Niedziela
13.08.2017
nr 225 (4396 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Konserwy 90% sukcesu...gnoje i tyle.

Autor: pięta  godzina: 11:46
Ano dlatego jak pozabijali kilkaset tysięcy drobiu kilkadziesiąt dziesiątek łabędzi i innego ptactwa to się ptasia grypa nie przenosiła? To są bzdury pod publiczkę dla uspokojenia sumień i wykazania ,że się coś w temacie robi! Trzeba likwidować wektory przenoszenia ASF bo oprócz dzika duży udział w przenoszeniu ma i kruk i wilk a póki co oba te gatunki cieszą się bezkarnością czyli ścisłą ochroną i tu mówi się o zwalczaniu ASF totalna paranoja . A fundacja "Wilk" ma się całkiem nieźle i śmieje się w kułak a ogłupiałe społeczeństwo nie reaguje o wypłacaniu szkód z budżetu państwa juz nie wspomnę .

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 11:55
Dla tych co z wazeliną i tych co buńczucznie zaprzeczają jej stosowaniu jutro w ramach miłosierdzia eskadra odrzutowców przekaże specjalny znak miłości: "serce fest przebite strzałą"! Znak ten pokazany zostanie na niebie w postaci rysunku czerwonym dymem (czerwień to także symbol miłości) które latając w akrobacyjnym stylu wypuszczą odrzutowce. Pacem in terris!

Autor: Milosnik OHZ  godzina: 16:28
Pięta...u nas w Toruniu łabędzi nie zabijano. Zamknięto je w klatce i przeczekano. Po wszystkim postawiono nawet pomnik łabędzia z wikliny na bulwarach i byla atrakcja. Trzeba umiec i takie g....przekuc w sukces.

Autor: pięta  godzina: 17:50
Toruń jest do przodu zawsze od kiedy tam zaczął rezydować redemptorysta niejaki Tadeusz Rydzyk tam można wszystko nawet stawiać pomnik łabędziowi przenieś się kolego do innego miasta np.do ...Bydgoszczy której w Toruniu nie lubicie ....