Piątek
21.04.2017
nr 111 (4282 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Czy zdążyli ze sztandarem?

Autor: xMateusz  godzina: 05:43
Lesiu! Nie napinaj się tak bo kto pójdzie ze sztandarem.

Autor: sowland  godzina: 06:43
To forum kundli sie już doszczętnie.

Autor: wiadomożeZOMO  godzina: 06:51
Bo czepiają się najobiektywniejszego forum? Bo nie rozumieją treści najuczciwszego redaktora xMateusza? Bo nie zauważamy, że w/w niosą dumnie przed sobą sztandar światła i wiedzy ? (Lux Veritatis) Sowland, podaj szczegóły, bo Ci post usuną.

Autor: Cyzio  godzina: 10:10
Witam. Jak zwykle wszechwiedzący x,,wydziwięk i niezweryfikowane,, takie bzdety ma rację i tylko rację. Papatki. ps. jak co to sztandar mogę ponieść.

Autor: pięta  godzina: 10:30
To się tak dzieje kiedy zalogowani tu ludzie maja LEGALNIE po kilka nicków... można pisać co ślina na jezyk przyniesie bez obaw ,że się będzie wykluczonym "czerwieńcem" na jaki tam czas..

Autor: sowland  godzina: 10:40
pięta A ty jeszcze tym wielonikowcą wchodzisz bez wazeliny tam gdzie słońce nie dochodzi

Autor: xMateusz  godzina: 10:51
sowland! Tobie nikt nie wlezie bo ci ją żal ścisnął!

Autor: Włodas  godzina: 11:21
Do jednego z tych, co to tutaj mojego śp kolegę obrażają.... Może ja nie doczekam, może inni z tego forum też, ale z pewnością nie będziesz ostatni i za takie podejście do zmarłych Ciebie pochowają tam, gdzie kaczki s...... !!!

Autor: piston  godzina: 11:23
No widzisz Stasiu jak to jest, ci co nie dają się tobie i tobie podobnym ogłupiać to są bee ale klakierzy nie znający podstaw egzystencji i działania tego świata są cacy. Więc niech tak pozostanie na wieki wieków amen. Czy Izdebski się już wipął na waszą współpracę? Co do sztandarów, to zawsze je noszę z dumą i poszanowaniem, - i nikt i nic tego nie zmieni.

Autor: xMateusz  godzina: 11:35
Syn pisze do rodziców z wojska: - Tato! Dostałem syfa! Ojciec odpisuje: - Jo tam się na tych waszych łodznaczenioch nie znom, ale coś dostoł noś na wirchu i z honorem! Lesiu! Smaruj ręce pestycydami aby ci drzewce nie wrosło.

Autor: wiadomożeZOMO  godzina: 12:52
Szanowna Redakcjo, większość piszących za wpisy takie, jak xMateusza zawieszono by na min. miesiąc. Zasnął cenzor, czy Wasze standardy są xMateusza standardami?

Autor: xMateusz  godzina: 14:44
To już zachęcić do należytego uhonorowania swego dobrodzieja nie można? Przecież gdyby się nie zaangażował w założenie koła to sama Diana Serafin-Piotrowska mogła okazać się za krótka! Uważam, że sztandar choćby pożyczony i z nalepioną nazwą koła łowieckiego "Dzik" z Dianą Serafin-Piotrowską jako Dianą sztandarową tuż obok sztandaru drugiego kumoterskiego koła "Kamionka" powinien pokłonić się zasłużonemu!

Autor: Pirrastrostr@Lontrels  godzina: 14:52
Ad. xMateusz, trochę nie ładnie, pisać o kimś że jest za krótki, tym bardziej że to kobieta, i w obliczy śmierci prof. Jasińskiego, sam zawsze krytykowałem i Panią Dianę, ale nie wolno jej obrażać choćby dlatego że jest myśliwym, a nas łączy coś takiego jak etyka łowiecka.

Autor: xMateusz  godzina: 15:28
To nie obraza a potoczne określenie możliwości (tu: załatwiania rabunku obwodów).

Autor: piston  godzina: 19:50
No widzisz Stasiu, tyś w wojsku syea dostał boś rączek nie smarował. Chociaż raz udało ci się napisać prawdę.

Autor: piston  godzina: 19:50
No widzisz Stasiu, tyś w wojsku syea dostał boś rączek nie smarował. Chociaż raz udało ci się napisać prawdę.