Sobota
30.01.2016
nr 030 (3835 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Nikt tego nie zauważył ? nikt o tym niemelduje ??  (NOWY TEMAT)

Autor: witek  godzina: 21:14
Można dostać odstrzał na muflona lub pukawkę czeskiej produkcji - wystarczy tylko mieć 18 lat, zakupić broń CZ w chodzieskiej firmie, nazwanej imieniem patrona myśliwych a mieszczącej się pod nr 10 przy ulicy nazwanej nazwiskiem znanej polskiej pisarki aaaa. jeszcze jeden szczegół poza tzw. fartem trzeba być obywatelem województw mieszczących się w Polsce A tzn. od Odry do Wisły + te części w/w województw, które ciut wyszły za Wisłę co pozostaje Koleżeństwu z pozostałych województw ??? może skarga do RPO na niekonstytucyjność konkursu ? a może inni dystrybutorzy coś dorzucą a może generalny dystrybutor broni CZ ?? a może "wschód" ma swój konkurs ;-) pozdrowienia z zachodnich rubieży RP :-)

Autor: kujawiak pomorski  godzina: 21:33
Widzialem, ze na zawodach zwycięzca dostanie cztke, a druga rozlosuja wśród uczestników. .. Skąd wytargales muflona?;)

Autor: 28rafal  godzina: 21:36
Niech tam B-klasa dachy dachówką pokryje,,a nie smołą jak najgorsze drewutnie. Teraz dostaną tyle, że po trzy kościoły we wsi będą.

Autor: jooopsa  godzina: 22:14
W normalnym kraju każdy robi taki konkurs, jaki chce. Chce dla łysych - robi dla łysych. Chce dla mieszkańców Pikutkowa Dolnego - to dla Dolnego i mieszkańcom Pikutkowa Górnego nic do tego. A jak ktoś chce strzelić muflona - to jak wuj Onufry jedzie tam gdzie wolno, uczciwie płaci, strzela... ... i ma :-) (www.fotosik.pl/zdjecie/9e4bdaaac0497b94)

Autor: vader2  godzina: 22:21
A na tej fotce to jest sam wuj Onufry, nasz forumowy Kolega jooopsa?

Autor: 60i1/2  godzina: 22:25
vader2, nie reguluj monitora,. jooopsa niestety tak wygląda, chłe, chłe, chłeeee

Autor: witek  godzina: 22:26
Rafał 28 B klasa PL wytargała z UE tyle, że A klasa PL teraz to może im tylko zazdrościć - to żadna tajemnica gadają o tym nawet w TV po prostu "wyjszło jak wyjszło" zagranie było celowe ... wzmocnić wschód

Autor: jooopsa  godzina: 22:32
Niestety zdjęcie jest z dawniejszych czasów, dziś wyglądam jeszcze gorzej :-)

Autor: vader2  godzina: 22:33
Nie uwierzysz, ale ja tak właśnie wyobrażałem sobie Kolegę jooopsa w realu, nic mnie nie zaskoczyło , gdyby mi okazano obok niego kilkunastu innych myśliwych, od razu wskazałbym na niego. Jego fizjonomia jak ulał pasuje do wizerunku naszego forumowego Ulissesa i spryciarza. Darz Bór!

Autor: 28rafal  godzina: 22:43
witek,,,ja klasie B nigdy niczego zazdrościł nie będę.Całe to wzmocnienie wschodu : w niebo pójdzie.

Autor: witek  godzina: 22:53
kujawiak pomyliłeś promocje - tu piszemy o konkursie z opcją: "kupi pan CZ to , może pan dodatkowo wygrać tzn. zostać wylosowany do odstrzału barana lub odbioru dodatkowej pukawki" Ty piszesz o opcji - weźmiesz udział w konkursie strzeleckim - wystrzelisz 1 lokatę dostaniesz CZ a dla drugiego "co też bardzo chciał ale nie umiał" też wylosujemy pukawkę vader2, 60 i1/2 i jooopsa - wypad z baru !!! - nie zaśmiecać tematu, założyć sobie swój pod takim np. tytułem " wyobrażenia a real"

Autor: jooopsa  godzina: 23:18
Nie wypadnę z tego baru... bo bar... nie Twój :-) Bowiem nadal się upieram przy twierdzeniu, że każdy właściciel biznesu może (w normalnym państwie) robić w swoim zakładzie co chce. Dobierać sobie klientelę jaką chce, pracowników jakich chce, robić konkursy jakie chce. I nikt - ani zamordystyczne państwo, ani brzydka i gruba panienka rozżalona że ja nie wpuszczono do prywatnego klubu, ani tępak i nieuk wściekły że go nie zatrudniono choć się spodziewał "parytetu" - nie ma moralnego prawa do działania cudzego przedsiębiorstwa się wtrącać.