Środa
13.12.2017
nr 347 (4518 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Bieszczady kwatery

Autor: Sarna45  godzina: 00:06
Kol.Giwera mnie uprzedził poniekąd wiec nie bede rozwijał za nadto swoich mysli. W Twoim przypadku Nadsańcu pasuje jak ulal przyslowie"Jaki Pan taki kram"! Miejsca noclegowe w Bieszczadach ,gdzie goście dobrze czują sie,ceny są umiarkowane,gospodarze na poziomie-wychowani ,na kilka miesiecy przed swietami,nowym rokiem sa już zabookowane.Wszystko w temacie.

Autor: nadsaniec  godzina: 06:17
Może mnie trochę poniosło przepraszam.Ale jakim prawem ktoś nie znając mnie i mojego pensjonatu publicznie mnie obraża?.Ad.Sarna45 nie narzekam na brak gości zamieściłem informacje z czystej uprzejmości i na pewno więcej tego nie zrobię.jeśli ktoś na tym forum ma kompleks dotyczący mnie i mojej posiadłości to chętnie bym się dowiedział z jakiego powodu?

Autor: Giwera  godzina: 08:54
Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: post o negatywnym wydźwięku personalnym wobec innego uczestnika forum.

Autor: jastrząb69  godzina: 09:01
"Kóltóra"Nadsaniec nie jest Twoja mocną strona. Po tym co tu napisałeś do mnie sam sobie swiadectwo wydales. Dla mnie wątpliwe jest abys na brak gości nie narzekal ,czego dowodem jest ,ze u progu swiat szukasz jeszcze turystów. Jak ktoś wcześniej już zauważył ,noclegi w Bieszczadach na ten czas w miejscach sprawdzonych ,nie koniecznie nawet najtańszych sa zarezerowane już ladnych pare miesięcy wcześniej. Ale to ze w Sokolisku jest inaczej -wcale mnie nie dziwi ,czytając wypowiedzi wlasciciela a bardziej jeszcze oferte na stronie internetowej. Do atrakcji bieszczadzkich jest daleko,ceny za pobyt kosmiczne ,doba hotelowa od god.15,kaucja,itp. Ale prawdziwym rodzynkiem jest osobliwy regulamin pobytu ,który bardziej odpowiada regułom pobytu podczas skoszarowania a nie wypoczynku.. P.S. W kązdej agroturystyce(nie hotelu) gdzie nie toleruje się pobytu zwierzat -niemal zawsze sprawdza się w takim przypadku reguła ,ze i goście sa traktowani jak zło konieczne ,które tylko ma być żródłem dochodów i niczego więcej.