Poniedziałek
19.06.2017
nr 170 (4341 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Weryfikacja członków PZŁ

Autor: domiś1  godzina: 09:43
faun of... zapytam tylko o jedno: dlaczego chodzi ci tylko o szeregi MSW i oddziały NOMO i ZOMO??? Ja bym dodał, że należy pozbawić praw publicznych i wykluczyć z PZŁ wszystkich którzy służyli w: Ludowym Wojsku Polskim, milicji, SB,UB, Armii Ludowej, byli członkami PZPR, PSL i podobnych, są członkami KODu, PO, SLD, lubią Palikota lub Tuska. Wyrzucić wszystkich tych, co to dają na WOŚP a nie na caritas, do tego wprowadzić obowiązkowy udział w miesięcznicy i corocznej pielgrzymce na Wawel, itd, itd. Myślę, że we władzach, albo jeszcze lepiej członkiem PZŁ może być tylko i wyłącznie ten, co nie stoi tam gdzie stało ZOMO, należy do PiS lub ma rekomendację prezesa wszystkich prezesów. A co, jak działać to na całego!

Autor: Duży Miś  godzina: 10:21
W każdym społeczeństwie są ludzie uczciwi, pracowici, niezaradni życiowo, zdrowi, chorzy... i kanalie. Cała sztuka polega na tym aby kanalie miały przerąbane. Odpowiednie prawo i nieuchronność kary, ograniczają możliwości rozwoju kanaliom. W normalnym kraju złodziej jest w więzieniu, a u nas to zaradny gość i wybrać go do zarządu, rady, Sejmu, Senatu....Georg Orwell trafnie to opisał " ludzie, którzy głosują na nieudaczników, złodziei zdrajców i oszustów, nie są ich ofiarami, są ich wspólnikami." Nie wszyscy wybierani do Zarządów Kół są wybitnymi fachowcami po studiach na kierunku łowieckim. Ale to pasja i chęć zdobywania wiedzy łowieckiej jest podstawą dobrego zarządzania Kołem.

Autor: WIARUS  godzina: 10:32
    Dzięki rozpowszechnieniu oświaty, można dziś czytać, pisać i publikować, nie przestając być analfabetą
Hugo Dyonizy Steinhaus

Autor: LDormus  godzina: 11:40
Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: post o negatywnym wydźwięku personalnym wobec innego uczestnika forum.

Autor: Ziggy  godzina: 12:28
king Ten wasz prezes powinien was wszystkich lać pałą po łbach, bośta barany. Wybrałyśta to mata Manipuluje wami powiadasz i bardzo dobrze, ktoś stadem . baranów musi przewodzić. Zbierz pieniążki i jazda do Torunia do ojca dyrektora, On was wesprze modlitwą, bo już tyko to wam morze pomóc, znaczy się łaska, nie z nieba a z Torunia. Powiem Ci co należy zrobić w takim przypadku, bo Ty nigdy na to nie wpadniesz. Należy iść od drzwi do drzwi każdego myśliwego z koła, przed Walnym, przekonać, namawiać, obiecać , straszyć, bić, torturować zrobić wszystko by głosował na tego co mu każesz. Ot i cała tajemnica sukcesu, tylko problem jest w tym , że ktoś musi się tym zająć.

Autor: WIARUS  godzina: 12:29
Proszę sobie na własny użytek zinterpretować ten tekst:


Autor: Onufry wuj  godzina: 14:07
Autor: Duży Miś "Ktoś ich wybiera i to przeraża" Przeraża Cię DEMOKRACJA? Czyli co - znieść wybory, niech powstanie Komitet Centralny PZŁ, który stosując zasadę zrzeszeniowej nomenklatury będzie przywoził do kół łowieckich prezesów i łowczych w teczkach? :-) :-)

Autor: Duży Miś  godzina: 15:06
Autor Onufry wuj "niech powstanie Komitet Centralny PZŁ" to Twoja wizja przyszłości łowiectwa w Polsce? I się nie wypieraj, bo Sam tak napisałeś i się nie zasłaniaj wyrwaniem z kontekstu. Jeśli chodzi o DEMOKRACJĘ to mnie nie przeszkadza. Tylko wybrańcy nie mogą być bezkarni i na ten aspekt DEMOKRACJI zwracam uwagę.

Autor: ogór  godzina: 16:26
Ziggy To pobozne zyczenia -druga strona ma władzę i swoich zausznikow taka akcja z gory skazana jest na niepowodzenie a delikwent ryzykuje wykluczeniem

Autor: Onufry wuj  godzina: 16:59
Autor: Duży Miś "niech powstanie Komitet Centralny PZŁ" to Twoja wizja przyszłości łowiectwa w Polsce?" Nie - to alternatywa dla tych, którym się nie podoba demokracja w PZŁ :-)

Autor: Duży Miś  godzina: 18:17
Ad Onufry wuj To mamy co najmniej dwie demokracje? Demokrację PZŁ i inne? Ja jestem zwolennikiem jednej, o której już wspomniałem wcześniej.

Autor: faun.of.king  godzina: 19:00
Ciemnym motłochem lepiej się rządzi. To jest powiedzenie obecnego prezesa.

Autor: Andiz2  godzina: 22:58
faun.of.king to taka nieudana polska wersja jeżozwierza