Piątek
22.04.2016
nr 113 (3918 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Ja wiem, ze Wy wiecie, ale co powiecie w tym temacie !

Autor: Piórko  godzina: 16:36
Jooopsa W temacie zainicjowana przez Porcupine nikt nikogo nie obrażał, a jednak czerwony kartonik się pojawił. Za co? Hmm.....! Ja jestem za uściśleniem przepisów nie rozbudowaniem biurokracji. To dwie zupełnie inne kwestie. Po co stanowić prawo jeśli nie jest ono jednoznaczne? Właśnie takie działanie przyczynia się do rozbudowania biurokracji bo pozwala na dowolną interpretację każdej ze stron której dotyczy. Często doprowadzając do konfliktów interesów i finału- rozstrzygnięcia przed Sądem. Po przeczytaniu podmiotowego rozporządzenia można odnieść wrażenie, że zablokowanie dostępu do broni palnej co wiąże się również z pozbawieniem możliwości bycia czynnym - pełnoprawnym członkiem PZŁ zostało przez Ustawodawcę bardzo subtelnie ubrane w słowa. Pozostawiając tą lukę prawną - furtkę dla dowolnej interpretacji. Jooopsa ja nie wiem jakie problemy ze strony WPA masz na myśli, domniemam że zupełnie niezwiązane z tematem. W założonym kiedyś przez Ciebie wątku też miałeś dodam NIESŁUSZNIE wyrzuty tylko dlatego, że nie chciano Ci wydać pozwolenia na broń do ochrony osobistej przed dzikami! Co do dziś mnie śmieszy. Nawet bardzo :D:D:D Mina osób z WPA musiała być bezcenna kiedy tam poszedłeś i RZĄDAŁEŚ wydania zezwolenia. DB

Autor: Piórko  godzina: 16:46
* w drodze wyjaśnienia pisownia zamierzona ;)

Autor: lux  godzina: 23:15
To ten sam Porcupine co na klapsa się użalał? ;) Niech mi teraz ktoś powie, że wychowanie z klapsem jest nonsensem ;) Trzymam kciuki za reset między USA i ZSRR! ;)

Autor: Piórko  godzina: 23:34
Dziecko chce wychowywać dzieci! Dobre :D:D:D

Autor: lux  godzina: 23:36
Piórko, staraj się trzymać poprzeczki zawieszonej przez Porcupine ;)

Autor: Piórko  godzina: 23:41
To znaczy?

Autor: Piórko  godzina: 23:52
Mam rozumieć, że to jakaś prowokacja? Wywołana nie odpisaniem ma Twój ostatni post w innym wątku? Próbujesz za wszelką cenę o sobie przypomnieć tym wpisem? Tak?

Autor: lux  godzina: 23:55
Jak pan Porcupine wróci ze śniadania to objaśni zapewne.