Piątek
17.02.2017
nr 048 (4219 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: POKOT

Autor: WIARUS  godzina: 16:50
Holland o filmie "Pokot" (www.polsatnews.pl/wiadomosc/2017-02-14/wpisal-sie-w-goraca-walke-polityczna-holland-o-filmie-pokot/)
    Trend się zrobił taki, że ta nowa autorytarno-populistyczna władza na świecie w pierwszej kolejności bierze się za ekologię. Pierwszą rzeczą, którą próbuje złamać są prawa natury, druga to prawa kobiet. Film mówi o jednym i o drugim.


Autor: sympatyk321  godzina: 18:24
Pani Reżyser mówi, że zna wielu myśliwych, którzy są fair. Jak myślicie, co to oznacza?

Autor: ULMUS  godzina: 22:07
Nic to nie oznacza. Prawa kobiet i zwierząt wpisują się idealnie w obserwowany od wielu lat trend równania praw zwierząt i ludzi (zgodny z teorią rewolucji kulturowej Antonio Gramsciego) Trafnie ujął to kiedyś felietonista Michalkiewicz, że kobiety i zwierzęta zostały wybrane przez komunistów na nowy elektorat gdyż lud pracujący i klasa robotnicza zawiodły pokładane w nich nadziej . Dla czego ? A no dla tego że lud pracujący i klasa robotnicza pod przywództwem komunistów jak już zrabowały wszystko co się dało normalnym ludziom (burżujom) zrabować , to zapragnęły z tego bogactwa czerpać i żyć jak normalni ludzie/burżuje, stając okoniem wobec komunistów którzy naturalnie chcieli im znów to dobro odebrać bo przecież wszyscy muszą mieć po równo czyli najlepiej nic . Nieporozumienie i zaprzepaszczenie "osiągnięć" rewolucji bolszewickiej. Stąd pomysł rewolucji kulturowej ( Antonio Gramsci) i elektoratu w postaci kobiet, zwierząt i oraz "mniejszości" którzy nigdy się nie zmienią bo baba babą będzie zawsze, zwierz zwierzem a mniejszość mniejszością Taki elektorat nigdy nie zawiedzie a wywraca normalny porządek świata do góry nogami i o to chodzi. Pani Hollandowa idzie tą ścieżką jak po sznurku .