Piątek
17.02.2017
nr 048 (4219 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Jak ściągnąć dziki do łowiska.

Autor: lux  godzina: 08:56
Sprawdzony sposób. Znajdź miejsce na zasiadkę. Rozłóż w upatrzonym miejscu parę nr "faktów i mitów" oraz "nie", a dzikie świnie zlecą się, jak to mawiają, do koloru do wyboru.

Autor: bobofrut  godzina: 09:05
Andrzej pochodził byś po łowisku , bo tak to tylko wilka wysiedzisz :) :) :) :) "ściąganie" dzików w ostoje głuszca i cietrzewia ...... lepiej nie komentować :) :) :)

Autor: 28rafal  godzina: 09:36
Post bez związku. Post do skasowania. Najpierw uświęć to miejsce. Następnie wkop w ziemię wabik ,,dwie osikowe belki przecinające się pod odpowiednim kątem. W jednej z belek wytnij otwór. W otworze tym umieść rodzime oraz importowane produkty przywabiające. Polecam. krew płynną w medalionie, suszone jądra, paznokcie oraz rarytas: szczebel z wabiącej drabiny która przyśniła się osiołkowi. Po zainstalowaniu zestawu, odbioru dokona mistrz ceremonii.Całość zaimpregnowana zostanie wodą, zawierającą tylko atomy tlenu połączone łaską wiary. Do takich męcisk czarny zwierz ciągnie stadami.

Autor: kreon13  godzina: 12:33
28 rafał Dobre kolego na to nie wpadłem ... a skad można nabyć ten szczebel drabiny....

Autor: 28rafal  godzina: 12:45
kreon13 ,,szczeblami nęcącymi zajmuje się organizacja:"Lux verabinas" Popytaj,,poproś ,,, wymódl. dobry,świeży, nęcący szczebel.

Autor: lux  godzina: 13:27
Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: post o negatywnym wydźwięku personalnym wobec innego uczestnika forum.

Autor: 28rafal  godzina: 13:44
Witaj luksie, nasze ostatnie brzęczące nożyczki jeszczerazwolnej Polski. Czy zgadasz się z przedstawionymi metodami wabienia czarnego zwierza? Czy według Ciebie opisany wabik w postaci krzyżujących się drągów wraz z odpowiednią zanętą spełni swoją rolę? Podziwiam prostotę rozwiązania,, które Ty osobiście przedstawiłeś. Jest wspaniale proste,,,ale czy skuteczne? Czy samo ułożenie gazety "NIE" na nęcisku oraz dźwięk nożyc spowoduje pielgrzymkę czarnego zwierza?

Autor: pasat  godzina: 13:56
Rafale, w moich stronach "Gość Niedzielny" daje opisywany przez lux-a efekt.

Autor: 28rafal  godzina: 14:25
pasat ,,,nie wytrzymałeś!! Wstyd! "Gość niedzielny" ,,,,wiadomo, że pismo to: gasi ogień, usuwa ciąże,,robi lepiej, dusi UB-ków,,buduje nowe drogi,,,wspomaga kościoły. Nam chodziło o "lajcik" zwykłe "NIE" i czarne świnie tzw. dziki..Bomba atomowa na komara?