Poniedziałek
17.07.2017
nr 198 (4369 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Ludzie boją się lasu?  (NOWY TEMAT)

Autor: WIARUS  godzina: 14:32
Gdy mają się odbyć leśne zajęcia, niektórzy rodzice nie posyłają dzieci do szkoły. Uważają, że to zbyt niebezpieczne. (katowice.wyborcza.pl/katowice/7,35055,22088703,dziwne-czasy-ludzie-boja-sie-lasu-niedobrze-bo-las-rozwija.html) Prawda czy propaganda? A może coś innego?

Autor: sumada  godzina: 19:05
Dziwne czasy

Autor: Alej.....  godzina: 19:55
Ludzie boją się nie tylko lasu. Np. ciemności się boją, uchodźców. Ludzie generalnie dosyć strachliwi są. A może zauważyliście, ostatnio, jak ludzie boją się posła...?? Tak, tak. Szeregowego, normalnego posła z książką! Posła to się wprost boją panicznie...

Autor: Milosnik OHZ  godzina: 20:26
Moze boją się kleszczy;). Mimo pryskania ultrathonem, z powodu kleszczy, poluje w lesie tylko od momentu przyjscia mrozów. Latem nie bywam..

Autor: Bayerischer Gebirgsschweisshund  godzina: 20:57
Też mi temat na łowiecki .pl Przecież to nius z wyborczej a ona kłamie - jakby to Pan Narzynacz – napisał . Tu to ja się boję Piotra Gawlickiego – ale broję . A nawet panikuję gdy Stanisław Pawluk daje głos. Dobra przyznam się . Pana Kulwapa nawet wpisów nie otwieram . Bo Zoviraxu Duo,tego na zajady w wiejskiej aptece zabrakło . Jak żyć Pani Premier Beato gdy nie można śmiać się pełną gębom .

Autor: WIARUS  godzina: 21:20
Bayerischer Gebirgsschweisshund - Borowy zapewne też na nikim wrażenia nie wywołuje! A może jednak ?


Autor: Bayerischer Gebirgsschweisshund  godzina: 21:48
Brrrrrrrrrr aż mnie zmroziło!!!. Ale gdy się dokładnie przyjrzałem - odkryłem!!!. Toż to przemiłe oblicze Kolegi Leszka Kowalskiego . Zapewne naszkicowane rękom Pana Stanisława Pawluka.

Autor: Piechu 53  godzina: 22:49
Oiom piątka ☺☺☺ dobre☺😊😂