Środa
14.02.2018
nr 045 (4581 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Sławomir Izdebski nie odpuszcza

Autor: tomek_al  godzina: 08:20
Staszek nie ma co czarować rzeczywistości. Sławomir mimo usilnej promocji tutaj nie liczy się. Myślisz że w PIS ie nie ma ludzi gotowych "podjąć wyzwania na polu łowiectwa"? Odstąpią stanowisko Łowczego Izdebskiemu, niby dlaczego? W partii jest kolejka czekających na robotę, żyj na ziemi. To może przegłosują choć jego zmiany w ustawie? Wątpię. Nie po to się wygrywa wybory, żeby realizować cudze plany polityczne . Jeszcze gdyby to był człowiek o unikalnej wiedzy, zdolnościach czy umiejętnościach, autorytet. Tymczasem to jest kto? Jak podają media facet ten ma miliony długów, komornika na grzbiecie a prawdopodobnie nawet nie jest nigdzie zameldowany. Kto nie ma pojęcia choćby o ogarnięciu swoich spraw osobistych nie nadaje się na eksponowane stanowisko, ani jako moderator ważnych zmian w ustawie. I nie pisz mi Staszek że Izdebski jest opluwany, wszystko jest opisane w mediach i zweryfikowane. (wyborcza.pl/1,76842,17360863,Byl_z_Lepperem__troche_w_PiS__teraz_z_Korwinem__Kim.html)

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 08:44
Mnie pierdoły nie związane z łowiectwem nie interesują. Chcesz zajmować się plotkami i dalszym grzebaniem się w sprawach osobistych proszę bardzo. Twoja etyka i kultura wraz z zacietrzewieniem i zaślepieniem ci na to dozwala. Ps. W mediach w tym na portalu czytałem o sprzedaży moich długów, których nigdy nie było. Komunistyczne podejście, że jak w telewizorze (gazecie) było to jest to absolutną prawdą w przypadku mego długu było wielkim kłamstwem. O tych wrzeczywistych nie pisali.

Autor: tomek_al  godzina: 09:00
Staszek ja nie oceniałem czy Ty masz długi czy nie. Mnie to nie interesuje, jesteś prywatną osobą i moim zdaniem sympatycznym facetem z własną ideą, choć ja mam inną. Inna sprawa towarzysz Sławuś który pcha się na świecznik, staje się osobą publiczną i tym samym podlega ocenom i krytyce.

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 10:00
Bliżej mi do TW "Kazimierza". Ten wydaje na zbytki moją kasę.

Autor: tomek_al  godzina: 11:31
Staszek, z tym Kazimierzem to poczytaj bo może się okazać że nie będzie podlegał pod "deubekizację" Ma kwity na swoją obronę (dziennik.lowiecki.plhttps://wiadomosci.wp.pl/politycy-pis-chca-aby-szyszko-lustrowal-i-dekomunizowal-mysliwych-6105574611182721a)

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 11:45
Nie pokazuj mi tego, co ja jako pierwszy puściłem w świat. I to nie wszystko co mam. Masz kolejny przykład, że napisać można co się chce. Nawet to, że odmówiło się współpracy. Trochę wcześniejsza publikacja (www.lowiecki.pl/felietony/tekst.php?id=276&szukaj=TW%20Kazimierz)

Autor: Lesław  godzina: 13:45
"Lesław! Wreszcie wysiliłeś się pozytywnie! Tak trzymaj." Stanisław Pawluk, pamiętaj - pycha kroczy przed upadkiem. A tak na marginesie, rozumiesz co oznacza słowo - sarkazm, czy nie ogarniasz tego ?

Autor: Milosnik OHZ  godzina: 14:38
Lesław...nie w każdym przypadku. Przede mną kroczy najpierw brzuch...:d