Wtorek
13.02.2018
nr 044 (4580 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Zostałem skasowany

Autor: Alej.....  godzina: 07:13
Skasowano też - z tego co widzę -posty narzynacza i ralesa, Też prewencyjnie? Szkoda, bo akurat mam chwilę, żeby się do nich odnieść.

Autor: Jerzy 030  godzina: 18:08
Bo o muzulmanach nie wolno negatywnie, to przeciez takie bogobojne allahisci. Widzialem orginalne fotografie przedstawiajace zgwalcona i zamordowana szwedke (Wolontariuszke) ktora bezinteresownie pomagala przybyszom spod znaku allaha i przez jednego z nich zastala zamordowana. Wierzcie mi, ale nie moglem na to patrzec, to wygladalo na zemste co najmniej calego plemienia dzikosow, a nie jednego bydlaka.

Autor: leszek kowalski  godzina: 20:18
Na nas nawet żydzi mogą pluć, za to że doopy im ratowaliśmy i nikt ich za to nie kasuje, a nas i owszem za całokształt i za to że4 żyjemy! Oczywiście przez swoich którzy boją się niepoprawności innych, to się nazywa kabotynizm delikatnie mówiąc.

Autor: leszek kowalski  godzina: 20:18
Na nas nawet żydzi mogą pluć, za to że doopy im ratowaliśmy i nikt ich za to nie kasuje, a nas i owszem za całokształt i za to że4 żyjemy! Oczywiście przez swoich którzy boją się niepoprawności innych, to się nazywa kabotynizm delikatnie mówiąc.

Autor: narzynacz  godzina: 21:43
według kilku uczonych głów szwecja jest stracona ,ilość emigrantów osiągała 20 % dodając do tego oszołomów i lewaków to może mają już większość patrząc na dynamikę przyrostu zmiany są nieodwracalne ,jak osiągną 30%-do 40 % zacznie się na całego interesujące czy wchłoną ich płynnie czy będzie powtórka z Jugosławii co zrobi statystyczny Szwed ,pójdzie jak baran na rzeź czy może się postawi , musieli by podjąć by taki sam wysiłek jak Hiszpanie podczas rekonkwisty ale to nie jest realne , 20-30 lat mam szanse to zobaczyć ,

Autor: bogu6005  godzina: 23:19
Rozmawiałem jakieś 3 lata temu ze Szwedką w Szwecji. Poruszając "te" tematy dostawałem zawsze tę samą odpowiedź, jakiś ckliwy slogan na temat równości każdego stworzenia. Pytałem o wiele rzeczy, np ile ma dzieci, co robią, czy ma wnuki, co z ich przyszłością itd. Czy nie żal im sporego dorobku : ( 100 ha lasu wniosła w posagu ) mają piękne jezioro, kawał rzeki, nieruchomości, zwierzęta itd. Ta sama odpowiedź. Zapytała mnie dla czego o to pytam. Mówię : bo pani się zbliża do siedemdziesiątki, następców nie widzę chociaż jestem tu trzeci rok z rzędu, we wsi max 20 numerów, a chińczyk prowadzący "cpn" i JEDYNY sklep w promieniu 35 km ma czworo dzieci + pięcioro wnuków i jeszcze sprowadził swoich staruszków. Odpowiedź jak wyżej. Oni chyba wypierają ze świadomości fakt, że dali d. w najważniejszym temacie życia. Dodam: odczuwałem przy tej rozmowie, że ona stawia siebie na wyższym etapie rozwoju, niż my, prymitywni ludkowie z Polski. No i dodam jeszcze, że o muzułmanach i innych pasożytach można mówić negatywnie, a nawet trzeba jeśli to prawda. Tu nie jest jakaś ziemia obiecana, tu jest nasz kraj, jeśli chce tu żyć jeden z drugim, to na naszych zasadach !!