Piątek
03.11.2017
nr 307 (4478 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: "ZLOT" wzięty!

Autor: Onufry wuj  godzina: 11:26
Autor: pasat  "nie znam członków ZOMO i nie wiem dlaczego mieliby być utylizowani. Mnie pomimo niezbyt ciekawej Waszej nazwy" Bo to nie ta nazwa!!!! Prawidłowo jest ZOMo, a nie ZOMO! Czasem przez te skróty powstają dziwolągi językowe. Za PRL był "Polski Związek Ręcznej Piłki". Teraz jest "Związek Piłki Ręcznej w Polsce" A nie analogicznie do piłkarzy nożnych czy siatkarzy - "Polski Związek Piłki Ręcznej" - bo skrót się z czym innym kojarzy :-)

Autor: leszek kowalski  godzina: 12:11
Onufry wuj, pasat pewnie chciałby nas poznać ale się kryguje i nie wie jak się wkręcić. Zapewne jednstka to nie pewna więc nawet "stażu" nie zaliczy:-)))

Autor: pasat  godzina: 13:05
Kolego Onufry wuju, toć nazwę ZOMO nie ja wymyśliłem, tylko Wasz członek leszek kowalski. To może na dowód cyt. " tak jak my ZOMO jesteśmy przeznaczeni do utylizacji:-)))))" Czyżbyś sugerował, że tak zacny członek jak ww kolega leszek nie zna nazwy własnej "organizacji"?? :-)) Ojjj, nie ładnie! kol. leszku kowalski, wyczaiłeś mnie. Tak jestem nie pewny, bo: nie piję, nie palę i nie .... nagrywam, to co ze mnie byłby za ZOMO-wiec? Ba, ja nawet na sygnalistę się nie nadaję! Więc po co Wam ktoś taki jak ja? Chyba, że potrzebujecie kierowcy ... by w ciemne noce, po chleb do sklepu jeździł :-)) Ps. jak będziecie w okolicach W-wy, to się odezwijcie, zawsze jakąś kawę możemy razem wypić!

Autor: atsap  godzina: 13:17
Jutro mogę karnie stawić się u Ciebie. Może Twego psa przed dzikami obronię. Nie pijesz, nie palisz, nie nagrywasz, nie sygnalizujesz, nie ......... no wiesz co .... . To po co tacy żyją. ;-))) Może małżonka napije się ze mną? Ciebie po chleb wyślemy. ;-)) Swoją drogą przydałby się na ZOMo taki ewenement, jak Ty. Jest nas tam kilku z Warszawki, to i strzemiennym można by Zloty kończyć.

Autor: pasat  godzina: 13:51
Kolego atsap, ja i dziki czekamy, żona i pies niekoniecznie. Ps. Napisz mi na priv o której będziesz, to żonę po chleb wyślę. Adres i tel. już wysyłam.

Autor: jacekl  godzina: 15:03
Prezes pozwoli na nowe związki, odejdzie te 10 % do gorszego. A ile was zostanie % ?? Może nie wystarczy na opłaty ZG i ZO w kraju ! I Zżuta do kapelusza obiegnie prawych myśliwych. Tego wam życzę, niech odejdzie zło 10%. Pozwólcie w debacie publicznej na powstanie nowych związków. Czy wy wiecie dla czego PZŁ ZG nie dopuszcza do wolności związków??? Bo zostałoby 10 -30 %, a z tego nie da się tak żyć jak zostali przyzwyczajeni. O tym nie tylko wiedzą władze ale sam Naczelnik Państwa. I zrobi w 2018 roku GONG !!!! Państwo ma przedstawiać nie tylko wartości okresu międzywojennego ale również zachowywać formę prawną. Co akurat popieram. Więc łowiectwo zarządzane będzie w Starostach Powiatowych a nie ZO. Wyrzekacie się socjalizmu, zmieniliście ustrój więc czas na zmiany związków, zrzeszeń, towarzystw. Nie można ciągle straszyć teczkami, chyba wszystkim zależy aby wybory do władz PZŁ, PZW, MZMOT były wolne i personalne oraz bezpośrednie. Chyba , że sierp i młot tak mocno jest pielęgnowany przez tych co głośno opowiadają się przeciw dociekaniu praw przez koła poszkodowane.\

Autor: atsap  godzina: 15:07
Powiem Wam Koledzy, że przez telefon to całkiem spoko facet. Jesteśmy umówieni - mieszkam 15 min. jazdy od tego abstynenta. Już wiem, że małżonka po pieczywo nie pójdzie, a ktoś to musi kupić.;-)) Do jutra Kolego. Ps. Leszku, Joopsa, czy werbujemy Pasata???

Autor: leszek kowalski  godzina: 15:33
Po tym co napisał i dotrzyma słowa to tak, myślę że nie taki zły jak się wydawało wcześniej. Można zaryzykować i do ZOMo przyjąć.

Autor: pasat  godzina: 17:29
Kolego atsap, jeszcze żeśmy się nie poznali a już podpadłeś. Co to znaczy "całkiem spoko facet"? Skromność to moja największa cnota ale wolałbym: wspaniały, przemiły, bardzo symatyczny, genialny itp.😈 Ps. po pieczywo pies pójdzie 😇 Czekam z kawą o umówionej porze. Kol. Leszku, już pisałem - na ZOMo-wca się nie nadaję, nawet pisane przez małe "o". Mam jedną wadę - nie znoszę "kapusta"!😆l

Autor: leszek kowalski  godzina: 20:39
Szanowny Panie pasat, nie ma przymusu,- nikt na siłę nie będzie wciągał chyba że atsap on trochę narwany i lubi nowości:-))))

Autor: azil II  godzina: 21:40
Znaleźli sobie miejsce na pogawędkę. Kowalski....... tatmtama sobie włączcie a nie smrodźcie w tym temacie. Ten temat dotyczy zaboru terenu łowieckiego, a nie kilku inteligentów drących kopary o bredniach których nikt słuchać nie chce. Klepiecie tutaj jak Jakaś "kasta" lepszego sortu próbując zmienić fakt poruszony w temacie. Kowalski......... nie interesuje mnie i podejrzewam że większości również nie interesuje co spożywasz, czym popijasz i w co to się zamienia. Nie masz nic do powiedzenia w temacie, to się ..............