Piątek
03.11.2017
nr 307 (4478 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Nowy OHZ GRODZIEC pokoty  (NOWY TEMAT)

Autor: Tuptuś  godzina: 07:29
Witam Koleżeństwo! ponieważ często do mnie dzwonicie mając możliwość uczestnictwa w organizowanych w tym OHZ polowaniach z pytaniami czy zapewnienia organizatorów o pokotach rzędu 15 szt grubego zwierza są prawdziwe, zamieszczam zdjęcia z tychże pokotów aby każdy na to pytanie mógł sam sobie odpowiedzieć Dodatkowo jako polujący do Sierpnia w byłym obwodzie nr 23 na którego terenie bezprawnie utworzono ten OHZ od 29 lat informuję, że do roku 2012 koło pozyskiwało tam na polowaniach zbiorowych srednio od 4 do max 6 dzików rzadko jakąś jedną sztukę jelenia. Co potwierdzają wyniki tegorocznych polowań. Koło miało do pozyskania ok 6 byków , nie wykonywało pozyskania w tej ilości i płaciło kary do Nadleśnictwa. Okres po 2012 roku to zmaganie się z drastycznym wzrostem szkód łowieckich i związane z tym szukanie przez koło ratunku okupione bardzo ciężką pracą niektórych czonków koła i bardzo wysokim nakładom finansowym. Ale nie posuwalismy się do oszustw. OHZ nie jest w stanie tego osiągnąć co widać na zdjęciach. Nie da się wejść do lasu i pozbierać jego owoce tak jak np grzyby. Niestety. Z rozbawieniem obserwuję te rozpaczliwe zmagania zarządcy OHZ Grodziec aby za wszelką cenę zebrać środki finansowe aby pokryć tylko szkody łowieckie. Czy aby w tym celu etyczne i zgodne z prawem jest oferowanie niemożliwego? pozostawiam odpowiedzi Kolegom. A Zarządcy OHZ Grodzieć życzę przysłowiowego i mało elokwentnego NAŻRYJ SIĘ

Autor: Tuptuś  godzina: 07:33
Jak widzicie koledzy na pokocie kilka loch wynik wczorajszego polowania to jedna więcej łania niż na zamieszczonym zdjęciu czyli 3 łanie i dwa dziki

Autor: pasat  godzina: 07:48
Nie wszyscy wiedzą w tym i ja. Gdzie ten OHZ Grodziec leży? gooogle wskazują na jakąś miejscowość koło Skoczowa, w woj. śląskim. Tam jest OHZ Może kolega przybliży?

Autor: Jacek Balcerzak  godzina: 08:28
Panie Pasat . Proszę nie pytać o sprawy oczywiste – zachowuje się Pan jakbyś był nowicjuszem na tym portalu . Mamy tu objaw bolesnego ‘’ ataku woreczka żółciowego ‘’. Gdy ja rozpoznaję na pierwszym foto - Wielce Szanownego Kolegę Wojciecha Plewkę . A puenta brzmi ; Cytuję ; ‘’A Zarządcy OHZ Grodzieć życzę przysłowiowego i mało elokwentnego NAŻRYJ SIĘ ‘’ Ma Pan jeszcze pytania o lokalizację ? By nie było już żadnych niedopowiedzeń Panie Tuptuś ja co miałem do wyartykułowania o waszej dwuwładzy hucpie w kole już napisałem jako Jacek Balcerzak i Bayerischer Gebirgsschweisshund (forum.lowiecki.pl/read.php?f=11&i=523490&t=523490)

Autor: pasat  godzina: 08:40
Panie Jacku Balcerzak - Nie znam Wojciecha Plewki, więc nie miałem pojęcia, kto jest na zdjęciach. - Pisano o KŁ w opolskim, któremu zabrano obwód ale nie wiedziałem, że to miejsce nazywa się Grodziec. Są też inne KŁ, którym zabrano obwody i o ile wiem W. Plewka ani woj. opolskie, nie mają z tym nic wspólnego. - po wpisaniu w gooogle Grodziec, pokazały mi się okolice Skoczowa. woj. śląskie. Podsumowując: by się dowiedzieć gdzie OHZ opisany przez kolegę Tuptuś leży, zadałem pytanie jak powyżej. Więc w jakim powiecie ten właściwy Grodziec leży?

Autor: Jacek Balcerzak  godzina: 09:03
Panie Pasat . Gdy ja Piszę; ''Gdy ja rozpoznaję na pierwszym foto - Wielce Szanownego Kolegę Wojciecha Plewkę.'' To staram się ze wszystkich sił wpisać w ten inteligencko elokwentny styl funkcjonowania Koła Ryś w PZŁ . (www.kololowieckierys.opole.pl/) Podziękowanie Członkowie Koła dziękują serdecznie Koledze Przewodniczącemu Zarządu Okręgowego PZŁ w Opolu Wojciechowi Plewce za doprowadzenie do oczyszczenia szeregów Koła z osób o niskiej etyce, przedkładających własny interes nad interes Koła, nielojalnych, kierujących się koniunkturalizmem, będących niewątpliwie tzw „kulą u nogi” w procesie rozwoju koła w prawdziwie koleżeński byt, którego członków łączą prawdziwie koleżeńskie relacje i troska o wspólne dobro jakim jest Koło Łowieckie. Koło nasze jest teraz tak silne jednością jak nigdy dotąd a temu towarzyszy wspaniała atmosfera w kole i kniei. Osiągnięcia tego życzymy też innym Kołom Łowieckim. Dziękujemy Kolego Przewodniczący!

Autor: jacekl  godzina: 10:01
Tuptuś, nie czytaj postów poniżej. Napisz co należy, inteligentni i podzielający zdanie zrozumieją i współczują z dobrymi intencjami a reszta jak widzisz - beton. Głową muru nie przebijesz - beton. Im jest dobrze kiedy innym źle. To stabilny elektorat włodarzy PZŁ nie mylić z PZŁ. Będą zmiany, odsiejemy ziarno od plewa. Tylko poczekaj do lata. Co niektóre betonowe KNURY jak powiedział Pan prezes będą w skupie...... za kwadratową witryną. Dajmy Panu Kaczyńskiemu czasu, a mury runą, ułożony elektorat portalu.

Autor: Jacek Balcerzak  godzina: 10:09
Tak sobie tu dwaj prezesi dyskutują ; ‘’ Co niektóre betonowe KNURY jak powiedział Pan prezes będą w skupie...... za kwadratową witryną.’’ Napiszcie może już teraz Petycję do właściciela portalu bez wsparcia PiS u i Jarosława ; ‘’ ułożony elektorat portalu’’.

Autor: jacekl  godzina: 10:12
Miałem zaszczyt uściskać dłoń prezesa i złożyć stosowne dokumenty kilka dni temu. A kolega został też zaszczycony ??? I wierzę w skuteczność prezesa.................

Autor: leszek kowalski  godzina: 10:17
Wczoraj otzymałem żółty kartonik lecz nie wiem za co, w pście jacekl pisze o betonowych knurach PZŁ, CZY MAM ROZUMIEĆ ŻE TERAZ TO NORMA, czy cenzorowi się przysnęło i pali głupa na całego!

Autor: Anschutz  godzina: 12:07
Bardzo podoba mi sie pokot...na placu zabaw dla dzieci ;-))))) Normalnie kontynuacja programu "Ożywić pola" Zero złomu ,pieczęci i łania strzelana w szczękę pewnie jeszcze breneką.....nawet jak poza miot to i tak za wysoko... Taki OHZ nalezy omijać bo można uczestniczyć w pokocie...leżąc obok Tragedia...A PZŁ zajmuje się jakimś ufarbowanym ryjem podczas pasowania...

Autor: Tuptuś  godzina: 12:18
Jasne ze nie ma komu odpowiadać. Dalej słoma. "Dwuwładza" nigdy jej nie było czopku. Jakbyście się bezprawnie nie wpierda lali z butami w wewnętrzne sprawy koła to by nie było żadnej awantury, przyszło ci to do łba? Zdjęcia pochodzą z wiejskiego placu zabaw we wsi Żaba w województwie opolskim gmina Namysłów.

Autor: leszek kowalski  godzina: 12:25
Anschutz, pasownie na myśliwego ma swoje tradycje i ramy ( zapisane w regulaminie i nie tylko) Jeżeli ktoś robi z tego cyrk a po nad to zamieszcze te idiotyzmy na portalu społecznościowym, - to powinien być wydalony z PZŁ. POKOT JEST RÓWNIEŻ ŚWIĘTOŚCIĄ POLOWANIA, to oddanie szacunku strzelonej zwierzynie. Jeżeli ktoś nie potrafi tego zrobić niech nie robi wcale.

Autor: Anschutz  godzina: 13:11
Temat rzeka...pasowanie... Jak zaczniemy się wydalać za takie rzeczy to kto będzie polował? Umazali chłopa farbą i tyle. Jak wydalić to tego co upublicznił choćby za brak zgody pasowanego przypiąc paragraf... Natomiast reprymendy się należą.Choćby dla prowadzącego że na to pozwolił by ludzie przekraczali zwierzynę,opuszczali szereg itd. Rzuć okiem na łanie z pokotu.Dokąd ta kula mogłaby dolecieć?Kto płową wali na łeb?! Martwić nalezy się przyszłymi wdowami a nie wizerunkiem PZŁ. Sami sobie na to zapracowali.Spóźnili się 30 lat z edukacją młodzieży która dzis czyta facebooka i "lajkami" napędza "hejt"

Autor: leszek kowalski  godzina: 15:27
Anschutz, jeszcze razprzeczytaj mój tekst, ale spokojnie:-)))

Autor: Anschutz  godzina: 16:20
Jestem spokojny. Czytałem Podobaja mi się...knury ;-)

Autor: Jacek Balcerzak  godzina: 18:26
Panie  Jacku Bober Prezesie Koła Łowieckiego Ryś nr. 12 z Opola . Piszący tu pod pseudonimem Tuptuś . Twórco literatury przepięknej . Ja chętnie Panu odpowiem na takie dictum ; Cytuję ; Jakbyście się bezprawnie nie wpierda lali z butami w wewnętrzne sprawy koła to by nie było żadnej awantury, przyszło ci to do łba? . Szanowny Panie Bober . Może to cykliści zainicjowali na tym portalu opisywanie - waszych smrodów ? (forum.lowiecki.pl/read.php?f=11&i=521053&t=521053) Proszę zważyć swoje słowa bo od momentu gdy zaczęliście między sobą żreć się tu jak wściekłe psy nie znajdziesz Panie Bober mojego wpisu . Mnie ten wyszukany epitet nie dotyczy Cytat ; '' bezprawnie nie wpierda lali z butami w wewnętrzne sprawy koła ''. A może to nie Pan zainspirował jednak Pana  Janusza Kibica a on 29-07-2016 zainspirowany jedynie w przypływie pomroczności zamieścił artykuł ''Osobista wojna Wojciecha Plewki '' (dziennik.lowiecki.pl/felietony/tekst.php?id=393) Panie Jacku Bober . Dziś smród Rysia z Opola niesie się po całej łowieckiej Polsce. Zapewne członkowie koła któremu prezesujesz są dumni z takiego Prezesa . Który kolejne brudy stara się prać na portalu internetowym ? Wypisując jakieś ozdobniki o prokuratorach , sądach , pozwach i rychłym końcu . ''Kończ waść i wstydu sobie oszczędź ''.

Autor: jacekl  godzina: 19:02
Panie Jacku Bober, niech pan odpuści. To nie wróg - to mściciel. Proszę grzecznie poprosić tych panów ( tych którzy są pozbawieni obiektywizmu ) o nie zabieranie głosu na pana postach. Tak będzie dla koła lepiej. Ci mili, serdeczni , pomocni zaczną pisać bez przepychania się w temacie. Każde koło zasługuje na istnienie, niektóre osobniki wybitnie twórcze - na wygnanie. Ryś pokona nieład i zaborczość władzy, a reszta będzie w szoku jak to zrobili. Coś w stylu reklamy Forda KA z przed lat. A tak prywatnie, to powrócą wasze obwody, problem minie i wtedy proszę wejść raz jeszcze na portal, ci sami maruderzy będą zniechęcać inne ofiary - tak dla sadystycznej uciechy. Po latach jedno śię nie zmieni, ujadacze będą ujadać.