Środa
20.12.2017
nr 354 (4525 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Troche z konferencji i po konferencji reakcji!

Autor: Piórko  godzina: 12:46
Bayerischer Gebirgsschweisshund A to nie w schronie??? Myslalam ze zabarykadowany w tym schronie siedzisz! Juz przeszlo???

Autor: Piórko  godzina: 12:50
WIARUS Ja wiem do czego to napisales umiem ze zrozumieniem czytac! Co prawda nie zwiazane z moim tematem co nie zmienia faktu ze chyba wazny temat choc dla mnie i Władimira nie dla Ciebie!!! A w temacie cos napiszesz czy tak niebardzo??? Ps. A widziales??? Czy tylko z plotek wiesz???

Autor: Bayerischer Gebirgsschweisshund  godzina: 13:10
No niestety mnie nie przeszło, bo wczoraj na planowym nęcisku ‘’dziczym’’ wypadło mi piórko z kapelusza . Już miałem pociągnąć za spust a to nieszczęsne piórko w szkle lunety przysłoniło mi te już gotowe puszki, które miały stanowić zapas wojenny. Puszki sobie z rechotaniem pobiegły w las . Gdy już się zabarykaduję oczywiście z puszkami dam znać . Wówczas już mnie nie będą straszne ani apologetyki Władimira ani też jego rakiety .

Autor: Piórko  godzina: 13:19
Post typu doWcip tzn. zart! Mnie troche przeraza jedna jego "rakieta" Ty jestes bezpieczny! Co nie zmienia faktu ze w schronie mozesz sobie posiedziec! :)

Autor: Piórko  godzina: 13:19
Post typu doWcip tzn. zart! Mnie troche przeraza jedna jego "rakieta" Ty jestes bezpieczny! Co nie zmienia faktu ze w schronie mozesz sobie posiedziec! :)

Autor: Mark - 2  godzina: 13:33
Świnko, a za co cię zamurowali, powiedział Władymir - patrząc na gniazdko w ścianie. :))

Autor: Piórko  godzina: 13:48
Zamiast dowcipu bedzie rebus! 🐷 +🐀=🐇 A pozniej 🎇+👌=🍼 I jeszcze podsumowująca 😎 🚬👏

Autor: Piórko  godzina: 13:49
Jak ladnie to zobrazowalam! :)

Autor: Bayerischer Gebirgsschweisshund  godzina: 20:06
''Zamiast dowcipu będzie rebus!'' Proste do rozszyfrowania uwzględniając tematykę jaką Pani Piórko tu namiętnie serwuje . W miejsce znaków zapytania wpisujemy teks a po znaku ''równa się'' puentujemy ; Nad kołchozem chmury wiszą idzie Wania z pijaniutkim Griszą + Wania kandydat do partii Griszka jest członkiem KC = Idą idą misie śmieją im się pysie misie białe misie śliczne bo socjalistyczne A później w podsumowaniu Idzie idzie krowa głowa jej się chowa . A na d@pie czarna łata . Bo z trzeciego świata . Ależ mi to była zagadka / rebus - proszę rozszyfrować tę ; Co to za zagadka ; Dwie kulki i armatka .