Piątek
13.10.2017
nr 286 (4457 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Ten się obawia również o łowiska.................

Autor: atsap  godzina: 03:54
A nie pomyślałeś, że wyjazd jednego azil-a może oszczędzić wyjazdu setkom, jak nie tysiącom "niepalących"?

Autor: Bayerischer Gebirgsschweisshund  godzina: 10:25
Panie Strażniku. Skala patologi dobrej zmiany jest niewyobrażalna i w szkolnictwie. Nie będę tu się pastwił na szkołach ‘’korporacyjnych przy klasztornych ‘’ czy prywatnych gdzie profil ukształtowania kręgosłupa młodego człowieka jest przewidywalny dla rodzica. Ryba tradycyjnie śmierdzi od głowy i nie jest tajemnicą, że gdy kurator namaszczony przez sektę religijną dobrej zmiany obejmuje rządy to i kolejne ogniwa w postaci dyrektorów szkół publicznych jakimś dziwnym trafem się tasują. A tu jak to przemiła aktorka z rudymi warkoczykami w ‘’uchu prezesa zauważyła ‘’ można utracić wiarę. Bo nagle z rozsądnej katechezy pojawia się nowy katecheta, który dziewczynką opowiada, że najlepszym środkiem antykoncepcyjnym jest ząbek czosnku noszony w pępku. Jakimś też dziwnym trafem nauczycielom tym / od nie prawdziwej historii /? Proponuje się pracę w bibliotece. Bardzo dziwnym trafem pewnie to przypadek nowo namaszczony dyrektor szkoły publicznej oczywiście wygrywający konkurs powołuje na swoich Wicków Historyków. A wicki w miejsce tych, co do biblioteki odeszli mają już gotowe zastępy Talibów od jedynie słusznej historii w nauczaniu. Ja pamiętam czasy gdzie w szkole podstawowej tablicę dekorowały portrety przywódców narodu. Dziś już w szkole o profilu wojskowy wieszają Antosia M i Lecha K. Czekam, kiedy na uczelniach prawniczych zawiśnie podobizna Profesor Pawłowicz w towarzystwie Posła Piotrowicza . A każdy wykład będzie zapoczątkowywała modlitwa do Pana Zbigniewa.

Autor: Straznik lodowki na wygnaniu  godzina: 11:11
Panie Bayerischer Gebirgsschweisshund Doceniam to że dostrzega Pan patologie, szkoda tylko że w jednym absolutnie miejscu. Dla mnie Pawłowicz to lustrzane odbicie Niesiołowskiego, a skoro już o prawie mówimy to mamy tu specjalistkę od niego - na razie siedzi w ratuszu, gdzie będzie siedzieć potem - zobaczymy. Co do podstawówki a bywam w niej codziennie ( u mnie w jednym budynku z gimnazjum) nie dostrzegłem żadnych zmian za wyjątkiem nowej (dodatkowej) nauczycielki w świetlicy i od angielskiego - też nowy etat. Miłego dnia życzę.

Autor: azil II  godzina: 11:15
Proszę spojrzeć.... Cała drużyna zebrała się i Wiarus także....... takie MINISTRY od edukacji, obrony, gospodarki i całej reszty...... A było tak fajnie, a "tera" to ledwo TO widać na horyzoncie i co gorsza z dnia na dzień jeszcze bardziej zanika......

Autor: Bayerischer Gebirgsschweisshund  godzina: 12:38
Panie Strażniku. Nie wiem, co ma oznaczać to w absolutnie jednym miejscu. Nie wiem, co ma sugerować gdzie Hanka siedzi. Zbyt wiele lat zawodowo miałem do czynienia z patologiami wszelkiej maści ‘‘ nawet w d@pie u murzyna ‘‘–i to nie miejsce na takie opowieści. I co Pan tu nie powiesz gdzie Hanka siedzi. To gdzie wedle Pana powinna.Jest to efektem braku uchwalenia dużej ustawi reprywatyzacyjnej i są tego skutki akurat o tym pisze, w co dziesiątym tu poście. Już miałem okazję się zapoznać w miarę szczegółowo z projektem, Jakiego zachęcam i Pana. Może wówczas zweryfikuje Pan własne domniemania, kogo i kiedy należało skutecznie utylizować. Jeden z wariantów - ale zawsze końcówka z tą czy też inną Krakowską Hanka w tle . Proceder ‘’kamieniczników’’ jest bajecznie prosty. Brak dokumentów właścicielskich został wsparty świadectwem sąsiedzkim - zgodnie z obowiązującym prawem. Tym sposobem kreowano ‘’dziedzica ‘’. Od dziedzica lub dziedziców skupowano akty własności - zgodnie z obowiązującym prawem. Specjalizujące się kancelarie w obrocie nieruchomościami zwracały się do sadów o rozstrzygniecie prawa własności. Sądy nie mają prawnych mechanizmów by ponownie weryfikować akty notarialne. Nowi właściciele z wyrokami sadowymi zwracali się do Hanki urzędników by wyegzekwować swoje prawa. I co - od wszystkich wyroków Hanki urzędasy się odwoływały . Czy Pan też domorosły prokurator jak nijaki, Jaki ze swoją partyzancką komisją widzi nieprawidłowości? Bo zupełnie inną kwestia jest handel nieruchomościami z lokatorami czy żądanie horrendalnych czynszów. Pewnie za trudne dla Pana Azilla To pojaśnię, bo to też proste i oczywiste. Gdyby którakolwiek z ekip od Mazowieckiego do Tuska odważyła się na uchwalenie dużej ustawy reprywatyzacyjnej, ale z prawdziwego zdarzenia a nie kosmetykę byle, Jakiego to i wyroki TK dotyczące łowiectwa ‘’ święte prawo własności ‘’ i kanty z własnością kamienic nie miały by miejsca.

Autor: Mark - 2  godzina: 20:57
A ten, nie obawia się nikogo. (ksiazki.onet.pl/moje-sluszne-poglady-na-wszystko-felieton/02n6fg)