Wtorek
13.02.2018
nr 044 (4580 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Miało być ...osiem ...  (NOWY TEMAT)

Autor: pięta  godzina: 15:00
Powracając do przedolimpijskich dyskusji jakie toczyły się na szklanym ekranie typowano ,że nasi reprezentanci zdobędą co najmniej osiem medali olimpijskich . A tu upływa kolejny dzień olimpiady starty naszych najpoważniejszych kandydatów do medali juz się odbyły /p,Kowalczyk i p.Bródki / no i nadal w dorobku mamy zero medali czyli nul. Proszę mi podpowiedzieć bo nie chcę strzelać a ilu to wysłaliśmy tam olimpijczyków chyba coś ponad sześćdziesięciu nie licząc zaplecza trenarsko-działaczowego . Co na to Pan prezes dobrej zmiany ? Trochę chyba się zmartwił ? Ciągle coś tam w tej Korei wadzi jak nie mróz to za śliski lód? A Czesi na swym programie SPORT transmitują wszystkie dyscypliny od rana do późnego wieczora także te na których swych reprezentantów nie wystawiają taki mały kraj a może ?

Autor: mam nick jak nikt  godzina: 16:02
Nie wiem kto prognozował 8 medal- chyba mocno nadużywa... ;) Ja obstawiam 2 medale i oba w skokach na dużej i w drużynówce. Niestety nie będą to raczej złota.

Autor: pięta  godzina: 16:14
Obstawiali redaktorzy w studio także Ci od skoków a wspomnisz ,że nie będzie nic...nawet na tej dużej za dużo tam dyskusji i komentowania !

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 16:17
Czyli Małysz wróci bez medalu?

Autor: pięta  godzina: 16:19
Panie Stanisławie wróci .wróci z medalem za dyskutowanie . W kogo on się wdał by nie pozakazywać tu palcem ?

Autor: ogór  godzina: 17:00
Ostania olimpiade którą ogladałem to była chyba ta w Monachium w 72 roku Władek Komar dobrze machnął kula jak pamietam a najbardziej interesujaca była takze akcja wokół olimpiady Co ciekawego mozna tam obejrzeć w tym Phongjangu? -reklamy ?

Autor: mam nick jak nikt  godzina: 17:05
@pięta Nie wiem jak można sport w TVP oglądać... chyba za karę. Dla mnie słuchanie Szaranowicza, Babiarza i Szczęsnego jest gorsze niż rwanie zębów bez znieczulenia. Dobrze, że chociaż Jóźwika wywalili, bo to co ten facet wygadywał przechodziło ludzkie pojęcie. A Małysz ma akurat rację. Z powodu silnego wiatru odwołano konkurencje alpejskie i slopestyle kobiet. Warunki były naprawdę niedobre i można było ten konkurs przełożyć. Sportowcy trenują latami aby móc się zmierzyć w rywalizacji na IO. Źle jeżeli ta rywalizacja jest wypaczona. Przed IO obstawiałam 3 medale na małej i dużej skoczni oraz w drużynówce. Bajdurzenia o medalu Nowakowskiej czy Kowalczyk to były baśnie z mchu i paproci. Kowalczyk miałaby może jakieś szanse medalowe gdyby dycha była klasykiem- niestety jest łyżwą a sprinty to nigdy nie była jej bajka. Na 30km ma szansę pewnie na pierwszą dziesiątek, ale medal raczej poza zasięgiem. O łyżwiarzach nie wspominam, bo mieli w Sochi niesamowitego farta a taki fart dwa razy się nie zdarza.

Autor: pięta  godzina: 17:52
Mnie jak to nazwała koleżanka mnjn wymienionych redaktorów komentarz nie wadzi . Ale jak jest olimpiada to raz na cztery lata trzeba tak jak Czesi transmitować wszystko bo różne dyscypliny ludzi interesują nie tylko biegi p.Kowalczyk czy skoki naszej czwórki panów skoczków a nie tylko to w czym występują słabi nasi rodacy . Pan Kurski nie może sobie wybierać co ma transmitować no chyba ....że oszczędza na transmisjach bo ów program 500+ bardzo dużo kasy pochłania w skali kraju i nie ma juz skąd ...brać bo ile idzie uszczelniać VAT i płacić policji mandaty zbliżeniowo by skarb państwa na kasiorę zbyt długo nie czekał . Jestem zdegustowany tym co pokazuje i ile pokazuje nasza TVP ! choć olimpiada trwa w najlepsze.

Autor: Jerzy 030  godzina: 17:55
U nas sie utarlo i weszlo juz do tradycji, ze w sporcie i polotyce najlepsi sa dziennikarze. To najlepsi experci od wszystkiego i od niczego. Zapomnieli ze inni tez trenuja i to w duzo leprzych warunkach. Co do skokow, to faktycznie odpowiedzialny za calokrztalt przebiegu skokow na malej skoczni dal-li d-py. Zamiast uczciwej rywalizacji, Walter Hoffer doproawdzil do loterii.

Autor: pięta  godzina: 17:58
I za to powinien być ukarany ....chociażby przejściem na emeryturę najwyższa już pora zresztą per analogie jest jeszcze takowych dużo by nie wymieniać ...... dlaczego tak się to wszystko wokół ...."pieprzy " jak "dziadki " sprawują funkcję zarówno w sporcie jak i ....polityce .

Autor: leszek kowalski  godzina: 20:30
Szanowni, sport wyczynowy to nie je bajka, to je bitwa! Nikt kto nie uprawiał sportu wyczynowego tego nie zrozumie. To trzeba przeżyć na własnej skórze, dopiero wtedy wiadomo o co chodzi. Gdybania i pobożne życzenia można w buty włożyć wtedy jest się wyższym. A gdyby było odwrotnie?