Piątek
10.11.2017
nr 314 (4485 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Wszycy na to czekali.....  (NOWY TEMAT)

Autor: azil II  godzina: 10:26
Preyzdent PODPISAŁ ustawę (dziennik.lowiecki.plhttps://wpolityce.pl/spoleczenstwo/366346-rodzice-odetchneli-z-ulga-prezydent-duda-podpisal-ustawe-zakazujaca-korzystania-z-solariow-niepelnoletnim) Teraz zapanuje porządek w sądach........

Autor: Jacek Balcerzak  godzina: 12:23
ZOBACZ SPOT W SERWISIE YOUTUBE Sprawę spotów prześwietlił „Dziennik Gazeta Prawna” w tekście „Mnóżmy się jak króliki, czyli jak zwiększyć dzietność". Lektura artykułu nie zostawia wątpliwości, że użycie królików jako przykładu zachęcającego do prokreacji, nie jest marketingowym strzałem w dziesiątkę. – To fatalny pomysł – nie ma wątpliwości w rozmowie z „DGP” językoznawca prof. Jerzy Bralczyk, który podkreśla, że połączenie płodności z królikami kojarzy się jednoznacznie negatywnie. Zdaniem Bralczyka króliki nie kojarzą się nikomu ze świadomym rodzicielstwem, a raczej beztroskim rozpasaniem i rozwiązłością seksualną. Samo zwierzę postrzegane jest natomiast jako „sympatyczne, ale tchórzliwe”. Trudno więc, by króliki były dla mężczyzn jakąkolwiek inspiracją. Z kolei kobiety mogą być królikom niechętne, bo kojarzą się z „króliczkami Playboya”. klik (www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/dziwaczna-kampania-ministra-zdrowia-radziwilla/6l55k30)

Autor: Piórko  godzina: 14:19
Tak jest na tym Świecie ze meżczyzni maja prace a nie pracke i zajmuja sie obowiazkami wynikajacymi z pełnionej funkcji a chłopcy w tym czasie ogladaja kreskowki! :)

Autor: WIARUS  godzina: 17:28
azil II - Teraz zapanuje porządek w ....................


Autor: sumada  godzina: 17:38
Uspokoiły mnie te dwa newsy W pierwszym widać dbałość o młodzież a w drugim dobry przykład dla Polaków. Oby tak dalej

Autor: Straznik lodowki na wygnaniu  godzina: 20:52
Ustawa super - jeszcze tzw energetyki które dzieciaki łykają jak poranną rosę robale Ale króliki...... k.........zaczyna mnie to irytować.