Piątek
03.11.2017
nr 307 (4478 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Pomówienia ,pomówienia

Autor: jacekl  godzina: 00:01
Panie Leszku Kowalski, Jacku B i inni. Napisałem, że nadejdą publikacje............ i są !!! Nie bańki mydlane !!!!!!!! Będzie tego cała seryjka z ważnymi tego kraju, układy i układziki, machlojki i machlojeczki i to wszystko w białych rękawiczkach włodarzy. Tak jak obiecałem, 1 grudnia odchodzę z portalu ale do końca miesiąca nakarmimy ideologicznych myśliwych urojeniem. A na koniec zostawię swój ZO..............., - jest tego tyle, że starczy na zmianę ŁO .... i nikt nie pomoże. A teraz szlachetnego wypiję......, za koło ZLOT , które wróci do związku przeproszone i z obwodami. Tak kończy się układ na glinianych nogach.

Autor: Artur123  godzina: 00:10
Mogli liczyć na fory? Ależ w życiu... (forum.lowiecki.pl/read.php?f=15&i=129526&t=129526)

Autor: pasat  godzina: 07:28
W odniesieniu do postu jacekl cyt. "....nakarmimy ideologicznych myśliwych urojeniem." cyt. "....koło ZLOT , które wróci do związku przeproszone i z obwodami." To faktycznie urojenia! Nie znam się na tym, ale może to da się leczyć? cyt. "Napisałem, że nadejdą publikacje............ i są !!! " cyt. "Będzie tego cała seryjka z ważnymi tego kraju, układy i układziki, machlojki i machlojeczki i to wszystko w białych rękawiczkach włodarzy." Blady strach padł na "ważnymi tego kraju". To pewno wraz z publikacją tych urojeń, pani premier szykuje rekonstrukcje rządu. W pierwszej kolejności polecą ci, co będą opisani w urojeniach a potem ci, co mają cokolwiek wspólnego z łowiectwem. Ja to się boję, bo kot to zwierzą łowne i byleby wielce szanowny prezes nie został odwołany. :-)) cyt. "Tak jak obiecałem, 1 grudnia odchodzę z portalu ............." Może czas to przemyśleć i zrobić to parę dni wcześniej. Jeżeli ci się wydaje, że w momencie odejścia, to co tu wstawisz zniknie wraz z tobą, to się mylisz! Rób co chcesz. Powodzenia!

Autor: Jacek Balcerzak  godzina: 08:07
Panie Jacku !!! Jestem wam życzliwy - po zaplanowanej propagandowej akcji Pana Tuptusia . (forum.lowiecki.pl/read.php?f=11&i=523830&t=523830) Odgrzewanych spleśniałych kotletach Pana Giwery w kooperacji z Panem Arturem . (forum.lowiecki.pl/read.php?f=15&i=129526&t=129526) Nie zapomnijcie wybrać jeszcze co bardziej smakowite kąski z tej radosnej twórczości . (forum.lowiecki.pl/read.php?f=13&i=126503&t=126503) Mam prośbę – Panie Jacku proszę nie opuszczać tego portalu . Dzięki takim jak Pan ten portal ma swój niepowtarzalny koloryt . Gdy swego czasu Pan Stanisław Pawluk złożył tu podobną deklarację a ja o jego decyzji poinformowałem sąsiadkę - to nawet z niepowetowanego żalu - kogut mojej sąsiadki przestał piać Gdy już wam braknie tych Cimoszewiczów i Grabarczyków tu macie gotowy wykaz afer którymi spokojnie nakarmicie ten portal . (dziennik.lowiecki.pl)

Autor: atsap  godzina: 08:49
Nie odchodź jackueL !!!! i ja wołam co sił w gardle. Po tobie to tu pozostanie "popiół i zamęt". Kto nam będzie dostarczał obiektywne informacje z tzw terenu , które do szkoleń nowo wstępujących do LPM służyć będą ?

Autor: jacekl  godzina: 10:08
Ty będziesz kolego, ty atsap. Zostaniesz jak SFINKS na wieki ni człowiek ni zwierz. I tak na publiczną ocenę po kres ludzi obrażanych. Legną mury i przyduszą beton. Pisać każdy może, a informacje nie każdy posiada. A od Tuptusia proszę się .........ić . Oby wam na ziemi nagroda się dostała za ciepłe słowa.

Autor: leszek kowalski  godzina: 10:24
jacekl, dlaczego ty do mnie piszesz, mnie to zwisa w jakim burdelu ty polujesz do jakiego sam przez swoje czyny i zaniedbania doprowadziłeś ty i twoi koledzy. Tam gdzie ja jestem jest ład i porządek, a kolesiostwo nie istnieje bo nnie ma przyzwolenia, amen.

Autor: atsap  godzina: 10:38
Jeśli dobrze pamiętasz nasze zeszłoroczne spotkanie w jednym z obwodów na Kurpiach Leszku, to kojarzysz może myśliwego (imienia i nazwiska nie podaję celowo), który przy posiłkach zasiadał na przeciwko Ciebie, to już może kojarzysz o kim rozmawialiśmy? Wszystko się potwierdza, a najzabawniejsze jest to, że trafnie określał "fachowość i wiedzę" swego prezesa. Przyznasz, że wówczas obaj nie wierzyliśmy w te opowieści. ;-) jacku ly, życzę ci wyłącznie takich betonowych kolegów, jakimi jest całe nasze ZOMo. To są na prawdę szczere i dobre życzenia.

Autor: atsap  godzina: 10:38
.

Autor: leszek kowalski  godzina: 12:03
atsap, jeżeli to ta sama osoba o której była mowa, - to już teraz rozumiem wszystko! Pozdrawiam serdecznie.