Środa
14.02.2018
nr 045 (4581 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Bąk puszczony z ul. Nowy Świat 35  (NOWY TEMAT)

Autor: Artur1234  godzina: 11:08
Na oficjalnej stronie internetowej, ale znowu bez nazwiska autora komunikatu, jego ewentualnego podpisu, ZG PZŁ (dziennik.lowiecki.plhttps://www.pzlow.pl/palio/html.run?_Instance=www&_PageID=11&_RowID=1495&newser=no&_Lang=pl&_CheckSum=158629339): "Szanowni Koleżanki i Koledzy, W ostatnich dniach pojawiła się informacja o wstrzymaniu wykonywania polowania, w ramach protestu przeciwko zmianom w ustawie prawo łowieckie. Polski Związek Łowiecki nie potwierdza tej informacji - przekazywane wiadomości nie pochodzą z Polskiego Związku Łowieckiego, a sama organizacja stanowczo sprzeciwia się wprowadzaniu w tym momencie tak daleko idących środków. Zakończył się okres polowań zbiorowych na gatunki zwierzyny grubej, natomiast wszystkie inne rodzaje polowań odbywają się zgodnie z prawem łowieckim i należy je realizować". Kto i o czym tak bełkocze oraz w jakim celu? Gdzie niby ta przedmiotowa informacja pojawiła się i dokładnie kiedy, że wymagała aż takiego komunikatu, ale jednak nie wiadomo kogo z ZG PZŁ? Kto tam rządzi w tym ZG? Czy aby na pewno jeszcze Łowczy Krajowy czy już może (nie)dorzecznik lub nawet administrator portalu?

Autor: Artur1234  godzina: 11:21
"...sama organizacja stanowczo sprzeciwia się wprowadzaniu w tym momencie tak daleko idących środków" "W tym momencie", a w innym? Czyli jednak groźba? Jeżeli tak, to kogo i pod czyim adresem?

Autor: tomek_al  godzina: 11:46
Arturze Pytasz nas czy ZG PZŁ? Może skieruj do nich swoje zapytanie a się dowiesz.

Autor: Artur1234  godzina: 12:51
Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: post bez związku z niniejszym tematem, a nie dający się przenieść do Hyde Park.

Autor: jeager  godzina: 13:08
Buahaha. ".... w tym momencie....". Interesująca zapowiedź. Czyli są gotowi do takich działań. Będą bronić "modela" do ostatniej kropli krwi.

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 13:22
Prawo powielaczowe, informacje w formie plotek - dlaczego mnie to nie dziwi?

Autor: Lesław  godzina: 13:30
Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: post bez związku z niniejszym tematem, a nie dający się przenieść do Hyde Park.

Autor: Nun  godzina: 15:27
Istotą zadawania sobie pytań jest to, abyś w ogóle usłyszał odpowiedź. Zazwyczaj po zadaniu sobie pytania od razu Ci się nasunie odpowiedź i świadomie będziesz w stanie znajdywać kolejne rozwiązania. Czasami jednak będzie tak, że zadasz pytanie, a tam cisza… Co wtedy? Dobre pytanie! Jako że odpowiedzi zawsze płyną z Twojego wnętrza, musisz nastawić swój słuch i zwrócić się do środka. Najlepiej przy tym zamknij oczy i oczyść umysł ze zbędnych myśli. Wtedy zadaj sobie wybrane pytanie dialogiem wewnętrznym i czekaj spokojnie na odpowiedź. Może ona pojawić się również w formie głosu wewnętrznego, ale także jako obraz pojawiający się w Twojej głowie. Innym razem będzie to przeczucie, symbol lub dźwięk. Jeśli odpowiedź wciąż nie przychodzi, poczekaj cierpliwie. Możesz też zadać pytanie jeszcze raz, tym razem w lekko innej formie ,pytaj i pytaj ……….. Zanim zadasz sobie parę innych pytań, pamiętaj jeszcze o : - Swoje pytania zaczynaj głównie od JAK, nie od DLACZEGO. Pierwszy typ pytań generuje rozwiązania, drugi tylko i wyłącznie tłumaczy zaistniałą sytuację. W większości przypadków pytania „dlaczego” na zbyt wiele Ci się nie przydadzą taka gratisowa porada dla pytaczy :)

Autor: I G O R  godzina: 23:00
tomek_al Nun On tak ma. Pyta i czeka. Czeka i wie , że jego odpowiedż jest najlepsza i najprawdziwsza:)

Autor: marcino  godzina: 23:36
strzelby na kołek i niech Kinga Rusin pół pilnuje

Autor: I G O R  godzina: 23:54
marcino Kinga i wszyscy zwolennicy jej stacji. A jest tu ich wielu :) :)