Piątek
13.10.2017
nr 286 (4457 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Wojna  (NOWY TEMAT)

Autor: Giwera  godzina: 12:10
my tu gagu gadu a minister juz stacza cięzkie boje (dziennik.lowiecki.plhttps://wiadomosci.wp.pl/juz-trzy-ataki-na-polske-ze-strony-rosji-ale-mozemy-czuc-sie-bezpieczni-bo-mamy-najlepszych-kryptologow-na-swiecie-6176253674530945a)

Autor: Art-se  godzina: 13:35
Elitarne WOT, rosyjskie manewry zagrażające pribałtyce, korytarz do Kaliningradu, trzy cyber ataki, cyberarmia, specjalna ustawa o degradacji zmarłych, podważanie kompetencji prezydenta.... Może jest wśród forumowiczów specjalista, który może po takich objawach pokusić się o podanie jakie schorzenie może się w ten sposób objawiać?

Autor: o.m.c. stażysta  godzina: 13:57
A cyber ataki są, do tego drony nad lotniskami wojskowymi latają. Ni ma śmichu-chichu...

Autor: jager.jacek  godzina: 13:59
Co do spec ustawy spisskowców o degradacji zmarłych generałów, to teraz będzie tak, jak w IX wieku za czasów tzw. synodu trupiego ;o) ... gdzie nowa władza osądzała wykopane zwłoki starej władzy. Po wyrokach o sPISski, herezję, i inne urojone zarzuty, zwłoki starej władzy ćwiartowano i wrzucano do Tybru. Jak nic teraz Macierewicz wykopie Jaruzelskiego, postawi go przed sądem kościelno-wojskowym i zdegraduje. JJ.

Autor: jeager  godzina: 13:59
Ten oszołom już dawno powinien zaliczyć glebę. Dlaczego i jak długo jeszcze będzie niszczył polska armię? "Naczelnik państwa" tego nie widzi czy nie chce widzieć? Wstyd i jeszcze raz wstyd, ze takiemu dali tekę MON. Odnoszę wrażenie, że on nigdy nie był żołnierzem a nawet harcerzem. Duda bezsilny, bo jest marionetką . Facet bez jaj.

Autor: Art-se  godzina: 14:27
W trosce o Kol. Jeager, aby "nowe sądy" nie ciągały Go z naruszenie dobrego imienia tzw. głowy państwa czy nazwanie ministra "oszołomem". Proszę o usunięcie Jego postu ;)

Autor: Art-se  godzina: 14:41
Kol. Jeager "dobra zmiana" wypowiadała się na temat oczyszczenia Powązek z komunistów. Czyżby brali przykład z papieża powazki (trybuna.info/polska/5439-wykopia-i-wyrzuca-zmarlych-z-powazek)

Autor: jeager  godzina: 14:48
Dobre.. :-)) .Wolność słowa i wyrażanie opinii gwarantuje nam ustawa zasadnicza. Jak Doda wygra proces w Strasburgu to Ziobro już nie będzie się zajmował obywatelami II sortu i pierdołami.

Autor: jeager  godzina: 14:57
Czasy się zmienią. Będą wyrzucać tych co dzisiaj rządzą i są kombatantami ,bo to nikt inny jak tylko krewni wyklętych żołnierzy, Nacjonalistycznych Sił Zbrojnych, WiN. Wawel też oczyszczą ze "śmieci", pomniki też usunięte zostaną.

Autor: Art-se  godzina: 15:23
Tylko, KIEDY to nastąpi?! Chciałbym doczekać tej chwili

Autor: azil II  godzina: 18:55
Putin żartujejejejejeje ??????? (dziennik.lowiecki.plhttps://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/putin-zartuje-granica-rosji-nie-konczy-sie-nigdzie,694737.html)

Autor: Straznik lodowki na wygnaniu  godzina: 20:01
azilu Daj spokój, Putin to nasz najlepszy przyjaciel a matuszka rasija wszystkie dzieci kocha.

Autor: azil II  godzina: 20:39
No tak....., ale nie wszyscy to wiedzą....