Poniedziałek
20.03.2017
nr 079 (4250 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Posluchajcie Polskiego chlopa

Autor: Straznik lodowki na wygnaniu  godzina: 09:28
To się nazywa Gospodarka Rynkowa w wydaniu UE

Autor: Lesław  godzina: 13:16
Polskiemu chłopu zawsze jest źle, jest słońce - źle, pada deszcz - źle, nieurodzaj - źle, urodzaj - jeszcze gorzej, jest czegoś właścicielem źle bo podatki, opłaty, nie jest czegoś właścicielem - źle bo nie może sprzedać (chociaż nic nie szkodzi wyciąć las sąsiadowi gdy ten w szpitalu lub na wyjeździe) i tak można wymieniać. Ostatnia sraczka panów Izdebskiego o którą przyprawił go kolega Jurgiel to konieczność wprowadzenia rejestrów wchodzenia do obiektów gdzie prowadzona jest hodowla zwierząt. Sraczka straszliwa oczywiście wspomagana groźbami blokad.

Autor: WIARUS  godzina: 14:38
Uwaga - kupujemy poparcie!!! Komu, komu, komu jeszcze ? (www.bankier.pl/wiadomosc/Kornel-Morawiecki-proponuje-trzynastki-dla-emerytow-7505755.html)

Autor: pięta  godzina: 15:01
Na ile juz ten kraj został zadłużony od czasu październikowego 'zwycięstwa " ? Czy ktoś wie na ile zadłużył kraj tow. Gierek Edward? Proszę tylko przeliczyć ile to miliardów wychodziło na rok bo Gierek rządził coś około 10 lat jak się nie mylę ale pozostały po nim fabryki, huty , nowe kopalnie i masę mieszkań...DB