisko. Polityka zeszmaca ludzi ;/ JJ.

Autor: ULMUS  godzina: 13:03
Szkoda by było ... mam nadzieję że nie jest po prostu jeszcze na takim etapie że może tak powiedzieć " Jestem , myśliwym , poluję , zabijam i zjadam i uważam że jest to bardzo dobre"

Autor: 28rafal  godzina: 13:15
ULMUS ,,,"" Jestem , myśliwym , poluję , zabijam i zjadam i uważam że jest to bardzo dobre" takie słowa powinny zaczynać każdą dyskusję z udziałem myśliwego.

Autor: atsap  godzina: 16:40
A może szmaty garną się do polityki ? ;-))))

Autor: kujawiak pomorski  godzina: 18:07
A co z goscia za mysliwy? Zależało mu pewnie na posiadaniu broni, a nie sukcesach lowieckich. Malo to takich w tych szeregach?

Autor: canis_aureus  godzina: 21:12
Sensacje robicie. Kukiz wypowiadał się na ten temat tak samo i dawno temu jak jeszcze w sejmie nie był. Mówił o strzelaniu do drobnej: kaczek i bażantów. KUKIZ A POLOWANIA (prawazwierzat.eu/wybory-prezydenckie-2015/pawel-kukiz/) lewackie pitolenie też ponajeżdżało na Kukiza.