Niedziela
13.08.2017
nr 225 (4396 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Monty Python z pukawką i nożycami  (NOWY TEMAT)

Autor: Onufry wuj  godzina: 07:14
Yayca mosterdzieje, yayca, jakich nawet John Cleese, Eric Idle, Terry Gilliam i reszta ekipy Monty Pythonów nie była w stanie wymyśleć, ale Redakcja "łowieckiego" - i owszem. To już nie pure nonsens, to nonsens najpurszy z najpurszych, chłe, chłe, chłe :-) Otóż był tu sobie niegdyś taki jeden o ksywie "jooopsa". Był, ale się zmył, ostatni wpis popełnił w czerwcu i poszedł sobie zniesmaczony. Ale Redakcja sobie nie poszła, wygrzebała wpis jooopsy z marca (MARCA!!!!!, czyli sprzed prawie pół roku) i.... łup w sierpniu za ten wpis czerwony kartonik!!!! Mimo, że przed miesiącami w tym wątku Redakcja już hulała z nożycami rozdzielając kartoniki, ale ten wpis jooopsy wówczas nie tnąc. No i za co ten jakże "aktualny" czerwony kartonik? A za słowa szanty, której bohaterem był zmyślony korsarz Steve Pearl. Oto yaycarskie uzasadnienie Redakcji, cytuję: "Steve Pearl też ma dobra osobiste" Chłe, chłe, chłe :-) :-) :-) Zatem pamiętajcie, drodzy wpisywacze: 1. Legendarni nigdy nie istniejący korsarze, Czerwony Kapturek, Shrek, Żwirek i Muchomorek, Piotruś Pan, Kubuś Puchatek, Pinokio, Bolek i Lolek, Miś Uszatek i kot Filemon też mają dobra osobiste! 2. Karząca Ręka Sprawiedliwości Forumowej dosięgnie was nawet po wielu miesiącach, gdy naruszycie dobra osobiste Misia Uszatka, Barona Münchhausena, Kota w Butach, Guliwera, a już zwłaszcza Piotrusia Pana :-) Chłe, chłe, chłe :-) :-) :-)

Autor: pasat  godzina: 07:39
Drogi Onufry. Poproszę Cie o prawa autorskie do tej pieśni / oczywiście na piśmie i odpłatnie / a w zamian za nie obiecuje, że wydrukowane zostaną na kilkudziesięciu koszulkach w dowolnie wybranym kolorze i rozdane ZOMo - wcom. Zaproponuję, by hymnem to okrzyknięto. Jest tylko wielkie ryzyko, że Leszek Kowalski spróbuje to śpiewać, a wówczas zwierza w promieniu 10 km nie uświadczymy.

Autor: pasat  godzina: 10:51
cyt. "Steve Pearl też ma dobra osobiste" chłe, chłe, chłe, ale tych dóbr osobistych to już Flis, Zalewski i inni to nie posiadają?? To pewno dlatego, że są rzeczywiści i do tego żyją! :-))) wydawałby się, że są granice głupoty, ale jestem pewny, że nie ma granic obiektywizmu Redakcji! Ps. a potem lament, że forum zdycha, co widać na górnym pasku: obecnych na portalu 105 w tym zalogowanych 17

Autor: Onufry wuj  godzina: 11:38
Wysłałem Ci tekst skasowanej szanty na prywatną wiadomość. Jooopsa żadnych praw autorskich do żadnego ze swoich jajcarskich tekstów piosenek nigdy sobie nie rościł, to i teraz też chyba rościł nie będzie. Ahoj!

Autor: Cyzio  godzina: 11:42
Witam. Coś ta ,,choroba,, jest zakażna mam na myśli kolorek kartonika. DB.

Autor: WIARUS  godzina: 13:13
pasat - mam nadzieję, że nie jesteś (i nie będziesz) źródłem zaopatrzenia w koszulki z nadrukiem dla tych pobratymców z załącznika! Darz Bór!

Autor: Onufry wuj  godzina: 14:17
Drogi WIARUSie, okulary załóż. Pasat nie pisał o ZOMO (Zmotoryzowane Odwody Milicji Obywatelskiej)... ...lecz o ZOMo (Zlot Obrońców Modela) Jedna literka "O" lub "o" - a jakaż różnica!!!! Nawet są częste przypadki, że pod jednym jednakowym skrótem kryją się dwie zupełnie różne nazwy. Np. pewna polska oficjalna organizacja sportowa nosi nazwę Polski Związek Łuczniczy (www.archery.pl/strona-5.html). W skrócie PZŁ. A nazwę innej organizacji też kryjącą się pod skrótem PZŁ... chyba znasz? ;-)

Autor: WIARUS  godzina: 15:29
Onufry wuj - oceniłem, że to literówka. Najlepszym się przydarza ;-) (okulary noszę na co dzień). Ale skoro tak jest jak piszesz, to ..... WOT szkolą się do tego do czego zostały powołane a razem kupimy im ochraniacze i tarcze z budżetu. Narodowe Centrum Uzasadniania Wyjątkowości Twórczego Działania w wyniku efektów prac własnej Pracowni Tworzenia Słusznej Opinii Publicznej wyda stosowny komunikat w tej sprawie. Przyjemności na zlocie OMo ;-))) Skorzystam z okazji i zapytam: - w której wersji? Ten model oczywiście a nie zlot ;-)

Autor: Onufry wuj  godzina: 21:12
Wersji modeli jest tyle, ilu jest modeli. Jeden model nazywa się domiś, drugi atsap, trzeci model to Leszek, czwarty zenonlin, piąty jooopsa, szósty wiadomożeZOMo, siódmy pasat i jeszcze kilku innych modeli :-)