Piątek
09.02.2018
nr 040 (4576 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: A.D.2018 PZŁ

Autor: Sarna45  godzina: 09:18
Pewnie,tylko dla postronnej osoby negatywnymi postaciami są tu zdecydowani myśliwi, blokujacy bezprawnie droge,wyrywajać sprzet i naruszajcymi nietykalność osobistą.. Ten filmik powinni ogladac mysliwy jako instruktażowy-jak nie dac sie prowokować...

Autor: bogu6005  godzina: 13:04
Sarna45 : pełna zgoda. Dobrze byłoby gdyby każde koło opracowało WCZEŚNIEJ scenariusz zachowania na wypadek ingerencji pajaców w polowanie. Ja proponuję w takim przypadku schować broń z oczu i z uśmiechem na ustach zaprosić ich na objazd obwodu, zatrzymując się np przy tropach, paśnikach czy innych ciekawych miejscach. Potem zaprosić do sadyby, jeśli jest, zrobić ognisko, poczęstować kawą, może kiełbaskę upiec.... Niech fotografują i filmują do woli... Jedno polowanie w plecy ale korzyść nie do przecenienia.

Autor: Sarna45  godzina: 13:45
Odpowiednia reakcja ,np taka jak napisałes jak najbardziej a szczególnie ważne aby wszystkim działaniom myśłiwych nie można byłoby zarzucic ,ze sa nie zgodne z prawem. Po prostu nie wolno dostarczac samemu argumentów do krytyki. A niestety ,tak jak na tym filmiku czy w innych przypadkach ma to miejsce notorycznie. Po co ta szarpanina,zaczepki,blokowanie drogi publicznej ??

Autor: Rolnik  godzina: 14:04
Powodzenia, a nie znacie przysłowia daj kurze grzędę? db

Autor: leszek kowalski  godzina: 21:06
Proponuję od jutra blokowanie wszystkich rozpraw sądowych, przecież ta skazują niewinnych ludzi!