Piątek
19.05.2017
nr 139 (4310 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Recepta dla Polski i Polakow ... prosto z USA  (NOWY TEMAT)

Autor: Porcupine - bez czerwonej kartki  godzina: 14:38
tu przyszlosc Polski (dziennik.lowiecki.plhttps://www.youtube.com/watch?v=xZMlfHSjNqU)

Autor: WJarek  godzina: 15:38
Medice, cura te ipsum...

Autor: pasat  godzina: 16:07
Za taką radę dla naszego hamerykanca zenonlin wyleciał "na czerwono" tylko po jednym wpisie. Ten gość, odkąd zaczął pisać po "linii partyjnej" - stał się nietykalnym.

Autor: Porcupine - bez czerwonej kartki  godzina: 16:55
nietykalni zyja posrod PZL, oszukuja czas, ciagle jeszcze sa , skamieniale zlo - beton - dno z PZL (dziennik.lowiecki.plhttps://www.youtube.com/watch?v=XW-10pB-xWE)

Autor: Porcupine - bez czerwonej kartki  godzina: 17:04
Utwor o dzialaczach PZLa i tzw. utrwalaczach PZLa tekst obowiazkowy : " Kim też są, że mają nas za nic Przecież ból ich zrodził ten sam Jaki znak na niebie zastali Że teraz nie chcą go znać Kim też są, że wierzą w swe męstwo I od lat cytują swój mit Kto im dał tę wiarę w zwycięstwo No i nauczył, jak żyć Ref. Nietykalni żyją pośród nas Nietykalni oszukują czas Nietykalni ciągle jeszcze są Nietykalni, skamieniałe zło Nie od dziś ze światem skłóceni Myślą, że to ich wybrał los Wiedzą, jak nie chodzić po ziemi Jak obok być cały czas Kryją się za ścianą pozorów Każdy z nich uników zna sto Ale nikt nie sprawdził na pewno Jak blisko czasem na dno Ref. Nietykalni żyją pośród nas... "

Autor: piston  godzina: 20:14
Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: post o negatywnym wydźwięku personalnym wobec innego uczestnika forum.

Autor: Porcupine - bez czerwonej kartki  godzina: 22:00
Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: post o negatywnym wydźwięku personalnym wobec innego uczestnika forum.

Autor: pasat  godzina: 22:18
Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: post o negatywnym wydźwięku personalnym wobec innego uczestnika forum.

Autor: Porcupine - bez czerwonej kartki  godzina: 22:19
Prosze chlopaczki na temat, a jak maja to byc pyskowki z waszej strony, to do piaskownicy, szpadelek i wiaderko wam podesle z us ( taki gift ). Tu temat zawarty jest w linku, jak sie nie zgadzacie z tym co zawiera, to prosze o konkretne argumenty obalajace zawarte tam tezy.

Autor: Szymon  godzina: 23:58
Witam Wiedza na temat występowania gazu łupkowego w Polsce jest dostępna od lat 60 -tych zeszłego stulecia i także ......... wiadomomo było , że jest ... nie do wykorzystania to wszyscy normalni geolodzy to wiedzą. Była nadzieja w nowej technologii w postaci szczelinowania ale nie wyszło i nie wyjdzie dlaczego ? Nie ta struktura skał . Co to znaczy ? Obrazowo wygłąda to tak w Ameryce sklała typu pumex w Polsce lita skała w najlepszym razie skała typu węgiel kamienny. Tak zasadniczo to szkoda.Może w przyszłości technologia wierceń pojdzie jeszcze dalej to może coć z tego być.