Niedziela
26.11.2017
nr 330 (4501 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Krnombrny dzieciak  (NOWY TEMAT)

Autor: Piórko  godzina: 20:43
Ja tylko ze wzgledu na twojego Ojca nie odpisuje na te slowne zaczepki na forum "syneczku"! Zresocjalizuje cie Ojciec i te "krolowe" i nauczy ze sie do niego nie pyskuje! Szybciej niz ci sie wydaje pyskaty rozpieszczony figurancie! A ode mnie to z daleka bo z figurantami nie mam o czym rozmawiac! Jak cie Ojciec zdegraduje do roznoszenia ulotek na ulicy to sie nauczysz szacunku do Starszych i do tych co przeszli przez wszystkie szczeble drabinki a nie dostali od Tatusia ruchome schody co na fotel prezesa posadziły!!! :)))

Autor: Milosnik OHZ  godzina: 21:01
No tak...szkoła musi być szkołom..

Autor: Piórko  godzina: 21:15
W Polszy jest takie ładne powiedzenie! Nie gryź ręki swego Pana! Dobrze ci radze na kolanach przez caly krasny plac Ojca prosic o przebaczenie!

Autor: WIARUS  godzina: 21:18
Można dziecince a nawet studentowi podrzucić zasady (w załączniku) ;-))) Tak, tak - do tego już doszliśmy po wszystkich reformach szkolnictwa - wszyscy mogą się uczyć ale kindersztuby z domu nie wynieśli. Zwłaszcza krnąbrni! Nie pojęli albo nie miał kto nauczyć.

Autor: Piórko  godzina: 21:29
Ojciec cie naprostuje jak tą "krolewienke"! Zreszta rozmawiałam dzis z twoim Ojcem o tobie! Prawie całe przedpołudnie! Za zamknietymi drzwiami ci powie co mysle o tobie jesli bedzie chciał! :)))

Autor: lupus77  godzina: 22:57
A tak w ogóle to o co „kaman”?

Autor: Milosnik OHZ  godzina: 23:09
Są dwie mozliwosci: 1- o brak diagnozy 2- o brak recept