Niedziela
26.11.2017
nr 330 (4501 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Zamordyści

Autor: Bi-Se  godzina: 01:24
heheheh pięta.bez obrazy::)kupiłam takowych 5 za 5zł w Biedrące hihi pozdr: to nie muza allllle https://www.youtube.com/watch?v=mqjwSqVZjp0

Autor: Bi-Se  godzina: 01:25
heheheh pięta.bez obrazy::)kupiłam takowych 5 za 5zł w Biedrące hihi pozdr: to nie muza allllle https://www.youtube.com/watch?v=mqjwSqVZjp0

Autor: Milosnik OHZ  godzina: 03:57
Pięta.poczuł wiosnę;)

Autor: Piórko  godzina: 06:54
Pięta Jak Wrocław znasz to bez problemu mnie znajdziesz poza Wrocławiem! Nawet wieczorowa pora ! Czy to z lądu czy z powietrza! Ja żywu w dierewni! :)))

Autor: Piórko  godzina: 07:15
:) (dziennik.lowiecki.plhttps://m.youtube.com/results?q=jutrzenka%20je%C5%BCyki&sm=3)

Autor: WIARUS  godzina: 08:25
leszek kowalski - no, to jeszcze jednego - na trzecią nogę:-))) pięta - jak się okazuje, zamordystą może być każdy - kot też! ;-)))

Autor: WIARUS  godzina: 08:36
Jak już jestem przy kotach to mają one swoich zagorzałych zwolenników czy też miłośników, których swobodnie można zaliczyć do ekoterrorystów, potrafiących spowodować wydanie znacznych kwot z pieniędzy publicznych na swoje powiedzmy hobby! W 2008 r. cztery gminy: Kołbaskowo, Police, Dobra i Nowe Warpno zobowiązały się do budowy wspólnego schroniska dla bezdomnych zwierząt. Nie przewidziano, że będzie trafiało tam sporo kotów, dla których z czasem zaczęło po prostu brakować miejsca. Dlatego w 2015 r. podjęto decyzję o budowie dodatkowej przestrzeni dla tych czworonogów. Najpiękniejszy Dom Kota mieści się na powierzchni 228 mkw., przy czym wybiegi mają 51 mkw., a w budynku liczącym 177 mkw. znajdują się: hol główny przeznaczony dla odwiedzających, dwa pokoje dla kotów połączone z holem przeszkloną witryną, część higieniczno-sanitarna, izolatki dla chorych zwierząt, zaplecze dla pracowników i pomieszczenia techniczne. Sala operacyjna znajduje się w głównych zabudowaniach schroniska, a część higieniczno-sanitarna służy jako miejsce diagnostyki kotów, oględzin lekarskich i prostych zabiegów: podaje się lekarstwa, mierzy temperaturę, obcina pazury, myje itp. Z kocich pokojów czworonogi mogą wyjść bezpośrednio na częściowo zadaszone wybiegi w wolierach uniemożliwiających ucieczkę. Główny hol to ważna część — wypełniony wygodnymi pufami, pozwala odwiedzającym spokojnie obserwować zachowania mruczków. Dom Kota w Dobrej — aż korci, by napisać Dobry Dom Kota — został otwarty na początku października 2017 r. Architektoniczna perełka i koci azyl w jednym. Jego budowa zajęła niecały rok, pochłaniając milion złotych. Nie wiem jak wyglądają w tych gminach przychodnie lekarskie dla mieszkańców tych gmin i ile wydają władze tych gmin na poprawę warunków życia ludności?

Autor: Straznik lodowki na wygnaniu  godzina: 09:47
A tak na serio jak chcecie się dowiedzieć co to jest zamordyzm to wystarczy popatrzeć na to co dzieje się obecnie w Szwecji (pisałem o tym jakiś czas temu przy okazji innego wątku) - tylko nie ze źródeł oficjalnych bo te robią lepszą robotę niż propaganda za czasów ZSRR. Dowiecie się też co znaczy dyskryminacja obywateli w imię poprawności politycznej i skutecznie stosowanego tzw relatywizmu na fali socjaldemokratycznych idei.

Autor: WIARUS  godzina: 10:17
Dzięki Kaczyńskiemu jego ŚMIERTELNY wróg zarobi krocie (pikio.pl/tego-nikt-nie-przewidzial-dzieki-kaczynskiemu-jego-smiertelny-wrog-zarobi-krocie/)
    Dziś rozstrzygały się ważne sprawy dla Polski i Polaków. Ważyły się losy Krajowej Rady Sądowniczej i Sądów Najwyższych, a także zakazu handlu w niedziele. W tym czasie Prezes Jarosław Kaczyński miał zupełnie co innego do roboty. Przyłapano go na czytaniu atlasu o jego ulubionych zwierzętach. Chyba nie wiedział, że tym sposobem pozwoli zarobić jego największym wrogom. Atlas wydał Ringier Axel Springer, czyli wydawca „Newsweeka” czy „Faktu”, a jak wiemy, są to najwięksi medialni wrogowie Jarosława Kaczyńskiego.


Autor: Mark - 2  godzina: 14:20
Tu jest częściowe wyjaśnienie, skąd się bierze "zamordyzm" min. w polityce. :) (dziennik.lowiecki.plhttps://opinie.wp.pl/andrzej-nic-nie-moge-duda-prezydent-zaszkodzil-sobie-tym-wywiadem-6191922696374401a)

Autor: pięta  godzina: 20:36
Miłe kobiety to i warto spotykać późną jesienią czy zimą . A co tu przeszkadza pora roku jak są warunki to i rozpakować można ekwipunki...se godeł stary juhas spod Istebnej Koleżanko Piórko mnie derewnija ne wadit a poluję na Dolnym Śląsku więc zawsze jest po darodze praszczaj ochotnica DB