Wtorek
13.12.2016
nr 348 (4153 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Myśliwi zostawili stosy martwych zwierząt  (NOWY TEMAT)

Autor: karlik  godzina: 08:39
Na stronie RMF i pewnie innych komercyjnych stacyjek ukazał się taki oto dramatyczny tytuł. Jak ktoś z kolegów może, to proszę wkleić link. Z treści wynika, że mieszkańcy Międzywodzia odkryli blisko swoich domów przy drodze stos zabitych zwierząt. Siedem saren i jeleni. Zaniepokojeni wezwali Policję. Oczywiście żeby dodać posmaku grozy napisano, że polna dróżka przebiegała w pobliżu boiska szkolnego dla DZIECI (mamy grudzień i mrozy) i te były narażone na ten makabryczny widok!! Jak się okazało to myśliwi z miejscowego koła po polowaniu urządzili pokot a wieczorem zwierzynę zebrano. Polowanie było legalne.

Autor: Hiryu  godzina: 09:39
Ale oczywiście: https://pl-pl.facebook.com/niepodajerekimysliwym/

Autor: kargulek  godzina: 10:20
Żal dooope ściska za kolegów myśliwych. I dziwicie się, że tak nas postrzegają. to jest pokot?? (www.rmf24.pl/fakty/polska/news-miedzywodzie-mysliwi-po-polowaniu-zostawili-stos-martwych-sa,nId,2320718)

Autor: xatsap  godzina: 12:49
M I Ę S I A R Z E i rachudły !!!!!!!

Autor: Sarna45  godzina: 15:28
Niestety!! Takie widoki +niezrozumienie przez normalnego człowieka jaką moze miec przyjemność istota rozumna ze smierci innej istoty żywej a juz szczególnie zabijanie zwierzat w czasie ich godów tylko po to by miec ich głowe spreparowana na scianie ,beda budzic coraz wieksza odrazę i niechęc do myśliwych-co by oni nie robili..

Autor: Milosnik OHZ  godzina: 17:38
Dziwne ze nikt nie podprowadzil. W koncu ida swieta...;)

Autor: mam nick jak nikt  godzina: 17:46
@Sarna45 Weź mnie uświadom jakie to zwierzęta z tych na zdjęciu odbywały właśnie gody??? Powiem szczerze, że jestem w ciężkim szoku. Widać zamożne i uczciwe do tego ludzie w okolicy, bo jakby tak u nas zostawić pokot to w godzinę ostałby się leżeć tylko parchaty lis... Jakoś trudno mi uwierzyć, że tusze leżały tam godzinami. Bardziej prawdopodobne, że zwieziono tusze a transport pojechał po myśliwych albo ten co miał pilnować poszedł na stronę. Albo ten co miał odstawić tusze do skupu się spóźnił. Tak naprawdę nic nie wiemy. Tylko tyle, że ktoś cyknął słabej jakości fotkę i narobił afery.

Autor: Rescator  godzina: 18:34
MNJN W pełni popieram, brak szczegółów, a zdjęcia i tekst - naganne i nie potrzebują komentarza. Brak dziennikarskiego obiektywizmu.... .

Autor: jeager  godzina: 18:59
Gody mogła "odbywać" sarna powiązana z nickiem. Innej opcji nie widzę..... Poprzez niedbalstwo mamy to co mamy.

Autor: karlik  godzina: 19:03
MNJN Z tą uczciwością ludzi to też masz rację. U nas w zeszłym roku na jednej zbiorówce zostawiliśmy ustrzelonego przelatka przy drodze w środku lasu. Do samochodów było daleko, więc postanowiliśmy zrobić jeszcze jedno pędzenie i wrócić po dzika. Po krótkim pędzeniu wracamy a tu dzika ni ma. Na szczęście zostało jeszcze trochę śniegu i był ślad wleczenia tuszy. Dzika znaleźliśmy jakieś 30m dalej, dokładnie przykrytego gałęziami i trawami...

Autor: cypis111  godzina: 19:10
po mojemu dziennikarska jatka , nic więcej To na pewno nie był jeszcze pokot i pdejrzewam ze zwierzyna leżała tam krótko w oczekiwaniu na transport

Autor: zygi  godzina: 19:54
ad.xatsap. U Was w Wasiawie to pewnie każdy pilnuje swego zwiera.Chyba nie masz pojęcia co to polowanie zbiorowe. Za co Was Warsiawiaków lubić jak s-cie we własne gniazdo.Nie widzę w tym nic nadzwyczajnego.Tusze pozyskanej zwierzyny czekały na transport w prawidłowy sposób zabezpieczone. W zachodniopomorskiem mieszkają ludzie uczciwi, cudzego nie biorą. Reakcja zawiadamiającego policję prawidłowa. Pozdrawiam.

Autor: artur_bstazysta  godzina: 21:16
Dziennikarstwo jako zawód już dawno się stoczył się na dno mułu... Teraz to robota dla cwaniaczków potrafiących grać na nastrojach ogłupianych medialną papką dzieciaków zza ekranu komputera.