Środa
06.12.2017
nr 340 (4511 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Marsz gwiaździsty  (NOWY TEMAT)

Autor: Artur1234  godzina: 12:52
Czy zapowiadany na jutro, tzn. na dzień 7 grudnia, "Marsz (www.lowiecki.pl/aktualnosci/marsz_rolnikow_na_Warszawe.pdf) gwiaździsty Rolników na Warszawę" odbędzie się?

Autor: kriss/sieradz  godzina: 16:17
Tylko tyle żądań - stanowczo za mało ! Jeszcze bym dodał aby lato było dwa razy w roku , no i oczywiście , żeby nie było suszy i nadmiernych opadów. Dopisać jeszcze można 1 skrzynkę piwa gratis na tydzień a na niedzielę 2 flaszki. Pasuje ?

Autor: MARS  godzina: 16:32
Ten punkt w żądaniach jest majstersztykiem :) : "Likwidacja ASF w Polsce poprzez : b) zakaz likwidacji gospodarstw rodzinnych"

Autor: Porcupine  godzina: 16:52
a czemu on jest gwiadzdzisy, co ma oznaczac ta nazwa ?

Autor: Mark - 2  godzina: 17:02
Bo wszystkie pojazdy (traktory i przyczepy), uczestniczące w tym zlocie - mają mieć obowiązkowo takowe gwiazdy. :))

Autor: Porcupine  godzina: 17:04
tiiiia, ale dowicp ..... tylko godny tego forum :(, ale tak powaznie dlaczego ta nawa.

Autor: fox31  godzina: 17:54
ta nawa je taka bo nie ina!

Autor: Cyzio  godzina: 19:27
A o oponkach na których też ma być gwiazda jak marsz gwiazdzisty to i gwiazdy musowo mają być.ot co. Papatki ale bez gwiazdeczek.

Autor: Piórko  godzina: 20:18
A co to za protest "gwiezdzisty"??? Z tego co pamietam z Konstytucji RP Rolnicy i Gornicy to grupy zawodowe wymienione z nazwy pod szczegolna opieka Państwa! Z tego co wiem to sa dotacje za obkoszenie łaki od hektara wyplacane a malo tego zwrot kosztow paliwa od kazdego uprawianego hektara z Urzedu Gminy po złozeniu wniosku! Naprawde jest tak źle czy to kolejna burda jak w zeszłym roku tez w grudniu na typowe zlecenie polityczne tego co uwaza sie za patriote a mieszka w Brukseli???

Autor: Piórko  godzina: 20:25
I niech nie straszy majdanem w Polsce bo jak ma ochote na majdan to niech u siebie w biurze sobie robi w Brukseli!!! A jak cos jest naprawde zle w rolnictwie to wyslac przedstawiciela do Rzadu z zastrzezeniami i jak ludzie cywilizowani usiasc do stołu negocjacyjnego i dojsc do konsensusu!!! Prosze tylko pamietac ze budzet Państwa obejmuje wszystkich Obywateli RP i rozsadnie wysuwac zadania bo jest mnostwoinnych programow nie tylko 500+ uruchomionych do wypłat! Rolnicy tez dzieci maja!!!

Autor: Jacek Balcerzak  godzina: 20:41
Pani Panno Piórko … Muszę Pani Panie pogratulować takiej prezentacji – zlotu gwiaździstego . Doncio Tusku steruje z Brukseli Izdebskim . No no …..do czego to już doszło .

Autor: Cyzio  godzina: 20:48
Aaa tom ,,tłuk kartoflany,,Bruksela jest za Wisłą idąc na wschód??Taa joj co się porobiło. Papatki.

Autor: Piórko  godzina: 21:14
A ja własnie ogladam wiadomosci na TVN24 i mowia ze przed chwila Komisja Europejska pozew chce wystosowac przeciw Polsce za nieprzyjmowanie ''uchodzcow'' do Trybunału! Ale ''zbieg'' okolicznosci!!! A co do tematu to podburzyc ludzi jest łatwo i wywołac chaos pod szyldem ''gwiezdzistym''!!!

Autor: Piórko  godzina: 21:14
A ja własnie ogladam wiadomosci na TVN24 i mowia ze przed chwila Komisja Europejska pozew chce wystosowac przeciw Polsce za nieprzyjmowanie ''uchodzcow'' do Trybunału! Ale ''zbieg'' okolicznosci!!! A co do tematu to podburzyc ludzi jest łatwo i wywołac chaos pod szyldem ''gwiezdzistym''!!!

Autor: WIARUS  godzina: 21:23
Tu zapewne wiedzą (biuro@opzzrior.org)